Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Grdo! Pa tud jst sm meu problem k mj je edn penzjonist pripeljav po napačni strani na rondoju tomačevo čist mal je mankal potem je pa pot nadaljevau po napačni strani po obvoznici :headbang: takim je treba v momentu izpit uzet pa brez možnosti ponovnega delanja. Če ni več za na cesto pač ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam popolnoma. To so take grobe kršitve, kot če bi letel s prižgano motorno žago po Obiju do blagajne, ker bi jo rad plačal. Ne sme se jim tolerirati ničesar več. Pol bo pa 3 ubil, potem bo pa spet jok in stok in pritožbe čez naš sodni sistem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uzet izpit je premal! To je poskus umora, ne pa prometni prekršek! Ravno včeraj je bilo po televiziji, da se je v zadnjem mesecu že dvakrat pripetilo, da je nek kreten pripeljal v predor Dekani po napačni strani. Sem šel potem gledat in je od zadnjega uvoza na avtocesto pa do vhoda v predor 2km in nihče me ne bo prepričal, da je 2km po napačni strani na avtocesti pomota. To ni nobena pomota! In kaka je kazen za vožnjo po napačnem pasu? Smešna! In to večinoma počnejo stari prdci, ki vozijo točno tako kot so vozili leta 52, spremembam cestne signalizacije in cest samih navkljub.

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Jetman. A si bil ti?

Ko sem prišel sam tja, se je še kadilo iz obeh vozil, motor je bil še zapičen v avto, pa motorista so še poskušali oživljat, sam je bil že čist bel...

Ne vem, če se ne bom začel mal več vozit po avtocesti. Čist zares.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole izjavo bomo verjetno Vsi vzeli precej resno :naughty: , vendar ne kot enodnevni izlet, temveč vikend varianto. :whistle: .

LP

kaj pa naslednji vikend (21.7), a ma kdo željo po švici & avstriji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Jetman. A si bil ti?

Ne nisem bil. Jaz sem X9 prodal pred tremi tedni. Ne razumem točno kakšno vlogo igra v tvoji pripovedi voznik X9? Je bil on kasneje mrtev? Te je vprašal za vodo, ko ste čakali pri prometni nesreči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa naslednji vikend (21.7), a ma kdo željo po švici & avstriji?

ce startamo iz LJ okrog 6.00 smo okrog poldneva ze v dolomitih. potem pa obstaja zelo lepa tura kaksno uro ali dve bolj proti zahodu, skoraj do švice, nato je priporočljivo spanje (motel, šotor), drugi dan po drugi poti nazaj. bolje kot trije eno dnevni izleti.

Popravljeno . Popravil kvant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem bil. Jaz sem X9 prodal pred tremi tedni. Ne razumem točno kakšno vlogo igra v tvoji pripovedi voznik X9? Je bil on kasneje mrtev? Te je vprašal za vodo, ko ste čakali pri prometni nesreči?

Kolikor sem jaz razumel, se je mimo peljal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede predloga Kvanta bi bila tura sigurno izredno lepa in tudi vreme bi ta vikend verjetno "zadeli"

vendar kar se mene tiče je malo prezgodaj, sem bolj za konec avgusta ali začetek septembra ker je bil

v juliju GG.

Če pa bi bila za julij večina pa se tudi pridružim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem za kasnejši termin..Ta vikend pa sva bila z mojo v Prnjavoru (BIH).Lep izlet,ni kaj 370 km na eno stran,odojka na mizo ,drug dan pa domov.

post-11781-1184766790_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem obkrožil delček Gorenjske na relaciji Škofja Loka-Železniki-Bohinjska Bistrica-Bled-Kranj in nazaj v Loko. Dobrih 120 km se je nabralo. Tokrat pretiranega užitka v sami vožnji ni bilo, saj je na posameznih odsekih cesta izredno slaba in ozka (potrebna res maxi previdnost). Tudi nekateri redki mimoidoči avtomobili so lahko nevarni, saj vozijo s precejšnjo hitrostjo.

