Skoči na vsebino

Kolesarske fure


Hanzi

Priporočene objave

Če si zvozu Šmarjetno, boš tud Jošta. Je pa Jošta Šmarjetna x2, strmina je pa tm tm... :OK:

Ok, zgleda, da bo treba probat še v juliju (2012) ... :-]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zraven !

70 ali 114 ?

Hola,

@mojster Dadi: jst zbiram skupinico za 70km, tko kot maš link ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@mojster Dadi: jst zbiram skupinico za 70km, tko kot maš link ;)

pedalizacija je na cestnih specialkah ali gorcih ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@mojster Dadi: jst zbiram skupinico za 70km, tko kot maš link ;)

Sem zraven, na PM kaj imaš v mislih posebnega, če se ti da !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kot zgleda, bo tole v naprej edina tema, ki jo bom spremljal na MS...

..tko da, isti znanci, sam da se bomo samo še na biciklu srečavali.....

.. sam da se sestavim, malo shujšam, napumpam gume, pa gassa.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja??glih sm učer premišlavala da če bi mi gdo par let nazaj reku da bomo kolesarli bi rekla da se mu je zmešal danes pa sem vabljena na kolesarjenje sz samimi motoristi,...rumencestak,renata,gandi in njegova,suzuki,svobodna ptica,Samo,..očitno se nam je vsem en mal obrnil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja??glih sm učer premišlavala da če bi mi gdo par let nazaj reku da bomo kolesarli bi rekla da se mu je zmešal danes pa sem vabljena na kolesarjenje sz samimi motoristi,...rumencestak,renata,gandi in njegova,suzuki,svobodna ptica,Samo,..očitno se nam je vsem en mal obrnil...

Hja, jaz že ene par let naredim letno več km z biciklom kot z motorjem. Avgusta pa grem z biciklom na 1000 km dolgo pot v Črno goro, tak daleč na jugu še z mopedom nisem bil.. :) Krenil bom pa v smeri Novega mesta, mimo Karlovca, plitvic, Knina, Mostarja od tam pa skozi Sutjesko na Ščepan polje in čez Durmitor v Žabljak. Od tam pa sledi še spust do obale v Bar. Če kdo pozna te ceste (sploh Bosna) se priporočam za kakšen nesvet...pa kje se splača ustavit in kaj pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hudo,..jz to s kolesom ne bi mogla...čeprav je v igri durmitor in okolica,sam težko da bo letos zneslo

btw:za torek sem že dobila kompanijo tako da žal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja??glih sm učer premišlavala da če bi mi gdo par let nazaj reku da bomo kolesarli bi rekla da se mu je zmešal danes pa sem vabljena na kolesarjenje sz samimi motoristi,...rumencestak,renata,gandi in njegova,suzuki,svobodna ptica,Samo,..očitno se nam je vsem en mal obrnil...

Še en..., Sem prodal motor, ker sem mislil menjati za novejšega, nazadnje pa kupil bicikel. :) Hudič je, ko greš spremljat maraton z motorjem in razmišljaš med vožnjo kako bi bilo fajn na kolesu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer to se meni ne bi zgodilo,..ker še vedno je na prvemu mestu motor,..oziroma motorji,..čeprav počasi se mi dozdeva da postajam s kolesi ravno tako zasvojena kot z motorji,..glede na to da prihaja tretje novo kolo k bajti v dobrih treh letih,..še imam fore za 4:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja??glih sm učer premišlavala da če bi mi gdo par let nazaj reku da bomo kolesarli bi rekla da se mu je zmešal danes pa sem vabljena na kolesarjenje sz samimi motoristi,...rumencestak,renata,gandi in njegova,suzuki,svobodna ptica,Samo,..očitno se nam je vsem en mal obrnil...

Motobaby ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem jo vrezal kar za nosom. Plan je bil po kolesarski za Dravograd, Trbonje in čez hrib v dolino in domov. potem me je pa v Trbonjah nekaj pičilo in sem jo ubral pri cerkvi v klanec. V glavnem, mimo nekih kmetij in po kolovozih sem prišel spet domov. Orientacija? Po soncu, čeprav za vsak slučaj je na telefonu GPS. Za vsak slučaj.Nekaj čez 50 km se je nabralo. Prijetno utrujen... Jutri je pa nov dan, bomo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pravkar opravil jutranji standard samo 16 km, 8 v eno stran z otrokom do vrtca in 8 sam nazaj ;) in to je to vec al manj kar delam na krasu, moram priznat da mi jepo tu edino kar se tice bicikla poooogresam postojno.. sem gledal zdaj slikice od Sande, rakov skocjan..uf.. lepe makadamske ceste v vse smeri, pravi gozd... poti toliko da ne ves kam bi sel.. tukaj pa sam neki bogi borovcki pa vsaka makadamska cesta je dead end.. obvezno... grrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

žal se nas za EKO maraton septembra v MBju ni nabralo za eno skupino, tko da kdor hoče it, prijavite se in se vidimo gor ;)

mimogrede: danes je zadnji dan tapoceni prijav

PS zadnjič smo šli Tarumen, ebony, gandi + 1/2 in moja malenkost pogledat ful hude tunele/bunkerje iz WW I pri Godoviču, zlo kul izletek :OK: vse skup 45 kmjčkov, večina makadam, nekaj zabavnih klančkov, ribnik za piknik in/ali ohladitev... priporočam :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pravkar opravil jutranji standard samo 16 km, 8 v eno stran z otrokom do vrtca in 8 sam nazaj ;) in to je to vec al manj kar delam na krasu, moram priznat da mi jepo tu edino kar se tice bicikla poooogresam postojno.. sem gledal zdaj slikice od Sande, rakov skocjan..uf.. lepe makadamske ceste v vse smeri, pravi gozd... poti toliko da ne ves kam bi sel.. tukaj pa sam neki bogi borovcki pa vsaka makadamska cesta je dead end.. obvezno... grrrr

Tole pa so bučke in izgovori ...

