Skoči na vsebino

Dejan Zavec


Zdrawc

Priporočene objave

Tridesetletni Ptujčan Dejan Zavec od sinoči ni več le medcelinski boksarski prvak v velterski kategoriji (do 66,7 kg) po verziji WBO, ampak tudi po verziji IBF. :OK:

Slovenski profesionalni boksar je v Oranienburgu po prekinitvi v 6. krogu gladko po sodniških ocenah s 3:0 premagal izzivalca Čilenca Joela Maya, ki nastopa za Avstrijo in v 20. poklicnem nastopu dosegel še 20. zmago. Mayo je imel v dvoboju z Zavcem srečo, da je sodnik predčasno prekinil dvoboj, ko je Zavec nasprotniku z nenamernim rahlim udarcem z glavo vnovič odprl rano na arkadi, ki mu jo je razbil že predčasno. :fight1:

Več: 24ur.com

Čestitam, še več takih :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mayo je imel v dvoboju z Zavcem srečo, da je sodnik predčasno prekinil dvoboj, ko je Zavec nasprotniku z nenamernim rahlim udarcem z glavo vnovič odprl rano na arkadi, ki mu jo je razbil že predčasno. :fight1:

heh... hehe :)

Čelnega mu je stisnil. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidi, da je biu pri meni v šolah :OK:

zato mu želim v nadalje še več uspeha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ga bom jest povabu na dvoboj... bomo vidl, kolk res zna :P Matr bom teku.... :grim

Vsaka čast našemu borcu... še velik zmag mu želim :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Na eurosportu čez nekaj minut dvoboj Zavec - Yaskin :OK:

Upam na zmago Dejana :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO Dejan :OK: :OK: :OK: :worship: zmagal v 10. rundi z tehničnim K.O.

dobra borba, vsa čast tudi gledalcem za bučno podporo!

Popravljeno . Popravil tom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na dvoboju, drl sem se kot zverina, odlicna predstava, organizacija na vrhuncu, Dejan premocen, ampak zdaj bom 3 dni brez glasa!

Dejooooooo!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj predčasno končal z pivom, da sem prišel domov gledat. po dolgem času spet en boks ki sem ga z užitkom pogledal, bravo Dejan :OK: ampak ta kazahstanec je pa res mel trdo glavo, sem mislil da se bo že v 7 rundi vlegel pa je še kar stal :eek:

in kot bi naši politiki se hvalili "spet odlična promocija slovenjie" pri kateri pa niso seveda oni nič imeli <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na valu 202 slišal namige o selitvi pod perutnico Dona Kinga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj predčasno končal z pivom, da sem prišel domov gledat. po dolgem času spet en boks ki sem ga z užitkom pogledal, bravo Dejan :OK: ampak ta kazahstanec je pa res mel trdo glavo, sem mislil da se bo že v 7 rundi vlegel pa je še kar stal :eek:

in kot bi naši politiki se hvalili "spet odlična promocija slovenjie" pri kateri pa niso seveda oni nič imeli <_<

podpišem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na valu 202 slišal namige o selitvi pod perutnico Dona Kinga..

Glede na to kar si povedal, je čisto možno, kajti pred dobrim mesecem se je mudil v Ameriki. Koliko časa ga še veže pogodba pri SES ne vem, ampak če je bila ponudba iz Amerike mikavna ni vrag da nebi šel, čeprav pa kolikor vem mu ni do tega da bi zapustil Slovenijo. Tukaj ima zaročenko, družino, prijatelje ki pa mu pomenijo veliko. Vprašanje je samo koliko $$$ so ponudili za njegov odhod na onstan luže.

Glede včerajšnjega dvoboja pa lahko samo povem to, da je od leta 2003 ko je prvič stopil v ring kot profesionalec izboljšal kondicijo in pa seveda tudi taktiko, čeprav je bil zelo dobro tehnično podkovan že na samem začetku svoje kariere.

Drugače pa za slovensko medijsko podporo našim športnikom lahko samo rečem, da si lahko vtaknejo cerkveni program v rit, cerkev pa naj pošlje kakega duhovnika v ring, na smučišče al kamorkoli drugam da si bomo vsaj malo športa ogledali na programih.

Lp Goran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na valu 202 slišal namige o selitvi pod perutnico Dona Kinga..

Kolikor je meni znano, je to ze gotova stvar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni znano, je to ze gotova stvar...

Dejan Zavec --> Jan Zaveck --> John Zavecky

SLO --> GER --> USA

:D

Drugač je pa ful vredu pubec. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač je pa ful vredu pubec. :grim

To si itak moral napisat, ker bi te drugače spotr ko staro šibovje! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si itak moral napisat, ker bi te drugače spotr ko staro šibovje! :P

Če bi me hoto, je mel dovolj šans, ko je pred parimi leti redaril v enem rock placu, v katerega smo redno zahajali babe jagat ob petkih pa sobotah zvečer. :grim :fredy:

Sem mu vedno hotel pir častit, pa je model samo kofe pil. Čudak. :fredy: :D

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi me hoto, je mel dovolj šans, ko je pred parimi leti redaril v enem rock placu, v katerega smo redno zahajali babe jagat ob petkih pa sobotah zvečer. :grim :fredy:

Mogoče si se mu pa takrat smilil. :hmm:

.

.

.

.

.

Zaradi rezultatov jaganja mislim. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče si se mu pa takrat smilil. :hmm:

.

.

.

.

.

Zaradi rezultatov jaganja mislim. :D

Nope. Sem ga podkupil: vsako tretjo sem mu pustil. B)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope. Sem ga podkupil: vsako tretjo sem mu pustil. B)

se pravi, da je zajec bolj slabo grmel z tičem.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!