Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Po srecni voznji prsu domu, parkiral motor zunej, d se shladi...Pol ga grem pa v garazo zapelat in ga 2x naslonm na stenoheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifwacko.gifblink.gifwacko.gifblink.giftrance_16_dozingoff.giftrance_39_thumbdown.giftrance_39_thumbdown.giftrance_39_thumbdown.giftrance_39_thumbdown.gif ...." udolbinci na tanku sta pa rezultat...Zalosten, prej jezn ko pes!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po srecni voznji prsu domu, parkiral motor zunej, d se shladi...Pol ga grem pa v garazo zapelat in ga 2x naslonm na stenoheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifwacko.gifblink.gifwacko.gifblink.giftrance_16_dozingoff.giftrance_39_thumbdown.giftrance_39_thumbdown.giftrance_39_thumbdown.giftrance_39_thumbdown.gif ...." udolbinci na tanku sta pa rezultat...Zalosten, prej jezn ko pes!!

Se nardi tud najboljšim, sj bo, sm d ni hujšga, dok se sm po stenah naslanjaš je vse qlči :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nardi tud najboljšim, sj bo, sm d ni hujšga, dok se sm po stenah naslanjaš je vse qlči yes.gif

Temu bi nekak reku idiotizem....res ne vem kva mi je blo....kr prevagala me je zver..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem, da nas od časa do časa zvije psiha, ampak ljudje, življenje je prekratko, da bi si ga še z žalostjo po nepotrebnem dolgočasil. Ko vas prime žalost, pričnite delati stvari, ki jih delate najraje in se poglobite vanje. Žalost kar čudežno nekam izgine. Meni tako žalost mine yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!