Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Jaz bi ga imel, samo verjetno me ne bo. Da obrazložim, moram popravit diplomo, da jo končno oddam, drugič, se mi zdi peklensko mraz in kar je pod 20 stopinj se mi zdi izzivanje usode in gripe. Če bi šel v Logatec bi šel z avtom, Se pa lahko slišiva, morda si premislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ga imel, samo verjetno me ne bo. Da obrazložim, moram popravit diplomo, da jo končno oddam, drugič, se mi zdi peklensko mraz in kar je pod 20 stopinj se mi zdi izzivanje usode in gripe. Če bi šel v Logatec bi šel z avtom, Se pa lahko slišiva, morda si premislim.

Ni panike, tudi meni je zjutraj "premrzlo", s avtom pa se mi ne da :ninja: . Mogoče se bom zapeljal samo malo okoli "vogala".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... jaz pa bi morda šel malo pogledat. Zjutraj imam trening pol sem pa načeloma frej, popoldne pa ne več. Če boš se kaj potikal po teh koncih pokliči in greva pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič, se mi zdi peklensko mraz in kar je pod 20 stopinj se mi zdi izzivanje usode in gripe.

A dej no, dej... .) To pa res ni mrzlo, windstop podkapa, zimske rokavice, dolge gate in štunfe pa ni zime za eskime :)

Jaz se bom ob suhem in sončnem vremenu vozil celo zimo, tako kot lani. Če se pa že kaj stakne, se pa s kuhanim vinom, kateremu dodaš veliko medice, to vse hitro pozdravi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, če boš imel kaj viška domače medice se priporočam, hehe,

drugače pa srečno vožnjo.

P.S.:imam vso zimsko opremo, brezskrbi, samo nekak mi to ne dogaja. Mrzel asfalt, slab oprijem, itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.:imam vso zimsko opremo, brezskrbi, samo nekak mi to ne dogaja. Mrzel asfalt, slab oprijem, itd...

Saj ni treba, da kosi skuterja v ovinkih vsakokrat drsajo po asfaltu. Vožnjo prilagodiš razmeram, pa gre. Vem ja, ni pa isto kot se voziti pri 20°C.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nisem hotel rečt, da bi drajsal po asfaltu. Itak, da ne, samo mi ne paše temperatura zraka, niti temperatura asfalta, niti nesnaga na cesti, kamoli kamenčki, ko je cesta posuta. To je blo v mladih časih, ko sem bil še neumen, do šole pa nazaj čisto dovolj. Zdaj se pa tega ne grem več. Mam motor zaradi užitka, pri mrazu pa ne uživam glih, kamoli moja sopotnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Vesele praznike vsem maxsistom in motoristom, ter mnogo varnih kilometrov v letu 2009.

Tudi jaz se pridružujem in želim vsem Srečno in uspešno 2009, pa da se najdemo na kakšni skupnji "turci" (tudi kakšni daljši :whistle: )

post-4877-1230743489_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla! Se morda kdo kaj vozi naokrog :? . Jaz sem v zadnjih dneh naredik kar nekaj km ker kupujem motor in zraven sodijo testne vožnje,pa čeprav sem bil oblečen kot Rus, moram priznati da to ni užitek ampak na vsakem metru strah stika z cestiščem ter mraz ki ti zleze do živega ob vsaki luknji :lol1: Kakor je napovedano in če bo od tega le nekaj res se letos obeta lepa,dolga ter vroča sezona. Sedaj je čas da se pripravijo motorji za sezon in z kakšnim prijateljem poklepetat ob kakšni :kava: , tam nekje aprila se pa vidimo na cesti, odvisno od vremena. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti kilometra, pa čeprav je sonček.

Ko se minus šteje v dvomestnih številkah in so ceste konstantno na debelo posipane s soljo pa tudi mene mine vožnja.

P.S.: pa srečnega in zdravega v novem letu :beer2:

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Glede na to, da je zima in so mopedi varno na toplem, zunaj pa tako lepo sneži, mogoče ne bi blo slabo razmislit o tej tekmi.

Skuterist, Drejči in jaz smo načeloma za akcijo, manjka nam predvsem kaka skuteristka, da bi lahko sestavili ekipo Forwerkov. Če se nas zbere še več, pa ostane na razpolago še cel kup imen ala Kirby itd.

Še kak/a kandidat/ka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je zima in so mopedi varno na toplem, zunaj pa tako lepo sneži, mogoče ne bi blo slabo razmislit o tej tekmi.

Skuterist, Drejči in jaz smo načeloma za akcijo, manjka nam predvsem kaka skuteristka, da bi lahko sestavili ekipo Forwerkov. Če se nas zbere še več, pa ostane na razpolago še cel kup imen ala Kirby itd.

Še kak/a kandidat/ka?

