Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Lahko se dobimo pri bazenu (AMZS) tako kot zadnjič in nato nadaljujemo pot skupaj proti Dravogradu, če se vsi ostali strinjajo z varianto ki jo je predlagal 605. Samo uro odhoda je še treba določiti.

Ali misliš da do sobote ne bodo "počistili"? Bom jutri na TXT preveril Avstrijsko napoved za soboto. Lahko še napišeš kdaj in kje bi se dobili mi ki pridemo iz CE smeri, ter približno uro srečanja v Ferlach-u s ostalimi, smo te določili za "vodnika" :naughty: . Kot kaže nas bo 5.

Tudi jaz se še lahko odločim za 2-dnevno varianto, vse je stvar dogovora. Lahko bi še preko PM obvestili "symriderja", "jan2503" ter ostale, mogoče se nam še kdo pridruži.

LP

P.S lahko si izmenjamo tel. št. da se dogovorimo s tistimi ki pridejo s LJ smeri okoli srečanja v Ferlach-u

Evo moje telefonske 041 281552.Ker jaz delam samo še jutri ponoči in v petek ne bom imel dostopa do interneta.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam,da mi ki prihajamo iz LJ ,da se dobimo ob 9 uri na Prešernovem trgu in nato nadaljujemo pot preko Ljubelja do Ferlaha(Borovelj).Tam bi se z štajerci dobili ob 10:30.To je moj predlog.SEdaj pa vi ali se strinjate z uro in točno kje v Ferlahu se dobimo.Prosim,da se do jutri zmenimo.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog za vzhodnjake;dobimo se na Ravnah na avtobusni ob 8.40h.Do Borovelj imamo dobro uro,tam se pa dobimo z ostalimi na križišču,kjer naša cesta 85 seka njihovo 91.Tam bi se dobili ob 10h,da nas ne bi pol čas preganjal.Iz Lj. do Borovelj je pa tut nekaj takšnega po času.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pa v nedeljo kaj drugega počel (če dobro pomislim bi navsezadnje tudi meni odgovarjal enodnevni izlet :hmm: )

LP

Naplaniraj letenje z easystarom popoldne. Jaz bom mel čas, vreme in veter pa zaenkrat za naše konce kažeta optimalno. Če tvoj Easy ne bo ok za letenje, bo moj, pa boš mojega probal sklatit z neba.

LP,

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam,da mi ki prihajamo iz LJ ,da se dobimo ob 9 uri na Prešernovem trgu in nato nadaljujemo pot preko Ljubelja do Ferlaha(Borovelj).Tam bi se z štajerci dobili ob 10:30.To je moj predlog.SEdaj pa vi ali se strinjate z uro in točno kje v Ferlahu se dobimo.Prosim,da se do jutri zmenimo.lp

OK, to je super varianta, jest pridem. Buki, telefonsko si dau, za vsak slučaj, če ne pa ob 9h na tromostovju v soboto. Jest pridem s Tmaxom!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog za vzhodnjake;dobimo se na Ravnah na avtobusni ob 8.40h.Do Borovelj imamo dobro uro,tam se pa dobimo z ostalimi na križišču,kjer naša cesta 85 seka njihovo 91.Tam bi se dobili ob 10h,da nas ne bi pol čas preganjal.Iz Lj. do Borovelj je pa tut nekaj takšnega po času.LP

Če ne pride kaj Vmes bom tam, drugače sporočim preko PM oziroma tel. št.

Vreme za A - v soboto od 21 do 27 stopinj, posamezne plohe.

vreme sobota

Glede da nimam popolne dežne opreme, kaj svetujete?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne pride kaj Vmes bom tam, drugače sporočim preko PM oziroma tel. št.

Vreme za A - v soboto od 21 do 27 stopinj, posamezne plohe.

vreme sobota

Glede da nimam popolne dežne opreme, kaj svetujete?

LP

jaz ti jo podarim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAV VSEM

spremljam forum in se zahvaljujem za pm,vendar se nažalost ne morem udeležit te rute,ker grem jutri zjutraj na morje.

Želim vam srečno vožnjo in pot brez dežja. Naložite kaj lepih slik in kakšen komentar.

LEP POZDRAV SYMRIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne pride kaj Vmes bom tam, drugače sporočim preko PM oziroma tel. št.

Vreme za A - v soboto od 21 do 27 stopinj, posamezne plohe.

vreme sobota

Glede da nimam popolne dežne opreme, kaj svetujete?

