Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Na kratko. Izlet je bil čudovit, čeprav za enodnevno varianto skoraj malo "preveč" km oziroma štartati bi bilo potrebno prej. V CE sva prispela suha, kajti nevihta je ubrala svojo pot, par km naprej od Dravograda so tudi ceste postale suhe tako da sva "bežala" samo pred temo.

Zahvala pa gre tudi našemu "vodiču" :OK: , ki je pskrbel da smo ostali lahko opazovali okoliške lepote medtem ko je skrbel da smo na križiščih "pravilno" zavijali v smeri GG.

LP

post-4877-1183902879_thumb.jpg

post-4877-1183902900_thumb.jpg

post-4877-1183902911_thumb.jpg

post-4877-1183902922_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko. Izlet je bil čudovit, čeprav za enodnevno varianto skoraj malo "preveč" km oziroma štartati bi bilo potrebno prej. V CE sva prispela suha, kajti nevihta je ubrala svojo pot, par km naprej od Dravograda so tudi ceste postale suhe tako da sva "bežala" samo pred temo.

Zahvala pa gre tudi našemu "vodiču" :OK: , ki je pskrbel da smo ostali lahko opazovali okoliške lepote medtem ko je skrbel da smo na križiščih "pravilno" zavijali v smeri GG.

LP

tudi jaz upam, da se bo še kdaj zgodila ta tura. vidim, da je blo super. škoda, res škoda, da nisem mogel zraven.

lp, kvant

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz upam,da bo še kakšen izlet.Imeli smo se čudovito.Nas do Novega mesta ni nič pralo prišla sva točno ob 22 uri na števcu pa je bilo 675km.Naslednji dan sva odšla na morje do Crikvenice pa jih je bilo zopet 290km.Slikce pridejo ni bilo časa prenest v računalnik.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship:

:OK: :OK: :OK:

Bravo carji! Jaz sem čez vikend skočil do Vrsarja... bil je fantastičen vikend :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, dva dneva, pa ene 3 prelaze dala skozi z mojo lejdi (sva šla prej domov) slikce še pridejo, v glavnem iz GG smo šli na tistem rondoju na levo, in tam so se res začele krasote. zasnežena pokrajina je bla. pa enkratni razgledi. pa vozili smo. hitro. pri spustu iz GG ja je leva bremza ratala mehka.. spali smo nekje blizu brunika na avstrijski strani. dobra pica, neskončno čakanje in naš čovek, svetski. drugi dan šli na en prelaz, sesauc je drvel navzgor z neverjetno hitrostjo 50 na uro.. pol še en prelaz, pol pa domov jasno po zavitih cestah. tiste vršace, tiste razglede. res, treba doživet to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Bilo je res lepo, super družba, lepa narava, lepo vreme in super ceste. Seveda bi bilo fajn malo skupaj povečerjat, kakšno povedat in drug dan zjutraj naprej in pogledat še kakšno lepo zadevo ob poti domov. Res pa je da bi bilo to že preveč fajn skoraj že kičasto.

Danes pa že gledam nove izzive in sicer Dolomite (samo za v premislek nekje v žačetku septembra).

No pa me ni potrebno jemati čisto resno pa vendar !!! :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj sem vam foooovššššš :)

Ma ne no.

Jaz sem bil priden, čeprav sem kasnej ugotovil, da bi šlo komot tut brez mene....v tem primeru bi bil z vami :(

No...Maxislavc...te m kar bolj resno vzel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napišite kaj več o sami poti. Po katerih cestah ste šli od Borovelj naprej? Na sploh pa me zanima, kako kaj izgleda vožnja v taki skupini. Tu mislim predvsem kako hitro (ali počasi) ste se vozili, koliko ste se ustavljali. V Avstriji je prav gotovo precej manj stresen promet, kot pri nas (vsaj tako so moje izkušnje).

