Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


AREA

Priporočene objave

POBA NISEM MISLU, DA JE 40.000 KM V POL LETA MAL. 40.000 KM JE VELIK PREMAL ZA IZKUŠNJE.

kAJ A TI JE SESTRA KAMIONDZIJA DA DELA TOLK KILOMETROV. ŠE MOJ FOTR JIH KOMI 100.000 NA LET NARDI, PA SE FURA NON-STOP, KAR TVOJA SESTRA ZARADI TRENINGOV TER TEKMOVANJA NE MORE. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti Bonzy, ampak sestra ima šele eno leto izpit in to še ni garancija da vozi resnično dobro. To pride z leti in izkušnje tudi. V dobrem avtu vsak zna pritisnit na gas in na bremzo.... problem je pa pravilno odreagirat v nevarnosti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TAKO JE!

SAMO ZA PRIMER, ZADNJIČ JE NA ŠMARTINKI ENA SAMOZAVESTNA GOSPODIČNA :lol1: S PASATOM PRLETELA V SEMAFORSKI DROG IZ SMERI CENTRA PRI BTC NEBOTIČNIKU, ŠLA JE S TAKO HITROSTJO, DA JE SVOJGA RDEČEGA PASATA OBRNILA NA STREHO, NE VEM ČE JE PREŽIVELA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TAKO JE!

SAMO ZA PRIMER, ZADNJIČ JE NA ŠMARTINKI ENA SAMOZAVESTNA GOSPODIČNA :lol1: S PASATOM PRLETELA V SEMAFORSKI DROG IZ SMERI CENTRA PRI BTC NEBOTIČNIKU, ŠLA JE S TAKO HITROSTJO, DA JE SVOJGA RDEČEGA PASATA OBRNILA NA STREHO, NE VEM ČE JE PREŽIVELA.

em...tko vama bom reku! cš ne dela voznika, ampak voznika dela tista kilometrina, ki jo naredi ko ima izpit! nekdo ima lahko vozniski izpit 10let, pa bojo rekl wawu ma ze kr neki za samo u resnic pa je človk naredu velik premalo kilometrov, pa se ni nadarjen za vozno!

seprav, clovk mora bit tut mal talent za vozno, pa tut pametn mora bit da ve kje je meja varnosi! :doze:

tko da ne tko razmišlat, da ženske poznajo samo gas v nekih majhni automobilih pa da izsiljujejo! JA!! nekatere zenske ja, mas pa tut nekatere ženske ki so veliko boljše voznice od moških! <_<

je pa možno da veliko vec moskih izsiljuje prednost, ker mislijo, da ce so tipi da znajo vozt! :angry: :angry:

ne tko razmislat! <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em...tko vama bom reku! cš ne dela voznika, ampak voznika dela tista kilometrina, ki jo naredi ko ima izpit! nekdo ima lahko vozniski izpit 10let, pa bojo rekl wawu ma ze kr neki za samo u resnic pa je človk naredu velik premalo kilometrov, pa se ni nadarjen za vozno!

seprav, clovk mora bit tut mal talent za vozno, pa tut pametn mora bit da ve kje je meja varnosi! :doze:

tko da ne tko razmišlat, da ženske poznajo samo gas v nekih majhni automobilih pa da izsiljujejo! JA!! nekatere zenske ja, mas pa tut nekatere ženske ki so veliko boljše voznice od moških! <_<

je pa možno da veliko vec moskih izsiljuje prednost, ker mislijo, da ce so tipi da znajo vozt! :angry: :angry:

ne tko razmislat! <_< <_<

sori.

tvoja sestra je edn najboljsih voznikov na svetu. priznam.

kapo dol. čelado dol. pa še kaj dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) obstajajata dve vrsti hitrih voznikov :unsure: :

1. Tisti, ki vozijo hitro in nevarno

2. In tisti, ki vozijo hitro in varno

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bonzy hočejo ti le dopovedat da po 40k km še vedno nimaš dovolj izkušenj pa tudi če te kilometre prevoziš v enem tednu. Lahko pa da je s tolikimi kilometri bolj izkušena od koga iz njene generacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bonzy hočejo ti le dopovedat da po 40k km še vedno nimaš dovolj izkušenj pa tudi če te kilometre prevoziš v enem tednu. Lahko pa da je s tolikimi kilometri bolj izkušena od koga iz njene generacije.

