Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


AREA

Priporočene objave

moj fotr ma večga k ti :winkiss:

Flejm se ga je pa nafuku, zdej pa spama :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah kje pa kaksen spam

pejd htir popiham da me admini ne ujamejo pa spama obtožjo.

skratka porše je najhitrejši :kva2: :chase: :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skor 280 z bratrančevim evolušnom 9.......

adrenalin :kva2: :OK: :kva2:

ja meni pa moj ford gre 240km/h :worship: :worship:

no da vidis koliko gre evo IX

aja 260 btw ker tam se skala števca konča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja meni pa moj ford gre 240km/h :worship: :worship:

no da vidis koliko gre evo IX

aja 260 btw ker tam se skala števca konča

če maš ful predelanga, ampak res fuuul predelanga.... pa prov nevem narejenega za dirke......pa če ga kupiš od profi dirkača....da ne bom še kej vač napisala... Leti več kot 260 :grim pa tut števec ma drugačn

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš ful predelanga, ampak res fuuul predelanga.... pa prov nevem narejenega za dirke......pa če ga kupiš od profi dirkača....da ne bom še kej vač napisala... Leti več kot 260 :grim pa tut števec ma drugačn

hahaha

:worship: a veš da najbrž ni za cirkuit dirke predelan... mislm ne vem ker norc ma 4x4 pogon za hitrostne dirke predelan... ampak za rally ali kej podobnga... avto je predelan za pospeške ne pa končne :slap: sploh pa ... tapravih avtov predelanih za dirke na cesti ne boš vidla... če si se pa res zapeljala (v kar dvomim) pa to ni biu taprav predelan avto... dejstvo je da ta avto nima pogojev za 290 tko da ne PRBIJI :kva2: še v need for speedu ga komi do 300 zrihtaš :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha

:worship: a veš da najbrž ni za cirkuit dirke predelan... mislm ne vem ker norc ma 4x4 pogon za hitrostne dirke predelan... ampak za rally ali kej podobnga... avto je predelan za pospeške ne pa končne :slap: sploh pa ... tapravih avtov predelanih za dirke na cesti ne boš vidla... če si se pa res zapeljala (v kar dvomim) pa to ni biu taprav predelan avto... dejstvo je da ta avto nima pogojev za 290 tko da ne PRBIJI :kva2: še v need for speedu ga komi do 300 zrihtaš :D

ti dam naslov od njega...pa se na njega obrn....povpraši ga....used se v avto, pa na lastne oči poglej....menda ja nism tok prtegnena, da ne bi pravilno vidla naštevc :headbang: :headbang: številke pa menda tud poznam :wacko:

se večkrat z njim peljem :grim

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti dam naslov od njega...pa se na njega obrn....povpraši ga....used se v avto, pa na lastne oči poglej....menda ja nism tok prtegnena, da ne bi pravilno vidla naštevc :headbang: :headbang: številke pa menda tud poznam :wacko:

se večkrat z njim peljem :grim

haha dej ne poki :D

avto ni narejen za doseganje 290 km/h, nas ne farbaj, lahko pa kake istomišljenske fazane :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha dej ne poki :D

avto ni narejen za doseganje 290 km/h, nas ne farbaj, lahko pa kake istomišljenske fazane :D

maš prov...najbrž je narejen za nedeljske voznike... :grim :trance_33_sleep: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@minca:

pa prlimi slikco, če se tok pogosto z njim pelš, to pa ja ni težko v današnjih cajtih a ;) pa obogati nas s kakim posnetkom :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@minca:

pa prlimi slikco, če se tok pogosto z njim pelš, to pa ja ni težko v današnjih cajtih a ;) pa obogati nas s kakim posnetkom :evilgrin:

sanj se ne da slikat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je taprva škoda ocatavia RS po števcu šla 270, nevem zakaj evo PO ŠTEVCU nebi šel 290 :evilgrin:

sicer pa je tuning števca itak najlažja stvar :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš ful predelanga, ampak res fuuul predelanga.... pa prov nevem narejenega za dirke......pa če ga kupiš od profi dirkača....da ne bom še kej vač napisala... Leti več kot 260 :grim pa tut števec ma drugačn

no pol pa te bom jaz popeljal pa bova pogledala koliko gre :naughty: . aja tudi ful ful predelan pa nedeljski voznik sem ves

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol pa te bom jaz popeljal pa bova pogledala koliko gre :naughty: . aja tudi ful ful predelan pa nedeljski voznik sem ves

a evota maš????? pizda, kak sem lahko odklonil tvoje povabilo na grobnik, ko pa maš taki avto hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a evota maš????? pizda, kak sem lahko odklonil tvoje povabilo na grobnik, ko pa maš taki avto hehe :D

ma kaki evota. nimam pač poznam enega zelo dobro ki ga ima :naughty:

eh to ni zame halooo. jaz ostajam na fordih pa to :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tm je ful lepa dolga ravnina pred kalcami, je skor k bi ga na avtocesti gonu do konca.

policija brska po profilih :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tm je ful lepa dolga ravnina pred kalcami, je skor k bi ga na avtocesti gonu do konca.

na koncu pa desni ovinek in direkt v skale (ne bi bil prvi)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo renault megane 1.6 90ps VS opel astra 1.6 16V 100ps

oboje ravnina

megane 198 km/h astra 182 km/h

oboje do konca s tem da je megane 98 letnik, astra pa 2005

vse lahko dokažem s testno vožnjo oz. snemanjem

renault rox opel sux

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo renault megane 1.6 90ps VS opel astra 1.6 16V 100ps

oboje ravnina

megane 198 km/h astra 182 km/h

oboje do konca s tem da je megane 98 letnik, astra pa 2005

vse lahko dokažem s testno vožnjo oz. snemanjem

renault rox opel sux

Je moja mama imela svoj čas astro 1.6 16v in je sla 190 po ravnini, do 210 v dolino. Vse to je po števcu. Drugače pa ima mislim da tovarniški podatek taka astra 185 km/h. Sem pa prepričan da ti megan pokaže toliko po števcu, vprašanje je pa koliko je to dejansko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zastava 750 po avtocesti od Razdrtega do Ravbarkomande 185 km/h. :P

motor od Abartha 1000 ccm, ustrezno prirejeno podvozje in zavore....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citroen ax 1.1 po ravnem 190 ce piha vetr u rit ce gres pa po klancu dol pa valda do 200 mogoce se kej vec (ma sam do 180 stevc) :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!