Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


AREA

Priporočene objave

Stari daj povej, kje je ta čudežni breg. Aja, pa kak to, da ti ni obratov odkloplo, ko je avto prišo v (p)rdeče polje?
Avtocesta Ivančna gorica - ljubljana. najprej se vzpenjaš na višnjegorski klanec in potem je treba s tega tud dol pridet. In tam tud Astra 1.4 60KM leti 195. Če pa hočeš zračunati kolk je dejansko tvoja največja hitrost pa si jo izmeri pred vrhom klanca ki je bila pri astri mislim da med 120 in 130 :oops:

V rdeče polje sploh ne more pridet ker nima obratomera! :wink:

Po istem klancu sem natišal BMW F 650 CS na testni vožnji ki pa je šel v rdeče polje in to pri nekaj čez 190. Ampak je takrat kar dober šejkal tist motor po tistem klancu jest sem se pa držal kot bi bil na rodeu. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je ta avtocesta ... ful se zvrti vsaka mašina v to dolino .. pa se bocnega vetra ni ...

Glede blokade... saj blokada ni takoj na zacetku rdecega polja ampak ponavadi nekaj 100 vrtjajev višje ...

LP A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Golf GTI 1.8 po števcu 205

Peugeot 106 1.1 po števcu 190

Mace da ne pozabis:

BMW LT 1200. LJ-Grosuplje 2002

215 KM/h :oops: :wink: :wink: :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se moji rekordi- no vsaj po stevcu:

Yugo 55 - 175km/h klanec

Clio 1.2 60KM - 190km/h klanec

Megane 1.6 90KM 195km/h

Tomos BT 50 - 105km/h veter v hrbet :oops:

Kawasaki KDX 125 - 130km/h

MZ 250 - 135km/h

Yamaha FZR600 - 240km/h

Yamaha YZF750 - 260km/h

Honda CBR600 l.88 - 245km/h klanec

Honda CBR900RR l.95 - 270km/h

Suzuki GSXR750 l.97 - 300km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se moji rekordi- no vsaj po stevcu:

Yugo 55 - 175km/h klanec

Clio 1.2 60KM - 190km/h klanec

Megane 1.6 90KM 195km/h

Tomos BT 50 - 105km/h veter v hrbet :oops:

Kawasaki KDX 125 - 130km/h

MZ 250 - 135km/h

Yamaha FZR600 - 240km/h

Yamaha YZF750 - 260km/h

Honda CBR600 l.88 - 245km/h klanec

Honda CBR900RR l.95 - 270km/h

Suzuki GSXR750 l.97 - 300km/h

Ja ja tist glede Cliota definitivno vela!Sem tut sam probu!! :D :oops: :shock:

Ciao,by Pero

PS:Še dobr da nimam obratomera k bi me blo kr strah!! :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko hitrost se lahko dobi tudi pri Slovenski bistrici v smeri Maribora po klancu navzdol. Mondeo 1.8 = 240km/h po števcu

Največja hitrost po ravnini pa iz Celja proti Vranskem z istim avtom 220km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Phaaaaa....

Pazi to:

Boeing 747 nad oceanom, vam recem sama ravnina cca. 980 km/h :D :D :D

No po zemljici pa tam okol, ene 230 km/h. :oops:

Avto je pa Volvo 2.5 ccm2. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Phaaaaa....

Pazi to:

Boeing 747 nad oceanom, vam recem sama ravnina cca. 980 km/h :D :D :D

No po zemljici pa tam okol, ene 230 km/h. :oops:

Kaj bi šele blo če bi bilo mal klanca navzdol!!Si sploh ne morm predstavlat!Bi mu obratomer zabil!! :D :D :P :P :wink: 8)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yugo 55 - 175km/h klanec

Clio 1.2 60KM - 190km/h klanec

Mene pa zanima kolk ti gre Yugo v dolino ,ce ti gre v klanec 175km/h??? :shock: :?: :!: Enako vprasanje za cliota.

Folk ne mesat klancev in dolin :D :D :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Phaaaaa....

Pazi to:

Boeing 747 nad oceanom, vam recem sama ravnina cca. 980 km/h  :D  :D  :D  

No po zemljici pa tam okol, ene 230 km/h. :oops:  

Kaj bi šele blo če bi bilo mal klanca navzdol!!Si sploh ne morm predstavlat!Bi mu obratomer zabil!! :D :D :P :P :wink: 8)

Ciao,by Pero

:D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yugo 55 - 175km/h klanec

Clio 1.2 60KM - 190km/h klanec

Mene pa zanima kolk ti gre Yugo v dolino ,ce ti gre v klanec 175km/h??? :shock:  :?:  :!: Enako vprasanje za cliota.

Folk ne mesat klancev in dolin :D  :D  :evil:

Mogoce je pa slo v rikverc (SLO - v vzvratni prestavi) :roll: :oops: :?: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mislim da je vsem jasno kakšen klanec je s takim avtom mogoče prevoziti s takšno hitrostjo! V obratni smeri mislim da gre vsaj 50km/h manj če ne celo več! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeb.....sam vi pa res ne zastopte heca.Tok sem se pri sebi da najbrs nisem mislil da je sel z Yugotom 170km/h v klanc...no coment :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeb.....sam vi pa res ne zastopte heca.Tok sem se pri sebi da najbrs nisem mislil da je sel z Yugotom 170km/h v klanc...no coment :shock:

Hec :?:

Kaksen hec neki :shock:

A pelat se z Yugotom 170km/h je zate hec al kaj :roll:

