Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Ce mi uspe priti domov za vikend, se zagotovo pridruzim ( zal sem sluzbeno odcoten - V avstriji 1 mesec), drugace pa srecno in previdno.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIJAVNICA MAXIZBORA - IZLET

1. X raider + sopotnica

2. Drejči

3. Zvone500 + sopotnica (?)

4. Debitel + sopotnica

5. Skuterist

6. MaxiSlavc

7. Kvant + sopotnica

8. 605 +sopotnica

9. body35

10. Pelikan (+1 nečlan +njegova sopotnica)

11. Valentin

Ni 100%, ker imamo v firmi drug teden selitev na novo lokacijo, pa se zna kaj zakomplicirat...

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIJAVNICA MAXIZBORA - IZLET

1. X raider + sopotnica

2. Drejči

3. Zvone500 + sopotnica (?)

4. Debitel + sopotnica

5. Skuterist

6. MaxiSlavc

7. Kvant + sopotnica

8. 605 +sopotnica

9. body35

10. Pelikan (+1 nečlan +njegova sopotnica)

11. Valentin

12. Hornet

Lahko se vam pridružim v Novem mestu oz Šmarjeških toplicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-10847-1241779605.gif

4. zbor maksiskuteristov, 16.5.2009 v Celju,

med 9. in 10. uro pred AMZS na Ljubljanski cesti.

Prisrčno vabljene vse in vsi, ki vozite maksiskuter,

s partnerjem ali brez,

na srečanje in klepet,

morda tudi na skupni izlet proti Kostanjevici, Brežicam, po Kozjanskem...

Čakajo nas sonce, čudovita pokrajina ter dobra družba novih in starih obrazov.

Več o izletu:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...t&p=1600911

PRIJAVNICA MAXIZBORA - IZLET

1. X raider + sopotnica

2. Drejči

3. Zvone500 + sopotnica (?)

4. Debitel + sopotnica

5. Skuterist

6. MaxiSlavc

7. Kvant + sopotnica

8. 605 +sopotnica

9. body35

10. Pelikan (+1 nečlan +njegova sopotnica)

11. Valentin

12. Hornet (Lahko se vam pridružim v Novem mestu oz Šmarjeških toplicah)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bomo imeli konec tedna lepo vreme kot je bilo danes ki sem ga priževel na obali ter srečal veliko maxsijev nepoznanih (razen tri v Velenju) . Opažam pa da so se začeli ti motorji dobro širiti in tudi prijatelj ko se bavi z trgovino motorjev pravi da jih je v zadnjih dveh letih prodal ogromno. Upam da na srečanju spoznamo še kakšnega novega. :yea1: LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-10847-1241779605.gif

4. zbor maksiskuteristov, 16.5.2009 v Celju,

med 9. in 10. uro pred AMZS na Ljubljanski cesti.

Prisrčno vabljene vse in vsi, ki vozite maksiskuter,

s partnerjem ali brez,

na srečanje in klepet,

morda tudi na skupni izlet proti Kostanjevici, Brežicam, po Kozjanskem...

Čakajo nas sonce, čudovita pokrajina ter dobra družba novih in starih obrazov.

Več o izletu:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...t&p=1600911

PRIJAVNICA MAXIZBORA - IZLET

1. X raider + sopotnica

2. Drejči

3. Zvone500 + sopotnica (?)

4. Debitel + sopotnica

5. Skuterist

6. MaxiSlavc

7. Kvant + sopotnica

8. 605 +sopotnica

9. body35

10. Pelikan (+1 nečlan +njegova sopotnica)

11. Valentin

12. Hornet (Lahko se vam pridružim v Novem mestu oz Šmarjeških toplicah)

Pozdravljeni! Mislim da bo najbolje da prestavimo srečanje na naslednji vikend sobota 23.5, ker se po polovici naslednjega tedna in naprej obeta res samo lepo vreme, in da vidimo kakšnega mnenja ste ostali? Mislim da izlet ni prijeten v dežnih kombenzijonih. :nono: :nono: :slap: LP.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napoved za soboto je:

Obeti

V soboto bo na vzhodu še delno jasno in večinoma suho, drugod pa bo pretežno oblačno. Predvsem v hribovitih zahodnih krajih bo občasno rahlo deževalo.

vir: Arso

Glede na napoved in pa, da sem včeraj izpolnil kvoto dežja za ta mesec ;) sem tudi jaz za to, da se srečanje prestavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

............

Glede na napoved in pa, da sem včeraj izpolnil kvoto dežja za ta mesec ;) sem tudi jaz za to, da se srečanje prestavi.

Saj sobota še ne zgleda tako slabo: padavine animacija :hmm:

Če bo večina za prestavitev potem se morate kmalu odločit, ter obvestit @MaxiSlavca da odjavimo "mize za kosilo". Načeloma pa bom jaz vsekakor prišel v soboto na mesto odhoda (v primeru "ugodnega" vremena) in bom (-o) videl (-i) kako in kaj.

P.S. potem imam čas šele 24.5, tako da me 23.5 ne bo

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sobota še ne zgleda tako slabo: padavine animacija :hmm:

Če bo večina za prestavitev potem se morate kmalu odločit, ter obvestit @MaxiSlavca da odjavimo "mize za kosilo". Načeloma pa bom jaz vsekakor prišel v soboto na mesto odhoda (v primeru "ugodnega" vremena) in bom (-o) videl (-i) kako in kaj.

