Skoči na vsebino

Dejan Zavec


Zdrawc

Priporočene objave

:headbang: Jaz bedak pa sem bil nedosegljiv, ko me je sestra klicala, da mi lahko da eno karto za VIP ložo. So jih nekaj na firmi dobili, ona pa je že imela kupljeno za sovjega moža! Potem sem od žalosti šel v gostilno in spil par pirov, da sem se potolažil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Jaz bedak pa sem bil nedosegljiv, ko me je sestra klicala, da mi lahko da eno karto za VIP ložo. So jih nekaj na firmi dobili, ona pa je že imela kupljeno za sovjega moža! Potem sem od žalosti šel v gostilno in spil par pirov, da sem se potolažil :D

Bi reku ja. No v glavnem pol je bit tud afterparty zakon, so žural celo noč Dejan pa neprespan pol cel dan letal okol in dajal izjave,...

No kar se tiče Amerike pa bo v naslednjih dneh bolj znano kako in kaj. Želim mu veliko sreče in jasno čimprej osvojen naslov svetovnega prvaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

danes na valu 202 slišal namige o selitvi pod perutnico Dona Kinga..

To o Don Kingu je res že lep čas.

Sicer pa bi čestital RTV Slovenija za prenos.

Ali je bil le Eurosport??? :slap: :slap: :slap: :slap:

Zanimivo.......

Na RTV SLO sem gledal že tudi prenose tekem, kjer so se komentatorji veselili "odličnega" 28. mesta našega smučarja............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Sedaj, ko je osvojil vse tri evropske nazive (pasove), me zanima, če bo štartal na svetovni prestol ter kako uspešen bo.

Kakšne nazive? Kolikor vem, je nazadnje osvojil naslov prvaka EU (torej ne evropskega prvaka) in tudi ostala dva naziva nista naslova evropskega prvaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Danes sem 2 uri prej zaključil furco, da sem lahko spremljal Mr. simpaticusa in ni mi žal.

Krasen BOX. Oba boksarja res na visokem športnem nivoju. Dejan pa je pokazal, da je zrel za PRVAKA.

Čestitke :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi meni se je zdelo sodeč po komentarjih, da bi razlika morala biti bolj občutna.. Pa tudi drugače sem imel filing, da bo malo večja, ampak lahko, da je bilo to enostavno zato, ker sem celo tekmo pač polsušal komentarje in sem že jaz potem videl to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moška borba...v kateri je zmagal boljši,srčnejši,napadalnejši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro ga je. :worship: Razlika pa na koncu le ni bila tako velika, kot sta govorila komentatorja.

118-110 oz 117-111 je ogromna razlika, torej je Dejan dobil 9 rund, nasprotnik 2.

Zanima me kako bi se Dejan obnesel v boju s kakim priznanim boksarjem svoje kategorije.... bi blo za videt.

Btw Denis Simčič pa je ta vikend v dvajsetem dvoboju doživel prvi poraz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro ga je. :worship: Razlika pa na koncu le ni bila tako velika, kot sta govorila komentatorja.

Kot je že povedal kolega pred mano, je bila razlika ogromna.

Za tiste, ki ne veste:

v profesionalnem boksu se ne seštevajo udarci, kot na olimpijskih igrah pri amaterjih, ampak sodniki po koncu runde dajo boksarju, ki je po njihovem mnenju rundo zmagal, 10 točk, poraženemu v rundi pa 9 točk. Če je runda neodločena, dobita vsak 10 točk, če je razlika velika, ali pa je prišlo do nockdowna, pa poraženec dobi samo 8 točk.

Tako, da je Zavec zmagal z veliko razliko.

Med obiskovalci pa je bil tudi

SAŠKO

post-7504-1213648194_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že povedal kolega pred mano, je bila razlika ogromna.

Za tiste, ki ne veste:

v profesionalnem boksu se ne seštevajo udarci, kot na olimpijskih igrah pri amaterjih, ampak sodniki po koncu runde dajo boksarju, ki je po njihovem mnenju rundo zmagal, 10 točk, poraženemu v rundi pa 9 točk. Če je runda neodločena, dobita vsak 10 točk, če je razlika velika, ali pa je prišlo do nockdowna, pa poraženec dobi samo 8 točk.

Tako, da je Zavec zmagal z veliko razliko.

Med obiskovalci pa je bil tudi

SAŠKO

Provo,hvala za info..

še slika lepotice,ki napoveduje začetek naslednje runde...

post-190-1213692026_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že povedal kolega pred mano, je bila razlika ogromna.

Za tiste, ki ne veste:

v profesionalnem boksu se ne seštevajo udarci, kot na olimpijskih igrah pri amaterjih, ampak sodniki po koncu runde dajo boksarju, ki je po njihovem mnenju rundo zmagal, 10 točk, poraženemu v rundi pa 9 točk. Če je runda neodločena, dobita vsak 10 točk, če je razlika velika, ali pa je prišlo do nockdowna, pa poraženec dobi samo 8 točk.

Tako, da je Zavec zmagal z veliko razliko.

Med obiskovalci pa je bil tudi

SAŠKO

Aaaa, ne spramljam ravno redno tega športa in sem pač mislil, da se štejejo udarci :) Potem pa kul :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj jaz tudi nisem vedel, dokler nisem začel boksati, tako, da se vsem, ki niste vedeli, pa niste upali vprašati, oprosti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj jaz tudi nisem vedel, dokler nisem začel boksati, tako, da se vsem, ki niste vedeli, pa niste upali vprašati, oprosti.....

Oprostil ti je tudi Miki Mauss. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostil ti je tudi Miki Mauss. B)

A sta pokadila ašnpeher miru? To je pa lepo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!