Tu ni heca, tu je strogo resna strategija kako se vkup v enem kosu dol prpeljat :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max tle se pa strinjam s tabo :oops: :D :D To je ze kar mal kaskadersko al kako bi temu rekli...Jst sm pr moji stoenki vcasih pri 130 z dvema rokama drzu saltkeber ,vrata,volan in se vse je padal iz tiste ta spredne policke.. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max tle se pa strinjam s tabo :oops:  :D  :D To je ze kar mal kaskadersko al kako bi temu rekli...Jst sm pr moji stoenki vcasih pri 130 z dvema rokama drzu saltkeber ,vrata,volan in se vse je padal iz tiste ta spredne policke.. :D  :D  :D

Se mi dozdeva, da bi midva vkup za zacetek kr dobr folgala... 8) :twisted: :D :D :D

Sam ne se prevec hecat... ves ..... ker iz heca lahko hitr nastanejo deca (by ?) :?: :idea: :?: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max tle se pa strinjam s tabo :oops:  :D  :D To je ze kar mal kaskadersko al kako bi temu rekli...Jst sm pr moji stoenki vcasih pri 130 z dvema rokama drzu saltkeber ,vrata,volan in se vse je padal iz tiste ta spredne policke.. :D  :D  :D

Se mi dozdeva, da bi midva vkup za zacetek kr dobr folgala... 8) :twisted: :D :D :D

Sam ne se prevec hecat... ves ..... ker iz heca lahko hitr nastanejo deca (by ?) :?: :idea: :?: :shock:

Ta zadnja je bla zlo življenska in zlo poučna. Tak raziskovalno deluje. Ko kaka mehiška nadaljevanka. Teh je zdaj že tolko ko da bi mehičani obvladali razcep celic. Ko bakterije skoraj. Drugače pa; kaj je najhitrejše? Da malo pomagam. Ni misel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max tle se pa strinjam s tabo :oops:  :D  :D To je ze kar mal kaskadersko al kako bi temu rekli...Jst sm pr moji stoenki vcasih pri 130 z dvema rokama drzu saltkeber ,vrata,volan in se vse je padal iz tiste ta spredne policke.. :D  :D  :D

Se mi dozdeva, da bi midva vkup za zacetek kr dobr folgala... 8) :twisted: :D :D :D

Sam ne se prevec hecat... ves ..... ker iz heca lahko hitr nastanejo deca (by ?) :?: :idea: :?: :shock:

Ta zadnja je bla zlo življenska in zlo poučna. Tak raziskovalno deluje. Ko kaka mehiška nadaljevanka. Teh je zdaj že tolko ko da bi mehičani obvladali razcep celic. Ko bakterije skoraj. Drugače pa; kaj je najhitrejše? Da malo pomagam. Ni misel.

Hmmmm..... mogoce si mislu takole :roll: :

Hitrejse od misli je :?: , da ti pride prej :shock: kot mislis :roll: :oops: :twisted: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bimmer 316 compact v avtu 4 + 3 ženske torbe in 1 manjša :lol: po ravnem 205kmh 8)

Po klancu sem odnehal pri 225 nisem hotel, da mašina pride v rdeče pole :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bimmer 316 compact v avtu 4 + 3 ženske torbe in 1 manjša :lol: po ravnem 205kmh 8)

Po klancu sem odnehal pri 225 nisem hotel, da mašina pride v rdeče pole :wink:

Tut če bi prišu cajger v rdeče polje bi ti gas itak odklopla elektronika. Nič bat, samo gas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bimmer 316 compact v avtu 4 + 3 ženske torbe in 1 manjša :lol: po ravnem 205kmh 8)

Po klancu sem odnehal pri 225 nisem hotel, da mašina pride v rdeče pole :wink:

Tut če bi prišu cajger v rdeče polje bi ti gas itak odklopla elektronika. Nič bat, samo gas.

Le zakaj saj je bilo dovolj hitro za 316 :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Z fotrom pa 3 njegovimi frendi v bmwju 745Li(333KM) 265 gorenska avtocesta.

Fotr je dokazvov da njegov avto bl leti od kolegovega merca S320

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sovoznik: 240 km/h (renault Safrane RXE 2.5, '97, bencinar, 170 konjev, avtocesta, nekje med lublano pa dramljami, sej se ne spomnim vec), aja, pa z maminim twingotom 1.2, 60 kojov, tud na AC, nekje bliz lublane, 168 km/h po stevcu! B)

kot voznik: 155 km/h (BMW 318i, '86 B) , bencinar, 105 konjev, kraj - ravnina mim zajcje farme na ponikvi, hehe, pa zimske gume sm meu gor!! B) :rolleyes: :ph34r: )

motor: 240 km/h (Kawa ZX9R Ninja, tastara, letnika ne vem)

motor - sovoznik: 150 km/h (s fotrom sma se pelala z mojo mejhno Futuro od stare mame domov, prav tako mim zajcje farme na Ponikvi, tokrat v breg gor)

z lastnim motorjem: 190 km/h (tudi to mimo zajcje farme - bi ga mogl registrirat kot dirkalisce, hehe :D )

najdlje cez omejitev: 180 km/h na ravnini pred Smarjem (tam ko se zacne omejitev 50 km/h :ph34r: )

najbol fakrsko norenje: z elektronikom E90, brez obeh blatnikov, o luceh bi lahk sam sanju, vglavnem brez vsega, 120 km/h po enem cist mejhnem bregu navzdol, mim rastisca velikonocnic na Ponikvi (oz. v Boletini)... B) uaaaa, kak filing!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!