Da ne bo vse videti tako črno, naj napišem tudi kaj pozitivnega. Navdušila me je narava. Prečudoviti gozdovi, ki jih človeška neumnost še ni dotaknila in idilične vasice na jasah sredi gozda. Prvič se mi je zgodilo, da me je motil hrup mojega motorja, zato sem se pogosto ustavljal in užival v zvokih narave. Na poti sem srečal veliko število tujcev in nekaj motoristov.

S številnimi postanki je pot trajala 4 ure, tako da je primerna tudi za popoldansko "furco". Skratka toplo priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem za kasnejši termin..Ta vikend pa sva bila z mojo v Prnjavoru (BIH).Lep izlet,ni kaj 370 km na eno stran,odojka na mizo ,drug dan pa domov.

OK. kandidatov ni, pa prestavimo za kasnejsi vikend. Mogoce pa se spustiva za en dan sama, pa do kamor bo slo...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jetman. Ka si pa nabavu?

Šofer X9 je prišel na kraj nesreče nekaj sekund pred mano in ko je videl 'koliko je ura', me je vprašal za vodo, verjetno bi mu pa tako kot meni, bolj prav prišel kak požirek z vsaj 40%.

Vsem veliko sreče na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kole...konc dopusta

naredu cca 1400 km, Pag, Split...

na žalost moram zdaj počasi na servis mislt

btw, a kdo ve za kakega dobrega serviserja v okolici lj???

Xciting 500 ;)

ko pa bo servis mimo...potem pa seveda kaka turca v družbi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kole...konc dopusta

naredu cca 1400 km, Pag, Split...

na žalost moram zdaj počasi na servis mislt

btw, a kdo ve za kakega dobrega serviserja v okolici lj???

Xciting 500 ;)

ko pa bo servis mimo...potem pa seveda kaka turca v družbi ;)

Zelo lepo, da si nazaj ker zdaj grem jaz.Serviserja imaš enega na Dolenjski cesti 11 TIMG, tel:014272505 svojega x9 servisiram pri njih in je srednja žalost, zaenkat sem zadovoljen. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepo, da si nazaj ker zdaj grem jaz.Serviserja imaš enega na Dolenjski cesti 11 TIMG, tel:014272505 svojega x9 servisiram pri njih in je srednja žalost, zaenkat sem zadovoljen. :naughty:

Ojla :worship:

hvala za nasvet...pa če že šibaš na dopust, lepo se mej.

Upam, da se dobimo na kaki turci :)

sicer pa dogovor še zmeri velja...ko boš kaj v mojih krajih...zvrcn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da so vsi maxiskuteraši še na potepanju. Konec julija sem bil s svojo polovico na Lošinju, kjer je bilo dopustniško, danes pa sva prišla naravnost iz Bosne. Kaj naj rečem, štiri dni okolice Jajca to moraš doživeti. Ludo in nezaboravno.

Scarabeo 500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ste sedaj vsi zaključili s dopusti, zato me zanima a bi šel kdo 26.8.2007 v Krško pogledat dirko supermoto?

Raceland - Krško

Lahko se prej kje dobimo in se nato skupaj zapeljemo do Krškega.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj-Litija-Hrastnik-Zidani most-Krško, nazaj pa na Novo Mesto. Zadnjič sem odpeljal to furco, prav prijetnih cca 300 km.

Pa še dirko bi videli:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ribnca - Krka - Muljava - Bogenšperg - Litija - Vače - Geoss - Dolsko - Lj Zalog - Podlipoglav - Grosuplje - Ribnica

Lepih in prijetnih 160 km :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V soboto skočil do slovenske obale, lepo vreme. Nazaj grede srečal kar nekaj maxijev (burgman, exciting, silver wing, X9, nexus), ter na Planini pogledal nekaj "dr. dirkačev"

Glede na temperature bodo verjetno prihodnji vikendi zadnji za daljše izlete :krneki: (upam da se motim).

Ali bomo naredili kak zaključek?

Sicer pa sem sedaj do 24.9. odsoten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!