Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


AREA

Priporočene objave

meni gre pa itak Apecar 273 v tretji :naughty: :headbang:

ajamoj bivši Ax 1.1i je tudi prek 190 kazal števec, ampak to je moral bit kr ornk breg dol :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mi je že pred časom kolega naredu "manjšo" uslugico.

MASERATI QUATTROPORTE (V8, 4.2l , 400 KM)

LJ - južna obvoznica

Max speed : cca 285 km/h

poraba : 35 l/100 km :whistle:

Sem mu potem dal za pivo !!

Končna ocena : Must A Have Car !!! :worship:

post-18222-1220732826_thumb.jpg

post-18222-1220732834_thumb.jpg

post-18222-1220732842_thumb.jpg

post-18222-1220732850_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A auto tudi velja ? SORI, SEM MISLIL DA SEM V TEMI MOTO

Zadnjič sva šla z prijateljem z Corvete ali kako se napiše. Uglavnem 1995, 5.7, tudi okrog 400 konju, rumene barve.

Strah te je dat gas, ker mimogrede obrne. Hitrost pa ni bila vrtoglava, okrog 200km/h (par sekund). Pa ne autocesta, neumno početje, vendar več kot reči proti ne - ne moreš saj nisem vozil ja.

v klanec za Belveder.

Notri ima veliko gumbov, sistem proti zdrsavanju, uravnavanju avtomobila, nastavitve vzmetenje....Kot večina današnjih autov.

Super zadeva, vendar za moje pojme premočno za cesto. (namenjena je bolj kot ne stezi). Pa preveč pije - zame.

Popravljeno . Popravil SEOI-NAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A auto tudi velja ? SORI, SEM MISLIL DA SEM V TEMI MOTO

Zadnjič sva šla z prijateljem z Corvete ali kako se napiše. Uglavnem 1995, 5.7, tudi okrog 400 konju, rumene barve.

Strah te je dat gas, ker mimogrede obrne. Hitrost pa ni bila vrtoglava, okrog 200km/h (par sekund). Pa ne autocesta, neumno početje, vendar več kot reči proti ne - ne moreš saj nisem vozil ja.

v klanec za Belveder.

Notri ima veliko gumbov, sistem proti zdrsavanju, uravnavanju avtomobila, nastavitve vzmetenje....Kot večina današnjih autov.

Super zadeva, vendar za moje pojme premočno za cesto. (namenjena je bolj kot ne stezi). Pa preveč pije - zame.

Za na stezo pa 95 letnik korveta ni nobena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zastava 750 po avtocesti od Razdrtega do Ravbarkomande 185 km/h. :P

motor od Abartha 1000 ccm, ustrezno prirejeno podvozje in zavore....

ali 750 je 750 bre. Snača se osjeća

Meni AX nikoli čez 170 ni pokazal, mogoče nism bil dovolj vztrajen.

Daewoo lanos 1.5 12V. Po števcu neverjetnih 200. V navodilih pa piše VMAX 162 km/h. Laže pa še pije ko svinja.

Od prijatelja CX 2,5 TRD letnik tam okoli 85. 220 po autocesti z mal gas pa kot da plavaš z hidravliko.

100ka čez ležečega policaja brez da čutiš. A gre kdo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

do zdej sm se vozu kot sovoznik največ v ford fiesti st(07letnik...z 2.0 motorjem in nekaj predelavami) 220+kmh.drugač pa clio 1.6 16v 205kmh(k d greš 300kmh)kot voznik pa gilera runner ob bratranca 140khm pa 13 let str(srov v hlače)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jst sm Fiestico 1.25 (75km), piše max<160, šla je pa že nekej čez 190 po števcu, pa mal klanca je blo :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejcz ej ti si pa čisto zmeraj na te števce nasajen :whistle: :whistle: :whistle: sej ne rečem da je kaj narobe :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejcz ej ti si pa čisto zmeraj na te števce nasajen :whistle: :whistle: :whistle: sej ne rečem da je kaj narobe :winkiss: :winkiss:

ne prenese da majo drugi večje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol vidiš kolko laže števec :)

Pa še vseen v drugi doseže višjo hitrost k tvoj Tomos :) :) :) :evilgrin:

Drgač pa gre tut preko 160, tut 200 bi šla.... če ne na črnem kalu, pa kje drugje k so klanci.. tko da...

ti je pa tut že en napisu, da tut tvoj tomos bi šou 150, če ga u prepad vržeš:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

da mal obudim temo. Kot sopotnik v AUDI-JU A4 1.8T original 150KM plus 20KM zaradi kompletnega remusa, 240KM/H na SLO avtocesti prot morju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da v tej temi "briljirajo" sami mladci. Najdite si žensko, ne pa da onanirate na številke preko 200 km/h. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mal obudim temo. Kot sopotnik v AUDI-JU A4 1.8T original 150KM plus 20KM zaradi kompletnega remusa, 240KM/H na SLO avtocesti prot morju

O teh +20km zaradi remusa močno dvomim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VW phaeton tdi 5.0 v10, 260 km/h, pa še bi šel, samo so bili neki počasneti na cesti in ni bilo za tvegati. Z mojimi jetri se pa včasih celo 180 peljem, hehe.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mal obudim temo. Kot sopotnik v AUDI-JU A4 1.8T original 150KM plus 20KM zaradi kompletnega remusa, 240KM/H na SLO avtocesti prot morju

wow, kot sopotnik :lol:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!