Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Samo nekaj vam bom reko... al pa malo več...

- ful lepo vas je blo videt,

- noro je blo videt tolko maksijev na kupu,

- zdaj sem pogruntal, da moj čas za tapravega, velikega maksija še pride, če sklepam po vas, ki sem vas videl (vsi že mate štalce postavljene itd., če sem prav pogruntal),

- tisti pogled v ogledalu, ko je za mano proti Ptuju šla taaaaaaaka kolona skuterjev, pa sanjam še danes... upam, da ni blo preveč počasi, ker več skorajda ne bi mogel peljat s tem malčkom.

LP,

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nekaj vam bom reko... al pa malo več...

- ful lepo vas je blo videt,

- noro je blo videt tolko maksijev na kupu,

- zdaj sem pogruntal, da moj čas za tapravega, velikega maksija še pride, če sklepam po vas, ki sem vas videl (vsi že mate štalce postavljene itd., če sem prav pogruntal),

- tisti pogled v ogledalu, ko je za mano proti Ptuju šla taaaaaaaka kolona skuterjev, pa sanjam še danes... upam, da ni blo preveč počasi, ker več skorajda ne bi mogel peljat s tem malčkom.

LP,

Matic

No, nimamo vsi že štalc postavljenih, čeprav je res, da zasedba, ki je krenila iz Ljubljane je bila malce "izkušenejša" :naughty: , z izjemo Jetmana.

Je pa res fino, ko se voziš v koloni petnajstih ali več maxijev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj tudi jaz nimam svoje štalce :blush:

Za 7-8.7.2007 pa predlagam naslednjo pot (namig dobil od prijaznega izkušenega motorista), točko nočitve lahko prestavimo, skupina jo pač spala tam.

1.dan: Celje - K.Gora - Trbiž – Pontebba – Nasfeldpass (1530m) – Oberdrauburg – Winklern – Heiligenblut – Grosglockner (2575m) – Zell am see –Dientnersattel (1357m) - Bischofshofen – Radstad – Taurenpass (1739m) - Mauterndorf – St.Margareten (nočitev – točka 19). Dolžina cca. 500 km.

2.dan: St.Margareten – Katschberg (1641m) ? – Renweg - Kremsbrucke – Innerkrems – Nockalmstrasse – Turracherhohe (1783m) Predlitz – Gurk - St.Veit – Bruckl – Volkermarkt – Gosseldorf - Železna Kapla – Pavličevo sedlo – Celje.

Dolžina cca. 300 km.

Stroški izleta:

Grosglockner 17 EUR - za motor

Nockalmstrasse 7 EUR - za motor

Nočitev kamp-apartmaji, pa bi bilo treba preveriti. Oziroma bi se sproti dogovorili.

Upam da mi je uspelo prilepiti skico poti :krneki:

LP

GG.bmp

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni nekako bolj odgovarja enodnevna varianta.....

Ampak..saj bomo vidli

Saj ni panike :rolleyes: ,ampak samo predlog za dva dni. Če se dogovorimo za enodnevni izlet mi je tudi prav :whistle: edino "zadnjica" bo malo bolj trpela.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAŽALOST SEM ZAMUDIL V LJ. DA BI VIDEL VSE MAXIJE,TODA TUDI OD TROJAN NAPREJ JE BILO ENKRATNO. VREME ČUDOVITO,DRUŽBA SUPER,RES LEPO PREŽIVETA SOBOTA.

FILM JE POSNET KAKŠEN KILOMETER PRED MAJŠPERKOM IZ SMERI MOSTEČNEGA.

ZA GG PA SE ŠE ODLOČAM,KER MOJIH 172KUBIKOV NE VE ČE BO ZDRŽALO.

PA LEP POZDRAV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA GG PA SE ŠE ODLOČAM,KER MOJIH 172KUBIKOV NE VE ČE BO ZDRŽALO.

