Skoči na vsebino

Dejan Zavec


Zdrawc

Priporočene objave

nisem gledal ampak.... v stari jugi je veljalo načelo, da nasprotnika podreš, če hočeš biti ziher...

Zelo težko je podret človeka, kjer sta oba profesionalca in oba zelo dobro pripravljena......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo težko je podret človeka, kjer sta oba profesionalca in oba zelo dobro pripravljena......

a si zgrešu 'če hočeš biti ziher'?

ocenjevanje.... lepote, plesnih parov, sloga smučarskih skokov, drsalcev in še in še je jeba...

meter, sekunda, gol, koš, knockout so zadeve, ki so odvisne od tebe, ostalo je zmeraj tako-tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po drugi strani, pa ne vem kako bi se končalo s sodniki, če bi res Zavec zmagal Poljaka za eno piko prednosti :hmm: .

Poljakov navijačov je bilo cca 3k, Slo navijačov nekaj 100 :huh: . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo je da je zavec bil boljsi. tako da resnično se lahko samo sparsujemo kam je gledal srbski sodnik. pač jebat ga

če pritozba uspe ga bo pač moral polozit :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okradli so ga ... Zavec je bil boljši... in to po nekaterih izjavah ljudi, ki se na boks dobro spoznajo... boljši je tudi zato, ker je Ptujčan :OK:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Itak, čestitke Dejanu, to bi njemu lahko pripisali že dve leti nazaj, ko je namahu Poljaka.

Sam te sodniki, vedno se najde en sporen, k itak se mi sploh ne sanja, kako je zveza lahko

pustila soditi sodniku, ki izhaja iz iste države kot en od borecev!!!! Mislm WTF :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, čestitke Dejanu, to bi njemu lahko pripisali že dve leti nazaj, ko je namahu Poljaka.

Sam te sodniki, vedno se najde en sporen, k itak se mi sploh ne sanja, kako je zveza lahko

pustila soditi sodniku, ki izhaja iz iste države kot en od borecev!!!! Mislm WTF :wallbash:

Ma prav res! Sploh pa mi ni jasno kje je tisti sodnik videl rezultat 114:114. Očitno ni samo napol slep ampak tut štet ne zna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Po netu se nekaj govori, predvsem po tujih forumih se piše da naj bi bil naslednji tekmec Dejana, Paul Malignaggi. No v bistvu je tudi Paul v zadnjem času precej govoril o tem da bi rad Dejanu slekel pas..... no bomo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po netu se nekaj govori, predvsem po tujih forumih se piše da naj bi bil naslednji tekmec Dejana, Paul Malignaggi. No v bistvu je tudi Paul v zadnjem času precej govoril o tem da bi rad Dejanu slekel pas..... no bomo videli.

Bolje Paul k Chuck :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kar je res je res in to ni laž!!! Paul.......:fight1: bolelo bo!

Prav si mel.. res ga bolelo Ne bo več sem hodil :kva2:

Popravljeno . Popravil blackaces
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma naj mu bo..ko je glih dejana na kolenih prosil da naj neha :OK: dejan bravooooooo!!!!! :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Dejan, dobro ga je namlatil :D V knockout sploh nisem dvomil, sem pa upal da bo zgledalo bolj tako, da bo un sred ringa s celim telesom po tleh treščil - v "stilu". :D Ampak tudi to ni blo slabo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!