Lep pozdrav Lado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, dva dneva, pa ene 3 prelaze dala skozi z mojo lejdi (sva šla prej domov) slikce še pridejo, v glavnem iz GG smo šli na tistem rondoju na levo, in tam so se res začele krasote. zasnežena pokrajina je bla. pa enkratni razgledi. pa vozili smo. hitro. pri spustu iz GG ja je leva bremza ratala mehka.. spali smo nekje blizu brunika na avstrijski strani. dobra pica, neskončno čakanje in naš čovek, svetski. drugi dan šli na en prelaz, sesauc je drvel navzgor z neverjetno hitrostjo 50 na uro.. pol še en prelaz, pol pa domov jasno po zavitih cestah. tiste vršace, tiste razglede. res, treba doživet to.

si na te lepote mislu???? :trance_33_sleep:

................. :OK:

post-16376-1184005694_thumb.jpg

post-16376-1184005662_thumb.jpg

post-16376-1184005741_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pot nas je od Borovelj vodila prek Arnoldsteina,

Hermagorja do Kotschacha, kjer smo morali doliti sesalce(mi itak nismo imeli časa)Po nakupih v trgovini smo pot nadaljevali proti Lienzu vmes pa smo se na lepi lokaciji ustavili in malo pomalicali.Preko Winklerna in Helingebluta smo prišli na GG.Škoda je samo to,da ni bilo več časa za postanek,po eni uri smo se vrnili do Winklerna in zavili levo proti Flattachu,Spittalu,Beljaku in nazaj grede peljali mimo Faaker jezera do Borovelj kjer smo si zaželeli spet čimprejšnega snidenja in se poslovili od pol skupine.

post-11781-1184006845_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bom probal dodati slike iz katerih bo razvidno s čim se da osvojiti GG

in vidna je razlika v "kovčkih".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me a pridem tud jast v poštev za vašo družbo in prijatel moj motor Aprilia leonardo 150 od frenda pa Aprilia leonardo 125 :rolleyes:

post-16177-1184066494_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure:

XSSSS

So težave s slikami jih bomo rešili jutri

Popravljeno . Popravil MAXISLAVC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me a pridem tud jast v poštev za vašo družbo in prijatel moj motor Aprilia leonardo 150 od frenda pa Aprilia leonardo 125 :rolleyes:
če prleze ta reč z neko normalno hitrostjo na vršič, pol bi mogoče šlo.

kukr sem napisal, skarabeo 500, otovorjen v dvoje je v tavečje klance drvel z neverjetno hitrostjo 50/uro..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim po slikah, da ste maxi uživali.

Imela sva namreč namen sodelovati v turi na GG, pa drugič.

Tudi midva sva uživala, saj sva se šla malo dopusta na morju. Kar nekaj sestankov HS je bilo potrebnih, da sva se odločila za kampiranje z maxijem.

Ker sva to že počela zadnja štiri leta, sicer z avtomobilom in nama je vedno zmanjkalo prostora, saj sva seboj vlekla vse potrebno in nepotrebno je tokrat bilo nujno narediti selekcijo na najnujnejše. Ker sva imela čudovito vreme, nisva pogrešala predprostora za posedanje po večerih, saj ga najin dvojček namreč nima. Udobne stole naslonjače so zamenjali ribiški stoli, miza pa je bila primerno velika skala, ki je verjetno že mnogim služila v isti namen.

Ker nisva imela svojega hladilnika, sva koristila ponudbo gostincev, ki so naju bili kar veseli. Ker se pač v teh dneh na morju dogaja, midva pa sva bila zelo mobilna, sva obiskala vse ribarske fešte karnevale i.t.d. od Dramlja, Crikvenice, Selc in Novega Vinodolskega. Tako da rib mesa :winkiss: in hladne pijače ni manjkalo.

Sedaj, ko je pustolovščina mimo lahko rečem, da nama nič ni manjkalo, bil je to eden lepših dopustov.