no jest jim pa razlagam da je sestra full nadarjena za voznjo! nisem pa rekl da je najboljša voznika ampak za zensko zelo dobra, kr je razlika ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je vozila 230km/h je bla prazna autocesta. takrt sva sla iz koloseja ob 2h ponoc k ni zive duse na autoceti :)

In če bi ji pri 230 razneslo gumo ali pa bi ji na cesto skočila kaka žival? In ona bi trznila z volanom?

Pol bi jo pa začelo nositi. Bam v ograjo, bam v drugo ograjo, bam na streho, drseneje po strehi, bam v ograjo, avto drsi, podira vse okol sebe noče in noče se že enkrat ustavit ker je 230 velika brzina, vzrajnost je velika in avto sped drsi in se prevrača. Končno obstane nekje pod avtocesto. Čez pol ure pri vas doma na vratih pozvoni policijska patrulja, ki še sama ne ve, kako bi staršem povedala, da sta njuna otroka mrtva.....

Probaj si predstavljat kako bi zgledalo.....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se tud ponavad ful hitr vozm, ker me počasna vožnja ubija! vendar se tud tega zavedam, da neb smela. zadnjič sem se pred policaji 70 pelala, k sm nek doma pozabla! sem pa drgač še na frišno skor voznica (od 2.7.2003), tko da sem včasih kar nevarnost na cesti! kašne daljše kilometrine pa še nimam :(

Popravljeno . Popravil Nina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V celi temi obravnavate žensko ali dekle, ki se je enkrat peljala mal bolj hitro, če damo roko na srce smo vsi podobni. Jaz bi pa predlagal, da bi tudi za voznike avtomobilov uvedli kakšno urico ali dan varne vožnje. Vsak dan vidimo, slišimo koliko je nesreč in žrtve so po večini mladi in neizkušeni vozniki. Za šolo varne vožnje pa menim, da bi prav prišla mladim kakor tudi starejšim. Lep dan - bliža se pomlad!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa samo zanima zakaj ste se sedaj spravili na ubogega Bonziya in mu dopovedujete da je njegovova sestra slaba oz še ne dovolj izkušena voznica itd???Koliko ljudi je že pred njim napisalo da je vozilo 200km/h+ pa se noben ni bunil!!Torej jst menim da bi moderatorji lahko pobrisali vse poste,ki so replike na post v katerem prvič piše ,da je sestra vozila 230 na uro.O tem ali je to prav ali ne in če je voznik/ca izkušen/a ali ne pa mislim da glede na naslov ne sodi v to temo.

PS:poglejte malo nazaj in boste videli kako je šlo tej temi lepo .Folk je pisu jst sem šel 200,drug je šel 250 ,tretji 175 v dolino itd pa se ni nič razpravljalo :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi zaj nekaj pisete kaj bi blo ce...bla,bla,bla... ona dva se nista zaletela. PIKA.

Pa to da z leti pridobis izkusnje ja sneg,led,mokro cestisce,pesek to je da se navadis reagirat. Drugace da se znas v prometu obnasat pa je samo kilometrina pomembna!!! Ne pa kako dolgo mas izpit eni ga majo 10 let pa nimajo pojma ker se nic ne vozijo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma o čem razpravljate tolko ..... o 19 letni smrkli in 16 letnem dečkotu ka sta se enkrat pelala čez 200 in ker sta preživela sta zdej najbolj izkušena voznika ..... :lol1: ....

dej ne se spuščat v debato z ljudmi ki majo tko velko samozavest.

Ej "bonzi" pa tvoja sestrca .... sej bosta razumela kaj je hitrost in varna vožnja .... z leti al pa z izkušnjami .... ko se boš zavedal posledic objemanja drevesa pr 80 km/h pa drsenja po boku v kanalu pri 50 km/h pa pri enih 70 km/h ti bo streha glavo stiskala v sedež boš razumel kaj je 230 km/h ..... aja pa za to razumet moreš met srečo da predhodne šole sploh preživiš......