P.S. potem imam čas šele 24.5, tako da me 23.5 ne bo

tudi jaz sem za soboto, drugače naslednjih par vikendov no go.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sobota še ne zgleda tako slabo: padavine animacija :hmm:

Če bo večina za prestavitev potem se morate kmalu odločit, ter obvestit @MaxiSlavca da odjavimo "mize za kosilo". Načeloma pa bom jaz vsekakor prišel v soboto na mesto odhoda (v primeru "ugodnega" vremena) in bom (-o) videl (-i) kako in kaj.

P.S. potem imam čas šele 24.5, tako da me 23.5 ne bo

Tudi meni bolj "paše" ta sobota, pa mislim da ne bo tako slabo vreme. Res pa ne bo za sončit.

Glede odjave "mize za kosilo" pa se moramo dogovoriti do jutri dopoldne, da ne bomo izpadli

slabo pred "šefom". Seveda je možna odpoved, če bo pa potrebna pa še malo počakajmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni bolj "paše" ta sobota, pa mislim da ne bo tako slabo vreme. Res pa ne bo za sončit.

Glede odjave "mize za kosilo" pa se moramo dogovoriti do jutri dopoldne, da ne bomo izpadli

slabo pred "šefom". Seveda je možna odpoved, če bo pa potrebna pa še malo počakajmo.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem cajtu se tud jz oglašam.

Na žalost me na tem srečanju ne bo, kot prvo imam samo do Celja okrog 150km, tko da bi bla ta fura kr malce dolga zame, kot drugo pa imam ravno to soboto neodložljive obveznosti.

Želim vam, da bi imeli čim boljše vreme ter se boste zbrali v čimvečjem številu.

lp

Johnny500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej!

glede na mokro napoved za jutri, je kaka končna odločitev za jutri? da pridemo v CE samo gledat, kašno bo vreme je malce dolgočasno :)

dajmo neko konkretno mnenje do zvečer...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dolenjskem je že dopoldne malo rosilo, se sili sonce pogledam vn vse oblačno, slabo kaže za jutri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej!

glede na mokro napoved za jutri, je kaka končna odločitev za jutri? da pridemo v CE samo gledat, kašno bo vreme je malce dolgočasno :)

dajmo neko konkretno mnenje do zvečer...

lp

Na dolenjskem je že dopoldne malo rosilo, se sili sonce pogledam vn vse oblačno, slabo kaže za jutri...

Mislim da ne bo tako hudo kot kaže. Jaz bom tam. Če ne drugače bom naredi krajši krog (odvisno od vremena), pa četudi samo na Roglo in nazaj :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo ni kaj.Najprej porabite pet strani za dogovor o datumo,sedaj pa :headbang: :krneki: :alien1::whistle::headbang: Jutri zjutraj do 8h javite kakšno je vreme v Celju.Če ne bo deževalo se vidimo LP :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo ni kaj.Najprej porabite pet strani za dogovor o datumo,sedaj pa :headbang: :krneki: :alien1::whistle::headbang: Jutri zjutraj do 8h javite kakšno je vreme v Celju.Če ne bo deževalo se vidimo LP :naughty:

ok, jutri zjutraj še dodatno javim, zaenkrat pa še velja dogovor da se dobimo na dogovorjenem mestu ob 10.uri.

Pred štartom bo dobra kavica v ELF BARU pri AMZS-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem gledal za jutri obširno vreme so napovedane padavine :headbang: ,jaz sem se sicer pripravil, zjutraj pa se bo točno videlo ali bo za odrinit na pot. Če bo kazalo na dež in bom pregledal cestne kamere če kje v tistih krajih dežuje me ne bo, ker ne mislim izlet uživat po dežu. Še bo veliko lepih in vročih vikendov in mislim če bo večina za to da se prestavi na naslednji lep vikend se ne bo zamudilo nič. :yes: LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal tudi nas "nekaj" (moja malenkost + moja frenda) ne pridemo na srečanje... Vzroki so tako v slabi vremenski napovedi, kot tudi nepričakovane "last-minute" družinske aktivnosti... :xx:

Vsem, ki se boste pa vseeno odločil za furo pa želim, čim bolj suh dan :yes: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele zdaj prišel domov tako da so se ceste od večernega dežja že posušile, vremenska napoved slaba z krajevnimi plohami in celo nevihtami. Škoda ampak verjetno tudi mene ne bo samo zaradi vremena, naspal bi se že za silo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo ni kaj.Najprej porabite pet strani za dogovor o datumo,sedaj pa :headbang: :krneki: :alien1::whistle::headbang: Jutri zjutraj do 8h javite kakšno je vreme v Celju.Če ne bo deževalo se vidimo LP :naughty:

Dobro jutro !

Celje se je prebudilo v lepem sončnem jutru (pa čisto res je to). Upam, da boste tisti ki ste se "resno"

mislili udeležiti srečanja, to tudi storili saj o dežju ni niti "duha ne sluha". Nismo vam prej izdali, da smo imeli

naročeno vreme.

Seveda pa sprejmemo vse možne "last minute" in podobne "izgovore" kot utemeljene in ne bo nobenih sankcij. :naughty:

Se vidimo ob 10.h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes za popoldan ne zaupam vremenu in ne grem na pot. Ostali pa ki se boste udeležili srečanja pa vam želim srečno pot, vidimo pa se ob naslednjem srečanju ki bo res lep dan. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da smo ostali samo CE :hmm: . O.K. popoldan je res napovedano slabo vreme :headbang: . Določite nov datum, jaz pa pridem ob 10:00 in dam za :kava: .

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro, tle pri nas je par oblakov in sonček, tudi satelitska slika je zadovoljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!