LP

vzemi s sabo dolge kopalke (body,stretsch,ali kaj podobnega)obvezno ti mora biti vse premalo,da bolj zategne. :naughty: :naughty: :unsure: :headbang: :whistle: ,pa ne pozabi gumijastih rokavic za čiščenje bedeja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri do 18h bi bilo dobro,da se javite na forum vsi ,ki imate namen iti,da se približno ve ,koliko nas bo.LP :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene jutri ne bo na forumu,ker doma nimam interneta zato se sedaj zadnjič oglašam preko foruma.Jaz in moja polovica greva na dvo dnevni izlet na GG.Ljubljančani dobimo se na tromostovju ob 9 uri.Bodite točni.Če bodo kakšne spremembe me po telefonu obvestite.Lp

Popravljeno . Popravil buki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene jutri ne bo na forumu,ker doma nimam interneta zato se sedaj zadnjič oglašam preko foruma.Jaz in moja polovica greva na dvo dnevni izlet na GG.Ljubljančani dobimo se na tromostovju ob 9 uri.Bodite točni.Če bodo kakšne spremembe me po telefonu obvestite.Lp

Kot kaže se vreme popravlja vreme GG. Mogoče sploh ni potrebe po dežni opremi :whistle: .

Koliko Vas je sedaj za 2 dnevno varianto? Preverim zvečer še enkrat, da se bom lažje odločil.

Jutri do 18h bi bilo dobro,da se javite na forum vsi ,ki imate namen iti,da se približno ve ,koliko nas bo

S CE smeri pridem do Raven, upam da se mi pridruži MAXISLAVC, štartala bova predvidoma ob 7:00 in mislim da nama uspe priti do dogovorjene ure (8:40) v Ravne.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost :(:(

mejte se skrajno fajn, pa kaj fotk prneste s sabo...

j...g....

šiht je šiht

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri startamo en motor in en sesalc iz vikiburgerja ob ca 8.00

pridemo na prešerna približno ob 9.15..

in pole gremo na GG.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže se vreme popravlja vreme GG. Mogoče sploh ni potrebe po dežni opremi :whistle: .

Koliko Vas je sedaj za 2 dnevno varianto? Preverim zvečer še enkrat, da se bom lažje odločil.

S CE smeri pridem do Raven, upam da se mi pridruži MAXISLAVC, štartala bova predvidoma ob 7:00 in mislim da nama uspe priti do dogovorjene ure (8:40) v Ravne.

LP

Do Raven imata največ 1h30. zmerne vožnje,tako da bomo imeli še čas za kavico,glede na to,da bodo iz Lj.štartali ob 9.15h.Lj.skupina,ko pridete iz Ljubelja do Borovelj,pridete najprej do krožišča,peljete še naravnost do naslednjega križišča,kjer vas bomo čakali od 10.15h naprej.Jaz moram žal samo na enodnevno furo.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Raven imata največ 1h30. zmerne vožnje,tako da bomo imeli še čas za kavico,glede na to,da bodo iz Lj.štartali ob 9.15h.Lj.skupina,ko pridete iz Ljubelja do Borovelj,pridete najprej do krožišča,peljete še naravnost do naslednjega križišča,kjer vas bomo čakali od 10.15h naprej.Jaz moram žal samo na enodnevno furo.Lp

No tole je beseda - zmerna vožnja :blush: . Upam da ne bomo tako "divjali" kot smo s Ptuja nazaj, ko je Zvone vodil kolono. Sem govoril s @MAXISLAVCEM in sva dogovorjena, štart ob cca 7:00 iz CE. Po vsej verjetnosti (95%) se tudi jaz vračam še isti dan.

LP

P.S koliko nas je sedaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je zelo žal...jutri ne morem zraven, čeprav si zelo želim enkrat na GG in upam da se še kdaj odločimo za to vožnjo...

jutri imam namreč še obveznosti in polne roke dela s pakiranjem saj se mi obe hčeri odpravljata na morje

grem pa v nedeljo z motorjem do pule, kamor peljem del prtljage

upam da se boste imeli na poti fajn...držim pesti za lepo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je zelo žal...jutri ne morem zraven, čeprav si zelo želim enkrat na GG in upam da se še kdaj odločimo za to vožnjo...

jutri imam namreč še obveznosti in polne roke dela s pakiranjem saj se mi obe hčeri odpravljata na morje

grem pa v nedeljo z motorjem do pule, kamor peljem del prtljage

upam da se boste imeli na poti fajn...držim pesti za lepo vreme

Imaš pa srečo,da gresta obe hščerki na FKK,da lahko pelješ prtljago z motorjem. :naughty: :naughty: :worship: Pa brez zamere.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričan sem, sa boste maxi uživali :rolleyes: Držim pesti, da bo vreme zdržalo in predvsem, da ne bo kakih grdih presenečenj.

Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem;še en čudovit dan,pa čeprav ni bilo časa niti za enega oreng hladnega.Zbor na dogovorjenem mestu,pa čeprav z malo zamude z Lj.strani.Naj povem še to,da smo se od Borovelj,kjer smo se razšli še nekaj časa peljali v soncu,nato pa do Koroške vozili za nevihto(imeli smo zelo mokro cesto,vreme pa je bilo sončno),kako pa sta nadaljevala pot Celjanarja pa bomo še izvedeli.LP

post-11781-1183842585_thumb.jpg

post-11781-1183842658_thumb.jpg

post-11781-1183842752_thumb.jpg

post-11781-1183842953_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!