Skoči na vsebino

Džamija, Romi in geji


SiR

Priporočene objave

:eek: a ni škoda da ni dobil odgovora !? :photo:

Ne. Ker ni priložil kolekov (za nekaj deset jurjev), tudi odgovora ni dobil.

Je pa čisto prav napisal. Večina Ciganov dobiva socialno pomoč in večina Ciganov se vozi z mercedesi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ditto

i am autta hir, ne bi rad prišel na nivo, ko bi nekomu šimfal čez mater ;-)

Če si s tem mislil moj post, si ga slabo prebral.

Nisem je šimfal, ampak sem ti samo rekel, da se spomni katere krvi je.

Slovenske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

družine z majhnimi otroci, ki jh starši ne morejo preživljat? :blink:

kontracepcija? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Ker ni priložil kolekov (za nekaj deset jurjev), tudi odgovora ni dobil.

Je pa čisto prav napisal. Večina Ciganov dobiva socialno pomoč in večina Ciganov se vozi z mercedesi.

za Drletov web sajt in odgovor rabiš kvečjemu "zlate koleke" = liter + voda v bifeju ki je najbližji upravni enoti ( ta je po resničnih dogodkih in tarifah )

ta z mercedesi in socialo pa je malo na horuk ! :fredy: ni vsaka mečka super avto, kot se tudi ne da z vsako soicialno pomočjo preživeti !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

An airplane takes off from the airport.

The Captain is Jewish and the First Officer is Chinese.

It's the first time they've flown together and it's obvious, by the silence, that they don't get along.

After thirty minutes the Jewish Captain mutters:

"I don't like Chinese."

The First Officer replies:

"Oooooh, no like Chinese? Why dat?"

"Your people bombed Pearl Harbor. That's why I don't like Chinese."

"Nooooo, noooo, Chinese not bomb Peahl Hahbah. That Japanese, not Chinese."

"Chinese, Japanese, Vietnamese ... it doesn't matter, you're all alike."

Another thirty minutes of silence. Finally, the First Officer says:

"No like Jew."

"Why not? Why don't you like Jews?"

"Jews sink Titanic."

"The Jews didn't sink the Titanic. It was an iceberg."

"Iceberg, Goldberg, Rosenberg, Spielberg; no mattah. All da same."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

! :fredy: ni vsaka mečka super avto, kot se tudi ne da z vsako soicialno pomočjo preživeti !

Res maš...ampak žre pa vseeno kot super avto......al je pri avtu važna zgolj vrednost vozila samega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ta z mercedesi in socialo pa je malo na horuk ! :fredy: ni vsaka mečka super avto, kot se tudi ne da z vsako soicialno pomočjo preživeti !

Lej, ne pišem na pamet. Delal sem v firmi, ki je imela nenormalno fluktuacijo. Tudi delavcev iz bivših republik SFRJ. In med njimi tudi Cigani. Mesec dva službe pa adijo. Tako, da jih poznam kar lepo število. Dobrih in slabih. In med njimi tudi takšne, ki so si že '92, '93 leta kupovali mečke za 50.000 DEM.

Ne, s socialno pomočjo res ne moreš preživet. Zato pa so tu še otroški dodatki, Karitas, RK in kriminal. Samo delat ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim da je, ker je zadnič hodo po vrtu z enim takim čudnim šalom namotanim okrok glave. Zaj ne vem, mogoče si je pral lase, pa si ga je zato omotal okoli ampak dvomim. Po moje je muslič, ker naša ulica take čudne tipe na daleč zavoha :grim !

Slabo, izjemno slabo. Važno je, da ti in tvoji kolegi čimbolj budno opazujete tega morebitnega muslimana. Ko boste nabrali dovolj indicov, javite ekspozituri vatikanske inkvizicijske sekcije. Oni bodo...uredili...zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

družine z majhnimi otroci, ki jh starši ne morejo preživljat? :blink:

kontracepcija? :doze:

Tudi v tem je nekaj resnice.

Vendar pa je velikokrat tudi tako, da sta oba imel kar vredu plačane službe, pa potem nekaj mesecev nista dobila plače, na koncu je podjetje šlo v stečaj, pa sta ostala (ali pa tudi samo eden od obeh) brez službe.

Pa si na našem, štajerskem koncu poišči drugo delo, če si lahko. No, tako, za 100 jurjev ni težko dobiti.

Ali pa tako, kjer bo šef vsak dan jamral, da nima denarja in bo plačo dajal po obrokih.

Ali pa poglej recimo Prevent.

Tam so sedaj odpustili dobrih 200 ljudi.

Možnosti za drugo delo v bližini so enake nič, v Mariboru pa jih nihče noče zaposliti, ker so predaleč in je treba plačati preveč potnih stroškov.