Ej, ne tak o malih kubikažah... jaz si upam z mojimi 150 ccm kamorkoli. Če mi daš dovolj časa za polžje lezenje v primerjavi s tisto kolono maksijev, ki sem jo videl ta vikend...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ne tak o malih kubikažah... jaz si upam z mojimi 150 ccm kamorkoli. Če mi daš dovolj časa za polžje lezenje v primerjavi s tisto kolono maksijev, ki sem jo videl ta vikend...

tudi v koloni ne divjamo, sploh pa ne v koloni. Če ti torej znese povprečna hitrost okoli 90, na hitri cesti kakšen km več, znaš uživat v turistični vožnji, pogledat tudi levo desno po pokrajini, arhitekturi, če tvoji boljši polovici ustreza enako... dobrodošla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA GG PA SE ŠE ODLOČAM,KER MOJIH 172KUBIKOV NE VE ČE BO ZDRŽAL

Glede na to da si super vodil kolono, upam da neboš manjkal tudi na GG.

Jaz pridem z dopusta v petek, da se vam lahko v soboto pridružim mogoče celo s svojo boljšo1/2.

LP

Popravljeno . Popravil ssabic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer malo z zamudo, ampak sobotni izlet je bil res čudovit, slike pridejo naknadno (tehnične težave) :evilgrin: . Kar se tiče parkiranja maxijev v vrsto smo postali že pravi profesionalci :whistle:

Če ne pride kaj vmes, sma za skupno vožnjo na GG, bolj pa bi nama ustrazal enodnevni izlet

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, saj ne tekmujemo kdo bo prej gor....

lepo počasi, z užitkom...madonca...treba uživat a ne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer malo z zamudo, ampak sobotni izlet je bil res čudovit, slike pridejo naknadno (tehnične težave) :evilgrin: . Kar se tiče parkiranja maxijev v vrsto smo postali že pravi profesionalci :whistle:

Če ne pride kaj vmes, sma za skupno vožnjo na GG, bolj pa bi nama ustrazal enodnevni izlet

lp

eee od silnega profesionalizma sem se skoraj prevrnu pod uno cerkvijo, ko sem poskušal profi parkirat ...

drgač pa kr se tiče GG-ja bi predlagal samo to, da se ne vračamo po isti poti, pa naj gre za enodnevno ali dvodnevno furo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za enodnevni izlet pa je v zadnji številki Motosi-ja predlagana naslednja pot (avtor je iz Šenčurja zato je štart tam):

Šenčur, Korensko sedlo, Beljak, Lienz, Grossglockner, Lienz, Hermagog, prelaz Nassfeldpass (1530m), prelaz Passo Pramollo,

Trbiž, Kranjska gora, Šenčur znese skupaj cca 445km.

ali pa

Šenčur, Korensko sedlo, Beljak, Lienz, Grossglockner, Edelweisspitze, Bruck, Bad Gastein, avtovlak Bokstein-Malnitz, Špital, Beljak, Ljubelj, Šenčur.

Lahko pa kdo drug napiše še kakšno varianto, npr. @maxiskuter ki je že bil gor kot kaže.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se vrnil z dopusta in gledam tele fotke in filmček; mi je žal, ko vidim kaj sem zamudil.

Se pa priporočam za naslednjo turo, če me vzamete zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa ce bi kdaj zbrali kako turo cez stajersko? saj ne smrdimo. :whistle:

GG je bil dogovorjen na ptujskem. stajerska tura: predlagaj datum, pot... zagotovo poznas stranske ceste, kjer je kaj videt...

v odvisnosti od datuma in zanimivosti ture, bo verjetno ustrezen tudi odziv. ti si na potezi. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa ce bi kdaj zbrali kako turo cez stajersko? saj ne smrdimo. :whistle:

A se nismo ravno v soboto peljali tudi čez Štajersko :hmm: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj štartava s Koroške,preko prelaza Trojane v Lj.,Postojna.,Ilirska B.,Rijeka,po jadranski magistrali do otoka VIR.Sledi malo oddiha ,potem pa naprej do Dubrovnika.Če bo kdo na tistem koncu,naj javi svoj položaj LP Glede GG,pa sem za obe varianti.Dajem svoj glas večini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa ce bi kdaj zbrali kako turo cez stajersko? saj ne smrdimo. :whistle:

zdele mi je šele jasn zakaj sem imel zemljepis bolj švoh oceno :headbang:

sm bil do nedavnega prepričan da je Ptuj na Štajerskem...pa očitno po novem ni :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme se tudi jaz in moja polovica udeleživa izleta na GG.Najraje pa bi videl če bi bil dvo dnevni izlet.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!