Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Če bo vreme se tudi jaz in moja polovica udeleživa izleta na GG.Najraje pa bi videl če bi bil dvo dnevni izlet.Lp

Pa se dogovorimo za dve skupini, prva gre za en dan, druga pa ostane in naredi dvo-dnevno varianto .

Jaz bi tudi dva dni :whistle: .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater sem vam fauš...

P.S.: a sem že omenil, da mi ideja o menjavi skuterja (za vsaj 250 ccm) čez zimo vedno bolj sedi v glavi? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele mi je šele jasn zakaj sem imel zemljepis bolj švoh oceno :headbang:

sm bil do nedavnega prepričan da je Ptuj na Štajerskem...pa očitno po novem ni :naughty:

a ste sli cez ptuj al kaj? jaz nic ne vem... ce bi le kdo kaj povedal. kolko sem bral tukaj ste pisali da ste se vozli tam po gorenjski najvec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste sli cez ptuj al kaj? jaz nic ne vem... ce bi le kdo kaj povedal. kolko sem bral tukaj ste pisali da ste se vozli tam po gorenjski najvec...

Kdaj se ti misliš kaj na gorenjsko narisat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste sli cez ptuj al kaj? jaz nic ne vem... ce bi le kdo kaj povedal. kolko sem bral tukaj ste pisali da ste se vozli tam po gorenjski najvec...

So spremenili traso, ker je bil na Gorenjski dež, ja. Tudi Ptuj in neprijazne froce na rampi na gradu so spoznali... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm bil že ene trikrat letos na Marički

Ne se s takimi izjavami pred Štajerci hvalit, ker Marička definitivno NI Štajerka :grrr

Jaz se pa privajam na vožnjo z motorjem. Zanimivo, da ima TDM 900 pri enaki povprečni hitrosti enako porabo kot X9 250 > 4,3 l/100km. Samo ka te to gre :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se s takimi izjavami pred Štajerci hvalit, ker Marička definitivno NI Štajerka :grrr

Jaz se pa privajam na vožnjo z motorjem. Zanimivo, da ima TDM 900 pri enaki povprečni hitrosti enako porabo kot X9 250 > 4,3 l/100km. Samo ka te to gre :naughty:

In Ti nam boš sedaj prodajal pravljico :whistle: ,da se povprečno voziš enako hitro kot s X9 :D .

Sicer pa se datum 7,8.7 bliža, kako sedaj kaže s našim izletom? Koliko maxi-jev bo oziroma bi šli na GG v primeru lepega vremena.

Se bo treba počasi dogovoriti :krneki: .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej Štajerska:

ja, dobil smo se na tromostovju in se dogovoril, da jo (zaradi vremena) mahnemo namesto proti Vršiču v Štajersko smer in sicer Trojane, Sl. Bistrica, Ptujska gora, Ptuj...tko da SMO BLI na Štajerskem :naughty:

Na Ptujskem gradu smo spoznal gostoljubne redarje, ki so kompliciral okol parkiranja naših igračk...tko da se nas je večina odločila, da gremo kar v spodnji bife na kavo...(pač gradu nismo gledal znotraj...) :slap:

GG...žal se mi vse bolj obeta delovna, tko da je 99% da ne morem :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej Štajerska:

ja, dobil smo se na tromostovju in se dogovoril, da jo (zaradi vremena) mahnemo namesto proti Vršiču v Štajersko smer in sicer Trojane, Sl. Bistrica, Ptujska gora, Ptuj...tko da SMO BLI na Štajerskem :naughty:

uf, ce bi to vedo bi se ziher pridruzil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, ce bi to vedo bi se ziher pridruzil :P

se boš pa zdej na GG :-)

jaz ne bom vedel do petka. štalco rihtamo... če bo šlo, naj nekdo še enkrat objavi odhod iz CE, da se pridruzim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja je odločla, da greva samo za en dan, tko da odpadejo tiste variante ses flašo viskija in kokakole za lagje spanje.. :headbang:

predlagam, da se dobimo na tromostovju ob 9 uri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva sva se že vrnila iz Dalmacije,kjer je bilo zelo zelo cool.Po prevoženih 1600km resda ritka malo peče,vendar je bilo vredno.Nazaj grede sem na Trojanah srečal še Gespana ,do sobote pa bom rit že regeneriral,tako,da bova tudi midva zraven na GG,vendar samo v soboto. Mlmogrede še moj predlog za soboto.;Štajerci in Korošci gremo prek Pliberka do Ferlacha ,Primorci,Notranjci,Dolenjci,Gorenjci,pa prek Tržiča,Ljubelja do Ferlacha,kjer bi pot skupaj nadaljevali do Lienza na GG,nazaj pa mimo Spitala ,Beljaka do Ferlacha,kjer bi se spet razšli.((((to je samo moj predlog))))Pa še nekaj;;jutri je že sreda,

treba bo pohitet s prijavami. LP

post-11781-1183498771_thumb.jpg

post-11781-1183498961_thumb.jpg

post-11781-1183499321_thumb.jpg

post-11781-1183499561_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

za na GG sem zraven. Če se ne peljete mimo LJ, se lahko dobimo v Kranjski gori ali gre kakšna skupina iz LJ?