Selitev v MB pa ne pride v poštev, ker ni denarja za stanovanje.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si na našem, štajerskem koncu poišči drugo delo, če si lahko. No, tako, za 100 jurjev ni težko dobiti.

S 100 jurji se da preživeti. Pest riža na dan, kakšne razcapane cote in to je to. Namesto razvedril in luksuznih dobrin naj raje molijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kontracepcija? :doze:

Mogoče za tiste v Darfurju, ki jih imajo tolk, da umirajo od lakote.

Tadej

Pošiljamo pomoč v Darfur, doma pa otroci nimajo kaj za jest.

Sem če bomo pomagali lačnim otrokom doma, potem gospod ne bodo po CNN glavna zvezda....

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu, takim kot si ti, bi odvzel slovensko državljanstvo.

Nisem nacionalist, ne gojim mržnje proti nobenemu narodu na svetu.

Kar se tiče EU, so v vsaki državi napadi, ja NAPADI na tujce, zažigajo džamije, sinagoge, afričane v časopisih javno označujejo za prepodajalce drog....

In verjemi mi, vem kaj govorim, ker sem 10 let živel na Dunaju.

In potem, ko javno skurcajo eno Slovenijo, se ti veseliš.

SRAM TE BODI!!!

Saj ne rečem, ni lepo, če so ljudje diskriminirani, ampak treba je zadevo gledati z druge strani:

v Sloveniji je ogromno ljudi, ki so brez dela, brez normalnih pogojev za življenje, pa jim nihče ne pomaga,samo zato, ker so Slovenci.

Ker oni niso manjšina.

Sediš v Ljubljani lepo zabubljen v svojem sanjskem svetu in sanjaš, kako lepo gre vsem Slovencem.

Realnost pa je malo drugačna. Pridi sem, na Štajersko. Boš videl družine z otroki, ki so se letos ogrevale s samo 1000 litri kurilnega olja. Ker za več ni bilo denarja. Po možnosti je to bila hiša, ki je brez fasade, z okni, skozi katere piha, z izolacijo strehe, da te kap. V trgovini sem neštetokrat videl otroke, ki so imeli pobožno željo, da bi jim mati kupila eno malo čokoladico, za 100 SIT, pa je niso dobili. Ker ni denarja.

Pa se nihče ne zgraža zaradi tega. Ker niso cigani.

Pošiljamo pomoč v Darfur, doma pa otroci nimajo kaj za jest.

Ti pa se sekiraš, ker en peder ne sme v gostilno, ker mu lastnik tega ne pusti.......

Se zgražaš nad tem, da muslimani nimajo mošeje in se za bajram stiskajo v hali Tivoli, medtem, ko se družine z majnimi otroci celo leto stiskajo v premajnih in vlažnih stanovanjih.

razmisli malo, katere krvi je mati, ki te je rodila.

Žal je tole zelo res. Preden se gremo drzave, ki je odprta za vse in vsakoga, pomagamo vsem prislekom, tujcem, Darfurjem ipd. bi bilo treba poskrbet za svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je tole zelo res. Preden se gremo drzave, ki je odprta za vse in vsakoga, pomagamo vsem prislekom, tujcem, Darfurjem ipd. bi bilo treba poskrbet za svoje.

In zakaj ne poskrbimo za "svoje"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj ne poskrbimo za "svoje"?

Mogoče si jemljemo zgled po Drnovšku, ki je svoje spoznal šele, ko so bili že polnoletni in pri kruhu. Sedaj pa je dobil napad slabe vesti in bi rad poskrbel za vse otroke na svetu.

Pa upam, da mu bo ratalo. Saj otroci niso krivi za neumnosti in hudobijo odraslih.

Samo vseeno bi bilo dobro, da bi najprej pometel pred svojim pragom (kot pišete nekateri).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je tole zelo res. Preden se gremo drzave, ki je odprta za vse in vsakoga, pomagamo vsem prislekom, tujcem, Darfurjem ipd. bi bilo treba poskrbet za svoje.

kateri del je res? tisto o tem da bi mu vzel državljanstvo, da naj ga bo sram, da sedi v ljubljani zabubljen ali ta kjer je receno da slovencem nihče ne pomaga ker so slovenci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale forum je ratal slaboumen. Vsa čast izjemam kot so Sym, Fritz, Avatar, Teja idr., k ne tulijo v naš podalpski rog...

Kr zbriš, mods, sam mal sem se pobruhal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri del je res? tisto o tem da bi mu vzel državljanstvo, da naj ga bo sram, da sedi v ljubljani zabubljen ali ta kjer je receno da slovencem nihče ne pomaga ker so slovenci?

Tisti del o druzinah, ki se ne morejo prezivljat. