Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Kaj ste se Vsi poskrili :hmm:

A gremo v soboto malo v Kamnik?

dirka "jermenašev" Kamnik

Drugače pa glede na temperature, bi bilo mogoče "lepo" da se dobimo še enkrat pred koncem letošnje sezone in se nekam (ne predaleč) zapeljemo, ter kakšno rečemo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa glede na temperature, bi bilo mogoče "lepo" da se dobimo še enkrat pred koncem letošnje sezone in se nekam (ne predaleč) zapeljemo, ter kakšno rečemo B)

Se strinjam... ampak ta vikend nam nekak ni naklonjen... meni tudi naslednji ne, ne gled na vreme :(

Nič, bo treba ta teden, ki pride, lepo moped na servis dat, kilometri so tu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temperature so nekam nizke zadnjih nekaj dni. Me čist nč na moped ne vleče. Naj bi se pa ogrelo ta teden, tako da nasledn vikend bi pa lahk kam šli/šel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temperature so nekam nizke zadnjih nekaj dni.

Jaz sem danes kar z mopedom v službi. Napoved za naslednje dni pa je še bolj obetavna :naughty:

Lepo podloga v jakni, noge so itak za plastiko skrite, pa usnjene rokavice in podkapa. Nič mraza okoli mene, prisežem. Razen če dam noge tak na komot narazen, da pride veter okoli plastike do njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes kar z mopedom v službi. Napoved za naslednje dni pa je še bolj obetavna :naughty:

Lepo podloga v jakni, noge so itak za plastiko skrite, pa usnjene rokavice in podkapa. Nič mraza okoli mene, prisežem. Razen če dam noge tak na komot narazen, da pride veter okoli plastike do njih.

Saj se jaz tudi vozim v službo (zaenkrat :whistle: ). Vikend bi naj bil lepši, gremo kam :krneki: , pa ne predaleč B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam izlet v Tolmin, prek Škofje loke in Cerknega, ker bo dirka radijsko vodenih modelov avtomobilov na bencin. Mislim da v nedeljo. Če bo sonček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme za nedeljo :yes: je obetavno. Lahko jo mahnemo proti dolenjski. Ni pa nujno.

Dajmo, malo akcije :bounce: . Zima trka na vrata. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam izlet v Tolmin, prek Škofje loke in Cerknega, ker bo dirka radijsko vodenih modelov avtomobilov na bencin. Mislim da v nedeljo. Če bo sonček.

Hmmm... tale špas sem se pa tudi sam šel pred leti, pa hitro ugotovil, da je malce drago vse skupaj (razbit dirkalnik skoraj vsako dirko).

Smer ni napačna, če bi potem še kam podaljšal, seveda. Smo pa tisti konec že prevozili letos in bi šel raje kam drugam. Dolenska? Tam pa se res še nismo nič potepali.

Sem pa sigurno zraven, kamorkoli se že gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... tale špas sem se pa tudi sam šel pred leti, pa hitro ugotovil, da je malce drago vse skupaj (razbit dirkalnik skoraj vsako dirko).

Smer ni napačna, če bi potem še kam podaljšal, seveda. Smo pa tisti konec že prevozili letos in bi šel raje kam drugam. Dolenska? Tam pa se res še nismo nič potepali.

Sem pa sigurno zraven, kamorkoli se že gre.

Jaz nebi planiral "predolge" variante, mi je skoraj vseeno kam. Sporočite kam in kdaj, če bom imel čas se pridružim, glede na to da se žal sezona počasi bliža koncu :doze:

Pa ob načrtovanju poti upoštevajte turističen tempo :blush: , da bo dovolj časa za :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog poti:

Zbor v Žalcu ( Isto kot lansko leto ). Od tu dalje proti Laško-Krško-Brežice-Kostanjevica na Krki-Šentjernej-Novo Mesto-Žužemberk-Ljubljana. Od tu dalje vsak na svoj konec.

Turo je možno razpotegnit na Črnomelj, vendar imam občutek, da nam bo za to zmanjkalo časa.

Vreme BO. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nebi planiral "predolge" variante, mi je skoraj vseeno kam. Sporočite kam in kdaj, če bom imel čas se pridružim, glede na to da se žal sezona počasi bliža koncu :doze:

Pa ob načrtovanju poti upoštevajte turističen tempo :blush: , da bo dovolj časa za :photo:

Tudi jaz sem za TURISTIČNI TEMPO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok torej ura je jasna, kaj pa točen kraj, sicer Žalec ni velik a če morda pridem, bi vseeno rad vedel kam.

Zbor pri Velikem Merkatorju, na parkirišču pred trgovino, na koncu Žalca iz LJ smeri. Ljubljančani, če je kaj interesentov iz Lj., se dobimo skupaj Štajrci skupaj..., vsi skupaj pa v ŽALCU.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbor pri Velikem Merkatorju, na parkirišču pred trgovino, na koncu Žalca iz LJ smeri. Ljubljančani, če je kaj interesentov iz Lj., se dobimo skupaj Štajrci skupaj..., vsi skupaj pa v ŽALCU.

:yea1:

Kaj pa dan, meni sicer bolj odgovarja sobota :blush: . V najslabšem primeru Vam pridem plačat kavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka na kratko:

Zbor pri Velikem Merkatorju na koncu Žalca iz LJ smeri, v nedeljo 28.9.2008 ob 9:30. Smer Laško-Krško-Brežice-Kostanjevica na Krki-Šentjernej-Novo Mesto-Žužemberk-Ljubljana.

Udeleženci:

@1965

@Drejči

@debitel

@skuterist (ni 100%, za kavo v Žalcu pa dam :rolleyes: )

....

Pa ostali :hmm: , dajte jih obvestiti preko PM ali tel., da se nas zbere malo več :whistle:

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz prav kolebam med druženjem z vami in ogledom tiste dirke v Tolminu, ker me RES zelo zanima. Sem se nekoč sam ukvarjal z modelarstvom, pa me morda vleče malo nazaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz prav kolebam med druženjem z vami in ogledom tiste dirke v Tolminu, ker me RES zelo zanima. Sem se nekoč sam ukvarjal z modelarstvom, pa me morda vleče malo nazaj....

A dej, dej... že res, da se sam s tem ne ukvarjam že precej dolgo a dvomim, da je prišlo do kakih hudih sprememb na tem področju, kvečemu na slabše. Pejd ti raje z nami, tam bo nekaj ljudi podilo svoje modele po improvizirani progi, več bodo v boksih kot na stezi in več kot polovica jih tekme ne bo končala. Na koncu pa bo zmagal tisti z najpočasnejšim avtomobilom, ki pa je bil zato najmanjkrat v boksih in imel najmaj škode. Pa še pol se bodo kregal, da so se eni zajebaval s kristali in nagajal konkurenci. Lahko pa, da se motim. :whistle:

Mi pa smo taki fejst dečki, bomo kako rekl o naših sesalcih pa o modelarstvu tut lahk, jest , @skuterist in @Matic7 smo (bil) tudi nekaj malega modelarja.

Aja, pa daj, da končno dobi moj Nexus malce družbe, sem vedno edini. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom solo, sem vedno solo saj se moja zelo pritožuje nad neudobjem sedeža, pa tudi če se ne bi, je sedaj na absolventu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!