Za 2 dni, seveda.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva sva se že vrnila iz Dalmacije,kjer je bilo zelo zelo cool.Po prevoženih 1600km resda ritka malo peče,vendar je bilo vredno.Nazaj grede sem na Trojanah srečal še Gespana ,do sobote pa bom rit že regeneriral,tako,da bova tudi midva zraven na GG,vendar samo v soboto. Mlmogrede še moj predlog za soboto.;Štajerci in Korošci gremo prek Pliberka do Ferlacha ,Primorci,Notranjci,Dolenjci,Gorenjci,pa prek Tržiča,Ljubelja do Ferlacha,kjer bi pot skupaj nadaljevali do Lienza na GG,nazaj pa mimo Spitala ,Beljaka do Ferlacha,kjer bi se spet razšli.((((to je samo moj predlog))))Pa še nekaj;;jutri je že sreda,

treba bo pohitet s prijavami. LP

No tole da vsaj eden malo pozna pot mi je všeč :worship:. Jaz sem zraven, vremenska je ugodna, koliko km bo potem znesla tale turca? Sem za obe varianti, če vas bo več samo za en dan bo pač samo enodnevna vožnja, bom pa v nedeljo kaj drugega počel (če dobro pomislim bi navsezadnje tudi meni odgovarjal enodnevni izlet :hmm: )

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole da vsaj eden malo pozna pot mi je všeč :worship:. Jaz sem zraven, vremenska je ugodna, koliko km bo potem znesla tale turca? Sem za obe varianti, če vas bo več samo za en dan bo pač samo enodnevna vožnja, bom pa v nedeljo kaj drugega počel (če dobro pomislim bi navsezadnje tudi meni odgovarjal enodnevni izlet :hmm: )

LP

Tudi meni odgovarja ta varianta, dogovoriti se moramo za kraj in uro odhoda iz te smeri.

Lahko bi se dogovorili nekje v bližini Dravograda. Res je že sreda in je časa čedalje manj.

Zanima me tudi dolžina ture.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prvotno sicer planiral iti zraven, ampak bom za 3 dni končno skočil na morje, ker ga že od marca nisem videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud ne bo, ker se praznuje ena okrogla obletnica, pa sem med povabljenimi. Kar velik tega je za en dan, sploh če imaš rad malo več postankov ob dobri kavici in tobakcu. Bolj reskirat tistih 20 - 30 € za nočenje in it za 2 dni. Sploh ker bo fajn vreme. Imejte se lepo in ne pozabte kaj poslikat in pol to objavt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zal ne bo nic z moje strani, pred 2 dnevoma sem ugotovil, da mi je na gredi pokrovcek od variomata zobe pobral in bom moral nabavit novo gred, oz. zacasno stari orginalni variomat dat not.

samo vseeno se splaca, ze zdaj ma 6 sekund do 100 :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ponovno potrjujem svojo udeležbo; glede 1- ali 2-dnevne variante pade odločitev na poti. Če je še kdo iz LJ oziroma okolice bi blo lepo, da se zmenmo za vzlet nekje v LJ.

V odvisnosti od službenih obremenitev se nam po vsej verjetnosti pridruži še 1 navdušenec nad maxiji.

Upam, da čimprej dorečemo uro odhoda.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so bile na GG obvezne verige za avtomobile. :worship: Km se bo pa nabralo okrog 500,za nekatere pa mal več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ponovno potrjujem svojo udeležbo; glede 1- ali 2-dnevne variante pade odločitev na poti. Če je še kdo iz LJ oziroma okolice bi blo lepo, da se zmenmo za vzlet nekje v LJ.

V odvisnosti od službenih obremenitev se nam po vsej verjetnosti pridruži še 1 navdušenec nad maxiji.

Upam, da čimprej dorečemo uro odhoda.

LP.

Jaz grem 100% in sicer za dva dni.Grem iz Novega mesta preko Ljubljane tako da se lahko na tro mostovju dobimo ob 9 uri.SEdaj pa resno pristopimo k planu kje se dobimo z vami ki greste iz Štajerske...Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni odgovarja ta varianta, dogovoriti se moramo za kraj in uro odhoda iz te smeri.

Lahko bi se dogovorili nekje v bližini Dravograda. Res je že sreda in je časa čedalje manj.

Zanima me tudi dolžina ture.

Lahko se dobimo pri bazenu (AMZS) tako kot zadnjič in nato nadaljujemo pot skupaj proti Dravogradu, če se vsi ostali strinjajo z varianto ki jo je predlagal 605. Samo uro odhoda je še treba določiti.

Danes so bile na GG obvezne verige za avtomobile. :worship: Km se bo pa nabralo okrog 500,za nekatere pa mal več.

Ali misliš da do sobote ne bodo "počistili"? Bom jutri na TXT preveril Avstrijsko napoved za soboto. Lahko še napišeš kdaj in kje bi se dobili mi ki pridemo iz CE smeri, ter približno uro srečanja v Ferlach-u s ostalimi, smo te določili za "vodnika" :naughty: . Kot kaže nas bo 5.

Tudi jaz se še lahko odločim za 2-dnevno varianto, vse je stvar dogovora. Lahko bi še preko PM obvestili "symriderja", "jan2503" ter ostale, mogoče se nam še kdo pridruži.

LP

P.S lahko si izmenjamo tel. št. da se dogovorimo s tistimi ki pridejo s LJ smeri okoli srečanja v Ferlach-u

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!