@ Tadej .... sva že dva ki se sploh nebi šla pelat z 19 letnico 230 km/h za 10 dKg uscanega mesa :lol1:

Tisti, ki pa mislite da po par letih izpita pa po par 10k km obvladate hitrost in avto pa da ste zreli in mate reflexe ..... da da pozabite, ker jih nimate! Pejte se mal prevračat pa mal fliper igrat (ane Tadej) po odbojnih ograja pa se boste mal ohladili in začeli uporabljat tudi zgornjo glavo ne sam spodnjo (če sploh jo).

Rešile in naučile vas bodo sam kritiče izkušnje .... pa ne naučile obvladat avto in hitrost ampak vozit z pametjo! Aja pa preživet bo treba tiste kritične izkušnje.

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki pa mislite da po par letih izpita pa po par 10k km obvladate hitrost in avto pa da ste zreli in mate reflexe ..... da da  pozabite, ker jih nimate! Pejte se mal prevračat pa mal fliper igrat (ane Tadej) po odbojnih ograja pa se boste mal ohladili in začeli uporabljat tudi zgornjo glavo ne sam spodnjo (če sploh jo).

Rešile in naučile vas bodo sam kritiče izkušnje .... pa ne naučile obvladat avto in hitrost ampak vozit z pametjo! Aja pa preživet bo treba tiste kritične izkušnje.

O:-)

ammm... ...ne provociram, ampak me res zanima, kaj si "veliki" predstavljate pod pojmom "izkusen voznik" in "voznik, ki zna vozit" (pa pustmo zdej Legana, Küzmica pa mojga fotra... :) )... k tud clovk, k ma 3 mio km kdaj nardi kaj narobe... <_<

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm... ...ne provociram, ampak me res zanima, kaj si "veliki" predstavljate pod pojmom "izkusen voznik" in "voznik, ki zna vozit" (pa pustmo zdej Legana, Küzmica pa mojga fotra... :) )... k tud clovk, k ma 3 mio km kdaj nardi kaj narobe... <_<

govorimo o cestah in ne dirkališču.

Zame izkušen voznik pomeni nekdo ki zna vozit z rezervo in z glavo, nekdo ki ga ne sprovocira vsaka kurbarija na cesti in ki vozi za druge ne pa sam zase. Ker bo tko vozu bo načeloma znal v normalno kritični situaciji pravilno reagirat.

Ne pomeni da obvlada avto pri nevem kakšnih hitrostih in extremno zahtevnih in nepredvidljivih cestiščih, ker temu se reče sreča in ne pa varen pa dober voznik!

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koncno ena pametna definicija. namrec, vecina bi napisala v stilu "dokler nimas miljavznt kilometrov na vseh moznih vozilih si nula, pa se takrat si bolj tak-tak"... :)

recimo js mam na motorju ze cez 15.000 km, zelo veliko pravilno odreagiranih kriticnih situacij, tudi nekaj nepravilno izpeljanih, motor dobro obvladam, nasploh mi veliko frendov brezpogojno zaupa svojo glavo. imam pa problem, da me, kot si slikovito napisal, sprovocira vsaka kurbarija na cesti, pa ce je to star ata z dvometrskim klobukom, k se pele 35, kjer je omejitev 50, al pa kak dragger-wannabe pred semaforjem. :) ne razglasam, da nisem za na cesto, ampak le priznavam, da se vcasih (recimo zdajle, izven sezone) kar malo bojim samega sebe (Sym, ni treba komentirat, ce si res ne srcno zelis :) ). sploh z aprilio je tak, z avtom se namrec "da" pocasi peljat (oz. je neprimeren za kaj dost dinamicno voznjo), motor pa ze s tem, ko rabi obrate, nekok da cloveku vedet, da mu skor ne pase, ce ga drzis pod 7000 rpm. razmisljal sem celo, da bi se za kako sezono nehal ukvarjat z motociklizmom, prav zaradi tega, da se mi ne bi kaj zgodilo. BTW, z motorjem se nisem resno peljal ze vec kot pol leta, in sem trenutno totalno iz forme. je se kdo imel take pomiselke, ali sem (spet) edini?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Jst pravm, da nam nardijo eno stezo k se bo dala prosto uporabljat, da izkažemo naše psihične ter fizične sposobnosti, pa da pol vidmo kako 19 letnica ter letniki izražajo svoje znanje, ne pa, daogrožajo druge udeležence na cesti.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Jst pravm, da nam nardijo eno stezo k se bo dala prosto uporabljat, da izkažemo naše psihične ter fizične sposobnosti, pa da pol vidmo kako 19 letnica ter letniki izražajo svoje znanje, ne pa, daogrožajo druge udeležence na cesti.