Bolje bi bilo da postaviš svoj motor iz garaže in poskusiš malo adrenalina(kot tale v prilogi),jaz sem se vozil pred nekaj dnevi vender s pogonom na vsa štiri in plin do daske po travnikih. UUUUUUU pozabiš da te klub toplim oblačilom kje zebe. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda skuterja če mene kdo vpraša nebi imel nič proti nekaj podobnega s štirikolesnikom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje bi bilo da postaviš svoj motor iz garaže in poskusiš malo adrenalina(kot tale v prilogi),jaz sem se vozil pred nekaj dnevi vender s pogonom na vsa štiri in plin do daske po travnikih. UUUUUUU pozabiš da te klub toplim oblačilom kje zebe. LP.

Saj se nas kar nekaj vozi v omenjenih pogojih. (sneg je zakon, sonce pa še bolššššš) ha, ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda skuterja če mene kdo vpraša nebi imel nič proti nekaj podobnega s štirikolesnikom...

Se poplnoma strinjam s tabo,sol in vlaga naredi na vitalne dele motorja trajne posledice(oksidacija). Bolje je da stoji do lepih toplih dni kar v garaži,jaz pa ga še v jeseni posebej očistim ter konzerviram,od časa do časa pa ga malo vžgem v garaži ter prebudim iz zimskega spanja. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se poplnoma strinjam s tabo,sol in vlaga naredi na vitalne dele motorja trajne posledice(oksidacija). Bolje je da stoji do lepih toplih dni kar v garaži,jaz pa ga še v jeseni posebej očistim ter konzerviram,od časa do časa pa ga malo vžgem v garaži ter prebudim iz zimskega spanja. LP.

Upam da ti bo "nov" maxi dobro služil :OK:

Drugače pa tudi jaz čakam malo toplejše dni in začetek "izletov". Letos bi lahko začeli tako kot lani s kakšnim izletom po "vaših koncih" ter krajšim skokom k sosedom. @605 se je lani izkazal za dobrega vodiča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ti bo "nov" maxi dobro služil :OK:

Drugače pa tudi jaz čakam malo toplejše dni in začetek "izletov". Letos bi lahko začeli tako kot lani s kakšnim izletom po "vaših koncih" ter krajšim skokom k sosedom. @605 se je lani izkazal za dobrega vodiča.

Danes sem naredil kompletni servis in mislim da je motor odličen in bo moral zelo vredo služit, kar pa se tiče otvoritev sezone se pa s tabo kar strinjam in upam da bo letos več skupnih tur. Sedaj pa je čas da se maxsiji pripravijo za sezono. Ko se ceste očistijo ter posije toplo sonce naredimo prvo turo. Skuterist tebi pa javim prvo ko ga registriram da narediva prve km do Lousa po malo drobarij. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, letos moramo res malo večkrat skupaj kam zavit. Pa mislim, da nam bodo vinjete stvar malo olajšale, saj bo po AC hitreje skočit do kake izhodiščne točke, pa tudi vračanje po AC nazaj domov v morebitni temi se mi zdi precej bolj varno.

Vleče me namreč še posebej v dolino Soče, Bohinj itd., ki so mi bili zaradi (časovne) oddaljenosti do zdaj bolj kot ne nedostopni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No sedaj ko je sneg izginil smo tudi drugi prišli na "plano".

Ne bo prava reportaža s slikami (ni bilo fotoaparata zraven), sem pa naredil prve letošnje kilometre. Bilo je kratko pa vendarle B) . Iz CE v smeri Velenja do Polzele, nato pa Šempeter, Žalec in domov.

Po poti srečal kar nekaj motoristov in "celo" dva maxija.

Ko se bo še bolj segrelo in dež ceste "očisti" pa pride čas za kakšno skupno vožnjo in :kava: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz (oz. midva) sva jih pa naklepala čez vikend kar cca 120 km. Med drugim sva bila tudi na Jezerskem. Ostali so se sicer sankali ali plezali z derezami naokrog, ampak midva sva se imela čisto fino. In sploh ni nič zeblo. Pa še začudeni pogledi so naju greli. Pa ene 4 podobne junake sva tudi srečala po poti. Ni kaj, počasi bomo prilezli na plano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se dobimo s @AndY1-jem na Trojanah da si ogledamo njegovega "E" maxija. Če koga mika se nam lahko pridruži, pojedli bomo krof, popili :kava: in kakšno rekli nato pa domov. Aja dobimo se ob 15:00 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je lep dan, od "maxijev" je nazadnje imel čas samo @Matic7. @AndY1-jev E skuter zgleda čisto dobro, poln je tehnike. Žal ima mogoče premalo dometa za "resne" izlete. Ker smo danes imeli bolj malo časa je @AndY1 obljubil da ko pridemo k njemu nam gre za vodiča po okolici.

post-4877-1236527095_thumb.jpg

post-4877-1236527111_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo...

K nam se je pa žlahta naslikala dobesedno pet minut predno bi moral it in mi ni preostalo drugega kot da se nazaj preoblečem in ostanem doma. :headbang:

Je pa že tako toplo, da bi počas lahko že razmišljali o kaki turci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!