Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Midva sva pa oba nad udobjem najinega in mehkobo orto presenečena. Sem sedel na prejšnem je bil ful trd, ravno zato sem imel pomisleke, ampak z novejšim modelom so to res korenito spremenili. Ti priporočam dodatno oblazinjenje ali pa dodatne polšterčke, jih dobiš v Luisu v Beljaku, so čisto poceni. Meni je v dvoje lepše, sem pa solo hitrejši, lol.

Popravljeno . Popravil debitel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Nažalost ali srečo je moj sym že dva meseca v drugih rokah. Torej uspelo mi ga je prodati.

Za jutri vam želim lepo vreme in uživaško vožnjo. Upam da mi bo čez zimo uspelo najti kaj pametnega za kupit,torej se skoraj zagotovo vidimo spet spomladi.

POZDRAV

SYMRIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vreme za Dolenjsko in"množična udeležba", za jutri kažeta bolj slabo :cry: , bi se osebno raje preusmeril proti morju !!

Če je kdo za, naj napiše. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Nažalost ali srečo je moj sym že dva meseca v drugih rokah. Torej uspelo mi ga je prodati.

Za jutri vam želim lepo vreme in uživaško vožnjo. Upam da mi bo čez zimo uspelo najti kaj pametnega za kupit,torej se skoraj zagotovo vidimo spet spomladi.

POZDRAV

SYMRIDE

Visit My Website

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je vseeno kam gremo, lahko tud na morje.

Grem pa zdej kolesart in me ne bo do jutra gor, zmente se in napišite kle, da bom vedu kam pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sicer dirke jutri ne bo tako kot sem milsil v Tolminu, a prej sem imel v mislih turo Ljubljana, Škofja Loka, Cerkno, Tolmin, Bovec, Vršič, Kranjska, kosilo, morda podljubelj, Celovec, ljubelj in nazaj ali pa še okrog Železne kaple.

Popravljeno . Popravil debitel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Nažalost ali srečo je moj sym že dva meseca v drugih rokah. Torej uspelo mi ga je prodati.

Za jutri vam želim lepo vreme in uživaško vožnjo. Upam da mi bo čez zimo uspelo najti kaj pametnega za kupit,torej se skoraj zagotovo vidimo spet spomladi.

POZDRAV SYMRIDE

Upam da najdeš kaj "pametnega" in da se srečamo spomladi na "otvoritveni" vožnji.

Ker vreme za Dolenjsko in"množična udeležba", za jutri kažeta bolj slabo :cry: , bi se osebno raje preusmeril proti morju !!

Če je kdo za, naj napiše. :whistle:

Meni jutri ne bo uspelo :blush: , če Vas pot zanese v Štajerske konce sporočite, (@Drejči ima tel.) da Vas častim s pijačo, če ne Vam želim lep dan (mogoče se še vidimo oktobra :hmm: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vreme za Dolenjsko in"množična udeležba", za jutri kažeta bolj slabo :cry: , bi se osebno raje preusmeril proti morju !!

Če je kdo za, naj napiše. :whistle:

Ob 10.30 se pripeljem na (spodnje) parkirišče pred dvorano TIVOLI. Kdor bi se rad pridružil, naj pride tja.

Smer: MORJE

:trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem že več kot mesec brez motorja, prodal sem ga pravi čas ko je še bilo toplo, sedaj pa čez zimo najdem zopet nekaj uredo in se nasljednjo sezono zopet vidimo,jutri pa se podam malo na obalo z avtom uživat ter kolesarit še zadnje tople trenutke letošnje sezone pa čeprav z kolesom :headbang: . Vam pa želim jutri veliko uspešnih ter toplih km, pa kakšno fotko ne pozabit prepnet. L.P. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10.30 se pripeljem na (spodnje) parkirišče pred dvorano TIVOLI. Kdor bi se rad pridružil, naj pride tja.

Smer: MORJE

:trance_33_sleep:

Ok, jest pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, pred 1 uro prišel iz ture. Sem bil v Tivoiju zjutraj 10:37, pa vas ni bilo več. Škoda da mi ni nihče pustil številke, bi se lahko ujeli. Od tam sva z mojo nadaljevala do škofje Loke, Preko Cerknega v Tolmin, Bovec, Vršič, kosilo v Kranjski gori, in nazaj prek Jesenic, Kropa, Dražgoše, Kranj, Ljubljana. Odličen dan, po moje zadnji letos za daljšo turo.

Upam, da se naslednjič ujmemo skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi kdo skočil na Jezersko z mano, zdajle oziroma v roku 1 urce?