Kako pa to izgleda, pa si poglejte.

post-15315-1184071777_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 14 dneh sem se vrnil z družino z dopusta.Žal sem zamudil odhod na GG,ampak sem vesel da ste se imeli lepo in upam da ob naslednji vožnji bom tudi jas zraven.LP :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se nalima slike gor

buki vidim,da ti je uspelo prilimat slike.Drugače pa nasvet za tiste,ki še ne vedo;;najprej globoko potegneš,da ti pride iz pete v usta,pljuneš v slikaaparat,nato pa aparat z vso močjo vržeš v računalnik in slike bodo sigurno v njem. :naughty: :worship: Lep pozdrav.

post-11781-1184093604_thumb.jpg

post-11781-1184093739_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me a pridem tud jast v poštev za vašo družbo in prijatel moj motor Aprilia leonardo 150 od frenda pa Aprilia leonardo 125 :rolleyes:

Ti bom kar jaz odgovoril, ko sem imel par km priložnost peljat z njimi.

Ne, žal ne. Preprosto smo prepočasni. Moja končna hitrost (dobrih realnih 80 km/h, 90 km/h po števcu) je namreč njihova minimalna potovalna in bi se jim zmešalo, če bi morali vozit tak počasi za nami... Poleg tega pa ti že računica 600 km v enem dnevu, od tega vmes GG pove, da nimaš šans, da to prevoziš z našimi skuterji; smo omejeni na nekje 300-400 km na dan, pa še to če se res potrudimo.

LP,

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa že gledam nove izzive in sicer Dolomite (samo za v premislek nekje v žačetku septembra).

No pa me ni potrebno jemati čisto resno pa vendar !!! :naughty: :worship:

Tole izjavo bomo verjetno Vsi vzeli precej resno :naughty: , vendar ne kot enodnevni izlet, temveč vikend varianto. :whistle: .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom kar jaz odgovoril, ko sem imel par km priložnost peljat z njimi.

Ne, žal ne. Preprosto smo prepočasni. Moja končna hitrost (dobrih realnih 80 km/h, 90 km/h po števcu) je namreč njihova minimalna potovalna in bi se jim zmešalo, če bi morali vozit tak počasi za nami... Poleg tega pa ti že računica 600 km v enem dnevu, od tega vmes GG pove, da nimaš šans, da to prevoziš z našimi skuterji; smo omejeni na nekje 300-400 km na dan, pa še to če se res potrudimo.

LP,

Matic

A teb gre samo to men gre po števcu 136km\h recmimo če je to realnih minimalno 110 na ovinkih sem pa 100% :naughty: da nebi zaostajala. Poglej najino furo čez pavličevo sedlo (avstrija) res dobra fura za en dan objavleno maš v temi dnevne fure s skuterji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jetman. Če si šel mimo Postojne (odcep za Gorice) potem ne vem če si mel super vikend. Človek skuša pozabit, pa...

Jaz sem tut mislil, da bom delal v soboto, pa se je obrnilo tako, da sem jo odrinil proti morju. Potem pa omenjeno križišče in eden na X9 me je vprašal za vodo, čeprav sem je bil sam najbolj potreben, glede na viden prizor.

In še opis za ostale, če bo kaj pomagalo glede vaše vožnje. Na najbolj preglednem delu relacije Postojna - Razdrto (1 km ravnine) je avto med zavijanjem levo, izsilil siromaku prednost...

Po drugi strani pa nisem presenečen, glede na to, kako se avtomobilisti obnašajo do motoristov. Veliko sreče in predvidevanja na cesti vam želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auuu, nekaj takšnega sem jaz videl pred kakšnimi 8 mesci v Slivnici pri Mariboru. Tipa sem še pozdravil, ker mi je peljal nasproti, kakšno minuto za tem pa je bil že mrtev. Ko sem se po isti cesti peljal domov čez kakšne pol ure, so cesto že zaprli, saj je bil motor v prafaktorjih, voznik je pa priletel od vozila, ki mu je vzelo prednost v vetrobran drugega nasproti vozečega. Kdo mu je vzel prednost? Ravno en takšen čiča, kot tukaj. Stari bi morali še enkrat opravljati vozniški izpit, če mene vprašaš, ker ne vejo niti, kaj je rondo.

Jetman, si kupil motor?! Mater, sem ti fouš :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!