Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


AREA

Priporočene objave

Seveda je bil to 1400 kubični. 1800 gre itak mal čez 240. :headbang: :headbang:

Pa kaj je ta rubrika iz Zabavnika: Saj ni res, pa je.....

Moj LEON 1,6 z 100 KM ma tovarniško hitrost 188 km/h, pa če ga še tako tiščim PO RAVNEM, števec ne gre kaj dost čet 190.

Mladinci dragi, ne mi z 1,1 pa 1,3 al pa 1,4 mašinami z max. 90 KM bluzit o 200 km/h pa več

Za začetek poglejte na števec pod pravim kotom...

tvoj avto je dokaj nov. in števec ne laže toliko......je pa res da civic 1.4 6.gen ti pelje leona ob boku, če ne kje za njim....

drugač pa clio 1.4 16v 2007.... po podatkih gre 182 in to hitrost po ravnem z lahka doseže.. šel pa je 200, rahel klanec navzodol, v zavetrju in več ni šlo ker je že blo kr čez 6000 obratov....in teh 200 na števcu, sem skoraj 100% da bo gps kaže 185...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa clio 1.4 16v 2007.... po podatkih gre 182 in to hitrost po ravnem z lahka doseže.. šel pa je 200, rahel klanec navzodol, v zavetrju...

1.4 16v 2002.... 215 s klancem :whistle:

Aja, valda, spojler sem imel :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej nehta vidva valda morš dat še spojlerje gor (beri kartone gor nalimat) če hočes da gre 200.

negre to kr usak...

folk, taglavno ste pa pozabil...NALEPKE :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole zgleda pa 1.6 mlinček s transformers nalepko.

20080423182011_MOV00268.jpg

Pri cca. 205 je veselje prekinila blokada, se pravi realno je šlo nekako takole.

20080423182011_prestavnaalfa16IE.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ne veste da zračni upor ne narašča linearno in da za 200km/h ne rabiš lih 500KM.

rebiš jih dobrih 100 z dokaj solidno aerodinamiko.

ne pa 70 pa 93 letnik avto!!! :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole zgleda pa 1.6 mlinček s transformers nalepko.

20080423182011_MOV00268.jpg

Pri cca. 205 je veselje prekinila blokada, se pravi realno je šlo nekako takole.

20080423182011_prestavnaalfa16IE.JPG

k bi se dalo kje dobit to tabelo? (mislm, konkretno to, v excelu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošlji mi tvoj mail na ZS. Sam boš moral pač dat not svoje podatke, pol ti pa samo poračuna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rebiš jih dobrih 100 z dokaj solidno aerodinamiko.

ne pa 70 pa 93 letnik avto!!! :headbang: :headbang:

Sevedam ampak realnih 200km/h. Dvomim da mamo vsi GPSe doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nora vožnja s focusom ST od kolega. Ta avto res trga gate. Ko prime turbina, pa v bilokterih obratih te nalima na zic. Vozila sva tud 190 po lokalnih cestah + moker asfalt. NORO doživetje :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nora vožnja s focusom ST od kolega. Ta avto res trga gate. Ko prime turbina, pa v bilokterih obratih te nalima na zic. Vozila sva tud 190 po lokalnih cestah + moker asfalt. NORO doživetje :worship:

Mhm. "Zaradi prevelike hitrosti izgubil oblast nad vozilom in zletel s ceste. Voznik in sopotnik sta umrla na kraju nesreče."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nora vožnja s focusom ST od kolega. Ta avto res trga gate. Ko prime turbina, pa v bilokterih obratih te nalima na zic. Vozila sva tud 190 po lokalnih cestah + moker asfalt. NORO doživetje :worship:

Mislim, da sta zrela za kakšno kliniko, ti pa še posebej, če te rajca vožnja s takim asom.

Pa privoščita si še kakšen pir in pleskavico, ker vama dosti več ne bo šlo v želodec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

240kmh

ford fiesta 1.6 ... 65 konjev :evilgrin: :worship: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citroen c3- 93 kmh...ampak pazite, po LACKOVI CESTI :naughty:...je bla kar preizkušnja za vzmetenje hehe

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citroen c3- 93 kmh...ampak pazite, po LACKOVI CESTI :naughty:...je bla kar preizkušnja za vzmetenje hehe

Probaj še po Knafličevi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj še po Knafličevi :naughty:

pa ni knafličeva, ampak knafelčeva...bomo pa drugač tut tam kdaj probali ja hehe...vem da je podrtija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes vas z mojmu GSX-R 1000 vse prehtim. Zej pa mir. Zdej pa nehejte noret po cestah. Imamo novi zakon in dobil vas bo policaj. In plačali boste kazen. Sicer pa gre za vašo varnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa ko boš z GXRjem prehiteval pazi, da ne bodo tebe dobili ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne mene nebojo ....sej jes ne dirkam z avtomobilisti kaj preveč. samo že nekaj časa nazaj se pa nekoga prehitel s Hyunday Elantro ki je hotel dirkat z mano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!