Skoči na vsebino

Kolesarske fure


Hanzi

Priporočene objave

V nedeljo 27.04 2014 bo v Nm kolesarski maraton po dolini Reke Krke prijave 0d 9,00 naprej  start ob 10.00. Vozi se lahko mali maraton 40 Km ali veliki 80 Km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

sobota: Lj- lučine-gorenja vas-kladje-cerkno-zakriž-bukovo-petrovo brdo-smučišče cerkno-gorenja vas- lučine- horjul-lesno brdo-lj. 180km, 3200 višincev Priporočam tole traso :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota: Lj- lučine-gorenja vas-kladje-cerkno-zakriž-bukovo-petrovo brdo-smučišče cerkno-gorenja vas- lučine- horjul-lesno brdo-lj. 180km, 3200 višincev Priporočam tole traso :kva2:

grenak priokus za tiste,ki komaj naštepajo te kilometre z mopedom...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grenak priokus za tiste,ki komaj naštepajo te kilometre z mopedom...

he he...to mi je najbolj smešno ko delajo diplome, kak motor za višjerasle, pa kako je težko s cestakom daljše ture delat, pa gel sedeže....a več kot do morja pa nazaj ne znajo trase nardit....jest npr od lendave do pirana (375km) nisem nič prek sedeža jambral, prek vzmetenja tud ne, ker ga na kolesu pač nimam, da je premal KM tud ne....mi je tistih 700W popolnoma zadostovalo :-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

 

@ cb1300: nekdanji bratje Srbi imajo lep pregovor: slabom kur*u svaka dlaka smeta... zato ne se čudit, to pač je tko... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he...to mi je najbolj smešno ko delajo diplome, kak motor za višjerasle, pa kako je težko s cestakom daljše ture delat, pa gel sedeže....a več kot do morja pa nazaj ne znajo trase nardit....jest npr od lendave do pirana (375km) nisem nič prek sedeža jambral, prek vzmetenja tud ne, ker ga na kolesu pač nimam, da je premal KM tud ne....mi je tistih 700W popolnoma zadostovalo :-)

:eek: ... to je pa že moč enega malo bolj šwoh konja  :eek:

 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

 

@ cb1300: nekdanji bratje Srbi imajo lep pregovor: slabom kur*u svaka dlaka smeta... zato ne se čudit, to pač je tko... ;)

A ne....mi sedemo pa pelemo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota:maraton češenj....pol pa še nazaj...lepih 212km in 2700 višincev :smoke:

odkar sem na bolovanju,jih naredim toliko samo do trgovine...na mesec

višincev mi ne pokaže,mora biti kaj z GPS narobe..

Popravljeno . Popravil FLY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkar sem na bolovanju,jih naredim toliko samo do trgovine...na mesec

višincev mi ne pokaže,mora biti kaj z GPS narobe..

na bolovanju bi mogu doma počivat :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

A ne....mi sedemo pa pelemo :-)

Ej Pantani :grim​ ...kje si se skrival, ko je moj pokojni kolega Robič potreboval "sovoznika" za skoraj vsakodnevni drugi krog (Jesenice - Šk.Loka - Petrovo Brdo - Soriška planina - Bohinj - Bled - Jesenice), ker mu je vsak crknil že po prvem krogu... :wacko:

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Pantani :grim​ ...kje si se skrival, ko je moj pokojni kolega Robič potreboval "sovoznika" za skoraj vsakodnevni drugi krog (Jesenice - Šk.Loka - Petrovo Brdo - Soriška planina - Bohinj - Bled - Jesenice), ker mu je vsak crknil že po prvem krogu... :wacko:

smo se poznali, škoda fanta, večkrat bli skupaj na laufarcah,samo ko sem šel jaz domov je on še ene 3h laufal, pol šel pa še mal na trenažerja :-)

prišel nas je tudi vzpodbujat na naši 24h dobrodelni vožnji.....

No....varno na dvokolesih....tole pa še ena od sobote :-) Dolenski vršič :-)

post-12239-0-52186700-1404725033_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Uf.... @cb1300 ...kapo dol, res! :notworthy:  ti še spiš na kolesu :OK:

Moja najdaljša (3x) do zdaj je Šk. Loka-Litija- Šmartno-in čez hrib (makadam)-Metnaj-Mekinje-Ivančna G. in po isti nazaj....150km....z gorcem....tja grem na obisk

Drugače pa mal obiram hribe Polhograjcev, včasih na Krvavec ali Veliko planino.... Se skušam pripravit da prevozim Scott maraton...tako zase....maš kakšen nasvet :yes: ?

 

Pa še veliko lepih km....z več ali manj kW ! :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto lepa turca....Šk. Loka - Železniki - Držgoše - Kropa - Podnart - Strahinj - (čez gmajno...makadam) Tenetiše - Trstenik - Bašelj - Predvor - Kranj - Šk. Loka

 

Vročih 92km....a sem užival! :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V soboto 2. 8. 2014 Stari trg - Babno polje - Gerovo - G. Jelenje - Krk (do parkirišča čez most). 93 km. Pridobljene nekaj nove "braun boje" in kmjev v noge. Naprej po Krku pa zaradi norih Italijanov  :headbang:  :wacko2:  ni bilo vredno nadaljevati.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 2. 8. 2014 Stari trg - Babno polje - Gerovo - G. Jelenje - Krk (do parkirišča čez most). 93 km. Pridobljene nekaj nove "braun boje" in kmjev v noge. Naprej po Krku pa zaradi norih Italijanov  :headbang:  :wacko2:  ni bilo vredno nadaljevati.

Lepa....in vroča :OK: ....kaj pa nazaj ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal brcanja po škotski :-)

:OK: ..."mal" brcanja....kolikor poznam tvoje brcanje si Škotsko kar obkrožil ob obali...  ;) Daj kaj več napiši...kako si šel gor, koliko časa, nastanitve, vreme, ture....me zanimajo take "utrgane"  :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

hja, za cb1300 ne bi blo nč čudnga če bi šel kar s kolesom... pa vmes na Matterhorn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa....in vroča :OK: ....kaj pa nazaj ? :)

Nazaj pa žal z avtom. Žena ni bila ravno navdušena za povratek s kolesom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ..."mal" brcanja....kolikor poznam tvoje brcanje si Škotsko kar obkrožil ob obali...  ;) Daj kaj več napiši...kako si šel gor, koliko časa, nastanitve, vreme, ture....me zanimajo take "utrgane"  :yes:

Bil z avtodomom: v glavi nekoč zrasla želja prepeljat od juga anglije do severa škotske....ko sem bil tam me je želja minila, preozke ceste in prenevarno....na kolesu bil zelo malo. Vreme---anglija blizu 30 stopinj, škotska okoli 20, sonce praktično tri tedne.....nič kaj podobno njihovemu povprečju...so že molili za dež. .....če te zanimajo utrgane....najbolj utrgana je bla 18h sedenje za volanom, 1400km direktive, in ker je blo na karavankah gužva sem šel čez korensko....ko si pa že v kranjski je pa greh ne skočt s kolesom na vršič....brez fruštka lagano počasen tempo dobrih 46min :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

naslednjo soboto je maratona Logarska dolina če kdo gre :)

 

http://www.zelenedoline.si/kolesarski_maraton/o_maratonu

 

Js sm sicer prjavlen, tko d ače ne bo kake pardnevne moto ture, grem tko za zajbancijo mal :D, od doma dol in nazaj, tk da bo eno 120km u izi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!