Skoči na vsebino

Kolesarske fure


Hanzi

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Torbica na specialki....da ne bi slučajno te slikice na Bicikel.com forum lepla...te bojo živo pojedli.... :grim

Popravljeno . Popravil Miliy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je narobe s torbico al nekam je treba spravt flike če se slučajn kje predre pa energijske plošćice pa kak evro za kofe,pa robčke...pa tud smrkc more nekje viset:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbl zagreti bajkerji že dva meseca  :worship:  pridno vrtite pedala, nam drugim se je števec začel vrteti z nule. Končno  :D.

Beseda je dala besedo, napoved obetavna, in ker je 'stari maček', navezan name, jaz pa nanj in na asfalt :closedeyes:,

 

post-11348-0-20208000-1362854019_thumb.jpg

 

dobil naslednika, sem že prav nestrpno čakala sobote, ko sva jo s kolegom popihala v Istro.

 

Lani, ko sem dobila Pinarella za testirat, sem komentirala, da so kolesarji, ki vozijo specialke, čist nori  :grim  . Kakšen mazohizem :ninja: . Še živo se spomnim, kako so me ponavadi na mojmu gorcu bolele samo noge, če sem pretiravala, po dobrih 200 km v 2 dneh s specialko pa ... ma, ko bi ble sam noge ... bolelo malo morje 'novih' mišic in kosti in to še nekaj dni potem ...

 

Tole letos čisto druga zgodba. Jupiiii, otvoritev :D ... v dveh dneh (pop + cel dan + dop) 173 km, navdušena nad bajkom.

 

post-11348-0-66590500-1362854322_thumb.jpg

 

In prav tako nad SZ delom Istre, predvsem notranjostjo (Buje, Oprtalj, Motovun, .. ).

 

post-11348-0-72626800-1362854396_thumb.jpgpost-11348-0-58188700-1362854459_thumb.jpg

 

Prazne ceste in dober, nič od zim uničen in poflikan asfalt, edino burji bi blo fajn dat vetra :kva2: . Temperature čez dan med 10 in 15 stopinj in ko se je zadnji dan ozračje umirilo, je postalo prav božansko, sam kaj, ko je blo treba it domov :(.

 

Hja, tako je bilo prejšnji vikend. Komaj čakam, da se vreme malo popravi, potem pa proti morju spet ... :D.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to jz še peš ne vem če bi šla

ja no bomo pa jutr nardil eno furco

 

 

...... sreča je na strani pogumnih ...   :kva2:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

dns in učeri skrostla vreme za dve makedam furce 2x25km prek rakovga škocjana in cerkniškega morja,..hudoo dobr :OK:

post-265-0-42676900-1365092855_thumb.jpg

post-265-0-58032200-1365092961_thumb.jpg

post-265-0-71660900-1365093062_thumb.jpg

post-265-0-13127800-1365093143_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns in učeri skrostla vreme za dve makedam furce 2x25km prek rakovga škocjana in cerkniškega morja,..hudoo dobr :OK:

U, to špuro sem pa že odvozil, res je enkratna, štartal smo pri nekem domu (pozabil kako se imenuje) proti Cerknici in nazaj, krožna zadeva tudi jaz priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo rabi vodiča sem na voljo,...sicer bi jo podaljšala še mal tko da bi naneslo ene 45km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dve od sobotne furce,..sm se nafukala po tem snegu

 

no nedelja je bila za dva kolesa na bencinski pogon

post-265-0-26751300-1365435056_thumb.jpg

post-265-0-38375500-1365435066_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kaj še...lohk vidš vse ture na endomondo sicer res,da letos šele začenjamo tko, da so bolj kratke tja 20 do 50km :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sploh ne bi bilo slabo, ajde Zmešanci gremo enkrat na kolesarsko furo a.

 

 

Za tole sm pa tud jest...

 

Na Veliko planino se splača kolesart...ok tud ob kolesu lahko kdo hodi, ker je dost klancev...

Priznam meni se ni dalo skoz gont...tako da če greš v skupini se ne opazi če jih 10 hodi ob kolesu :lol:

 

Pa če kdo nima vrhunskega kolesa naj ne skrbi, jaz sem se vedno vozila s starim rogovim kolesom, ki ima kramparce gor :rolleyes:

 

 

Iz Komende do Velike planine oz do Male planine je 5 ur...

V zakup je treba vzet 3- 5 bifejev ob poti :grrr 

Pa da je treba sem in tja počakat da se kakšna čreda krav umakne...

 

Point je, da se uživa in tm gor je res več kot luštn :004 

Če bi stric dal ključe od koče...bi se dal prespat, v skrajni sili pa ostane Jarški dom ali Domžalski.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo u soboto ena turca po krasu 50km lepo u izi,..vrhunsko fajn ceste malo prometa,..lepa narava



pa še ena od dns iz šihta drito na kolo in sprint do ljubljane tko da hitrih 41km nazaj pa z avtom

 

aja učer smo imel britje telesa tko, da dns prvič letos kratke hlače in bele noge :kva1:

ni čudno da so mi skoz trobil pa mahal,..jebemu

post-265-0-28405800-1366040502_thumb.jpg

post-265-0-26961700-1366040574_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

aja učer smo imel britje telesa tko, da dns prvič letos kratke hlače in bele noge :kva1:

ni čudno da so mi skoz trobil pa mahal,..jebemu

Kaj pa..če zaradi široke riti niso vidli ceste???? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!