LP

a bi gospodič želel posebno GP pisto zraven vsake osnovne šole ali je dovolj, če naredimo po eno v vsaki vasi, ki ima več kot 300 prebivalcev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če bi ji pri 230 razneslo gumo ali pa bi ji na cesto skočila kaka žival? In ona bi trznila z volanom?

Pol bi jo pa začelo nositi. Bam v ograjo, bam v drugo ograjo, bam na streho, drseneje po strehi, bam v ograjo, avto drsi, podira vse okol sebe noče in noče se že enkrat ustavit ker je 230 velika brzina, vzrajnost je velika in avto sped drsi in se prevrača. Končno obstane nekje pod avtocesto. Čez pol ure pri vas doma na vratih pozvoni policijska patrulja, ki še sama ne ve, kako bi staršem povedala, da sta njuna otroka mrtva.....

Probaj si predstavljat kako bi zgledalo.....

Tadej

ja to bi se lahko zgodil tudi McRae, Gronholmu, Schumacherju, Frank Williams je pa tut invalid zarat prometne nesreče, lahko se tudi tebi nam pa se ni!!! hvala bogu!! To se lahko zgodi komurkoli!

me pa zanima kaj bi ti naredil pri taki hitrosti, če bi ti razneslo gumo?? <_< <_<

en folk opazam da je kljub svoji polnoletnosti in newem kasni starosti, bere zelo povrsno!

Jest pravm da je sestra varna voznica, ker se ne provocira, hitrej voz samo ko so pogoji za mal hitrejso voznjo itd... zej tlele vi govorite, pa ste se neki spravl name ja! kpa bi recimo vasi starši rekl eno kse vozte 280+ na motorju autotu itd., pa da bi vam gumo razgnalo, ali kaj podobnega! usi smo enaki, ničvredni smrtniki, ki umermo na tak ali drugacen nacin!

glede unga objemanja dreves! če se je to tebi zgodilo, ti je jest zej ne morem pomaga, obstaja pa zmerj en riziko, na karterega morš mislt, kaj BO če BO to in ono .... tega upam da se ni zgodil vecini od nas, upam no da nikomur in da se nkomur ne bo!

zaj pa se eno vprasanje! a vi mislte da ce moški vozi 250km/h in ženska 230km/h, da je kej bl nevarn! oba ogrožata sebe in promet, to je dejstvo, samo tukj je pa zej tista bremza, ki merka na razpelt dogajanj! <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi strinjam z master 7 ce bi blo v slo malo vec dirkalisc kjer bil lahko folk treniro verno voznjo bi vsak vedo kaj lahko in kaj ne ne pa da eni to sprobavajo na cesti in ogrozajo druge :angry:

SymRu......zelo otrocje :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi strinjam z master 7 ce bi blo v slo malo vec dirkalisc kjer bil lahko folk treniro verno voznjo bi vsak vedo kaj lahko in kaj ne ne pa da eni to sprobavajo na cesti in ogrozajo druge

ne vem, v čem je problem ... saj vsi vedo, kaj lahko in kaj ne ... omejitve so zelo jasno zapisane v Zakonu.

Tisti, ki želijo dirkat, pa imajo na voljo dirkališča ... pač jih v Sloveniji ni ravno veliko, pa kaj, saj je tudi Slovenija majhna ... in tudi za dirkanje moraš pridobiti dirkaško licenco...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!