Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

A bi kdo bil še za kakšen krajši izlet te dni, ker napoved je super, do 21 stopinj. Danes jutri in torek. MAgari samo na Jezersko in nazaj.

Jaz sem za danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva vseeno šla do Izole... na Obali je bilo prijetno toplo... those lucky bastards :grim

Aja, v teh dneh ogrevane ročke precej pomagajo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE bo jutri vreme isto, bom med 15:30 in 16:00 uro startal iz Domžal na Jezersko. Vabljeni poleg, ce se najde kaksen padalec v zadnjih jesenskih dneh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE bo jutri vreme isto, bom med 15:30 in 16:00 uro startal iz Domžal na Jezersko. Vabljeni poleg, ce se najde kaksen padalec v zadnjih jesenskih dneh...

Žal nisem s LJ in okolice, drugače bi se Ti pridružil.

A se bomo ostali še kaj "našli", zadnja vožnja ni bila ravno številčna :blush:, saj še bo kakšen lep dan :hmm:.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pravkar nazaj iz

jezerskega, opravil 150 km in presegel magično mejo 1000km utekanja. Še prvi servis in naprej.

Ne boste verjeli, na Jezerskem je bilo nekaj snega, na Avstrijski strani sta bila prva dva ovinka precej mokra. Mi je pa uspelo pregreti zavorno tekočino na obeh zavorah, če mi kdo lahko priporoča kakšno dobro se priporočam. Lep pozdrav vsem, upam, da nam bo vikend naklonjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno sva se včeraj za malo zgrešila. Vse kar se tiče tehničnih vprašanj glede maxije dobiš odgovor v temi moj maxiscooter!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vikend se nam obeta sonček in prijetnih 20C. Se še kdo vozi naokoli, ali ste že vsi pospravili dvokolesnike v garaže. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vikend se nam obeta sonček in prijetnih 20C. Se še kdo vozi naokoli, ali ste že vsi pospravili dvokolesnike v garaže. :whistle:

V soboto sem na "cesti" v drugi družbi :whistle: , v nedeljo pa bi imel čas za kakšen krajši krog v primeru da se zbere nekaj maxijev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ali pa v soboto grem verjetno pogledat malce na sever ;) , v nedeljo pa bi imel tudi jaz čas za kak krajši izletek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ta vikend ne morete štet zraven, zaseden oba dneva.

pa nekaj mi pravi, da bom počasi moral dat moped v garažo... jermena ne morem dobit še cca. 3 tedne, če ga ne grem sam iskat v Graz, kilometri so že preko servisa... saj glede na temperature asfalta je mogoče tako še najbolj "zdravo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vikend se nam obeta sonček in prijetnih 20C. Se še kdo vozi naokoli, ali ste že vsi pospravili dvokolesnike v garaže. :whistle:

Čas je za konkretne predloge: kdaj, kje, kam... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja meni je vseeno, morda tista fura po dolenjski ki je prejšnič ni bilo. Ali pa čez Savinjsko dolino v Avstrijo pa čez železno kapljo na Jezersko in nazaj v Lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a na gorenjsko ste že šli pol?

nekaj strani nazaj smo govorili o tej turi...

sicer pa nedelja!

Popravljeno . Popravil body35
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj to bi bla pol Gorenjska, lahko pa tudi v Celovec preko Ljubelja in potem nazaj čez železno kapljo na Jezersko recimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok dajmo določit kraj srečanja, danes sem bil prek Ljubelja v Villach in nazaj prek ŽElezne kaplje v Domžale, pa cesta ni bla glih najboljša, predvsem Železna kaplja je bila mokra.

Predlagam zbor ob 10:00 Tivoli na levi strani parkirišče, smer Kras, na eno osmico, torej dobro kosilo in nazaj. Podrobnosti dorečemo v Tivoliju.

Prosim da me malo počkate če bom zamujal in seveda potrditev kdo sploh pried, če ne ne bom hodil do Ljubljane.

Se vidimo, upam, da bo toplo kot danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok dajmo določit kraj srečanja, danes sem bil prek Ljubelja v Villach in nazaj prek ŽElezne kaplje v Domžale, pa cesta ni bla glih najboljša, predvsem Železna kaplja je bila mokra.

Predlagam zbor ob 10:00 Tivoli na levi strani parkirišče, smer Kras, na eno osmico, torej dobro kosilo in nazaj. Podrobnosti dorečemo v Tivoliju.

Prosim da me malo počkate če bom zamujal in seveda potrditev kdo sploh pried, če ne ne bom hodil do Ljubljane.

Se vidimo, upam, da bo toplo kot danes.

Moja številka je 041/777-606, če je kdo zainteresiran naj me pokliče. Glede na odziv bom verjetno spet šel sam, ok bo pa sonček z mano.

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

jah, jaz nažalost nisem mogel nikamor saj sem bil bizi, bizi cel dan.

Zjutraj sem imel trening, se pripravljam za 42 kilometrov na 13. Ljubljanskem maratonu, nato gasilski piknik in popoldne še nekaj štromarskega dela. Če imaš čas lahko kako popoldne ta teden. Vreme bo/je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko ampak šele v sredo, če bo vreme zdržalo. Jutri ne bo časa.

Sam sem bil v nedeljo v Tolminu prek Logatca, Col, Ajdovščin, Nova Gorica in nazaj. Vreme je bilo vrhunsko, pravi jesenski izlet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam izlet v Tolmin, prek Škofje loke in Cerknega, ker bo dirka radijsko vodenih modelov avtomobilov na bencin. Mislim da v nedeljo. Če bo sonček.

Te še zanima kakšna dirka?

V nedeljo bo v Logatcu - DP off road 1/6 in 1/8. Ob ne preveč mrzlemu dnevu se bom mogoče odločil in si jo ogledal. Lahko se dobimo in kakšno rečemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je bilo pa sinhrono, hehe, sem ti glih odgovoril v drugem forumu. Glede vikenda bo težka, prvič praznujemo nek RD, drugič moram narest še zadnje popravke na diplomi, da jo oddam. To je prioriteta. Morda. Pusti mi številko na PM, pa te pokličem če pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te še zanima kakšna dirka?

V nedeljo bo v Logatcu - DP off road 1/6 in 1/8. Ob ne preveč mrzlemu dnevu se bom mogoče odločil in si jo ogledal. Lahko se dobimo in kakšno rečemo.

Zadeva se začne ob 10:00, takrat pa je še mrzlo :krneki: , verjetno ne bom prisoten tako zgodaj. Razmišljam o kakšni krajši varianti :hmm: med 11:30 in 15:30 uro, takrat sonce še greje. A ima kdo čas in voljo?

Preverim proti večeru B).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!