Sem se pomladi, ko je bilo pri nas še mrzlo malo po Krasu šel peljat, pa se je nabralo enih 60+km zelo lepih cestic in poti.

Pa kar nekaj sem opazil tudi makadam/off-road označenih poti (ker sem bil s treking peciklom sem se jim izognil).

Sem recimo v TIC Dutovlje dobil tudi knjižico s spiskom kolesarskih poti po Krasu in mislim, da jih je vsaj ene 5-6 lepih noter opisanih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa so bučke in izgovori ...

Sem se pomladi, ko je bilo pri nas še mrzlo malo po Krasu šel peljat, pa se je nabralo enih 60+km zelo lepih cestic in poti.

Pa kar nekaj sem opazil tudi makadam/off-road označenih poti (ker sem bil s treking peciklom sem se jim izognil).

Sem recimo v TIC Dutovlje dobil tudi knjižico s spiskom kolesarskih poti po Krasu in mislim, da jih je vsaj ene 5-6 lepih noter opisanih.

Se čisto strinjam. Tam med Sežano on Novo Gorico je milijon enih cestic, ki so večinoma prazne in je super za kolesarit (če ne piha orkanska burja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

žal se nas za EKO maraton septembra v MBju ni nabralo za eno skupino, tko da kdor hoče it, prijavite se in se vidimo gor ;)

mimogrede: danes je zadnji dan tapoceni prijav

PS zadnjič smo šli Tarumen, ebony, gandi + 1/2 in moja malenkost pogledat ful hude tunele/bunkerje iz WW I pri Godoviču, zlo kul izletek :OK: vse skup 45 kmjčkov, večina makadam, nekaj zabavnih klančkov, ribnik za piknik in/ali ohladitev... priporočam :D

Prijavljen :)

Se vidimo ...

Hola,

žal se nas za EKO maraton septembra v MBju ni nabralo za eno skupino, tko da kdor hoče it, prijavite se in se vidimo gor ;)

mimogrede: danes je zadnji dan tapoceni prijav

PS zadnjič smo šli Tarumen, ebony, gandi + 1/2 in moja malenkost pogledat ful hude tunele/bunkerje iz WW I pri Godoviču, zlo kul izletek :OK: vse skup 45 kmjčkov, večina makadam, nekaj zabavnih klančkov, ribnik za piknik in/ali ohladitev... priporočam :D

Prijavljen :)

Se vidimo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se povzpel na Kope. Samo po gozdovih... čudovite makadamske ceste in skoraj steze. 40 kilometrov fajn vožnje. Pa še enih par partizanskih obeležij sem videl, za katere še vedel nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

včeri ena fletna furca do Podpeškega jezera, se je blo ful luštno mal namočit :OK: sam najbrž sem mal predaleč odplaval, k sem potem srečal lame :? še dobr da je blo tko vroče da niso pljuvale (sicer pa, pri 35 v senci, tud če bi probale, bi se samo pokadilo :P )

post-163-0-95739700-1344200036_thumb.jpg

post-163-0-26177700-1344200112_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar intenziven vikend.

Včeraj Mojstrana-Vršič in nazaj: 49km

Danes od doma do MB Pohorje - Areh - BikeRide (33km, Areh-Osankarica-Trije Kralji-Areh, en gumidefekt) in potem še nazaj domov: 81km.

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo off topic ampak vseeno, skoraj vsak dan videvam pametne kolesarje, včasih cele družinice, kako kolesarijo po glavni cesti na relaciji Ljubljana - Medvode , v vednost nekaterim UMSKIM BOLNIKOM, po tej cesti je prepovedana vožnja s kolesom, na kar opozarja tudi znak, predvsem je pa zelo nevarna za takšno početje in je samo vprašanje časa kdaj bo prišlo do nesreče, ki bo še najmanjša ko se bom jest ustavil in enga okol ušes prtegnu, danes sem se za las ognu kamionu, ki je prihajal nasproti, ker sem se pa ogibal kolesarju, ki se mi je pojavil pred avtom v ovinku.

če je slučajno kdo od teh tukaj na forumu, za vašo varnost vas opozarjam, da tega ne počnete več, imate ogromno vzporednih cest po vaseh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ruf... mogoče ljudje ne vedo, da obstaja vzporedna kolesarska pot. Isti primer je pri nas. Imamo perfektno kolesarsko Dravograd- Mislinja, po trasi bivše železnice. Pa vendar se najdejo asi, ki kolesarijo po glavni cesti. Sem ravno v nedeljo imel en tak primer. Počim ravninsko turo do Dravograda in v Mislinjo. Tako peljem nekaj časa, nakar vzporedno na glavni cesti opazim enega Pantanija (specialkar, živopisani dres). Istočasno spa pripeljala v Mislinjo, jaz na gorcu. Tam ga pozdravim in tako vljudno vprašam, zakaj pa ne vozi po kolesarski? Je dejal, da s takšnim kolesom pa po kolesarski že ne bo vozil... :eek: Razumem, če pelje eno normalno hitrost. Ne pa 20, 30/uro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!