Sem v službi, žal ne morem, če prideš v Zreče do 16:00 lahko greva na Roglo :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, em prepozno videl, sem že nazaj. Morda bi tudi Rogla bila dobra pot...

Cesta od meje do Železne kaplje je odlična, sicer je bil malo mrzel asfalt, samo sem bil zelo presenečen nad Nexusom, dovoljuje globoke naklone, večkrat sem podrajsal s tačko na obeh straneh. Edino veliko luknjo v pospeških ima od 50 km/h naprej, to bi moral izboljšat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta od meje do Železne kaplje je odlična, sicer je bil malo mrzel asfalt, samo sem bil zelo presenečen nad Nexusom, dovoljuje globoke naklone, večkrat sem podrajsal s tačko na obeh straneh. Edino veliko luknjo v pospeških ima od 50 km/h naprej, to bi moral izboljšat.

hehe, sam sem dal centralno stojalo dol in sedaj nič ne drajsa, je malce lepše pa še na teži se pršpara :naughty:

Je pa jeba, ker sedaj ne vem koliko sem nagnjen, prej je bilo simpl, ko sem podrajsal, sem popustil, sedaj pa ne vem... Aja, bo pa šlo lahko zdej do roba pnevmatik :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ga bom jaz tud ruknu dol, sem skor ziher, zdaj bol študiram kaj naj drugače nastavim, da bo šel iz ovinka kot sneta sekira. Končna me niti ne gane toliko, saj se mi po ravninah ne nori baš s takim motorjem.

Aja, kako maš pa nastavljeno vzmetenje. Sam sem danes probaval predvsem višino, sem skoraj ugotovil, da je najboljše na minimumu, fedr je pa itak na najtrše. Pa ti?

Popravljeno . Popravil debitel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce sva :topic: pa nej bo :)

Višino imam skoraj na minimumu, ne čisto, ker potem če sva dva gor skos brusi centralno stojalo, no, zdej ne bo več :naughty: . Prednapetost vzmeti pa imam na sedemki ali pa šestki, torej skoraj do maksimuma. Sem probal tudi na na minimumu, pa je blo k bi "barko" vozu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, vprašanje za on-topic, kje ste bili v nedeljo? Ker se mi zdi neumno, da smo se zgrešili za 2 minuti?

In off-topic: z višino pa res ne vplivaš kdaj stojalo podrgne, ampak samo na težišče. Predstavljaj si kot barko, višje kot si bolj se ti zdi da si v naklonu, recimo fly-bridge, in nižje kot si manjši je ta občutek. Ne vem, ne vidim logike v tvojem odgovoru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debitel. Ne vem zakaj bi rajsanje po asfaltu bilo :topic: ? Sj smo v rubriki 'dogodki :kva2: . Priporočam ti pa atlantica, če te moti štender na tvojmu. Sam imam porajsanga na desni strani samo na izpuhu :kva2: , na levi pa tut mal po stojalu.

Skuterist. A si bil kake 3 tedne nazaj pri nas?? Sj bom še dal za kako rundo. Ti se sam najav. Drugač pa mislim, da bo letošnje sezone počasi konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterist. A si bil kake 3 tedne nazaj pri nas?? Sj bom še dal za kako rundo. Ti se sam najav. Drugač pa mislim, da bo letošnje sezone počasi konec.

Možno ja, sem bil pri COMPACU. So mi vsatvili debelejše oblazinjenje in dodatno "protihrupno" peno v mojo čelado, brezplačno :OK:

Sigurno pa še bo kakšen lep dan za krajši izlet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona gre k koncu kot kaže, ja... ampak... v nedeljo je napovedan sonček, podloge so že v motocotah... Jaz pičim smer Ptuj-Ormož-Ljutomer-Cerkvenjak-Lenart-Pesnica-MB-Ptuj.

Pa ne takoj zjutraj, kasneje, ko se malo zagreje. Okoli 10h, 11h.

Če gre kdo zraven, v soboto zvečer nazadnje čekiram forum.

LP,

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, brez panike. Vikend bo morda deževen in hladen, v ponedeljek pa bo za melenkost že bolj toplo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne govorila sva o višini nastavljenega amortizerja in se mi ne zdi, da je stojalo kaj višje če je amortizer višje, pač ne vidim logike, dopuščam pa možnost. Moje centralno stojalo bo pa tako al tako šlo dol, sicer so pa nagibi že sedaj kar precejšni. In ja, se strinjam sezone zna bit res konec. Sem pa naredil 870 km v 14 dneh, kolikor imam motor. Kr dosti, sem hotel narest 1000...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi kdo bil še za kakšen krajši izlet te dni, ker napoved je super, do 21 stopinj. Danes jutri in torek. MAgari samo na Jezersko in nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!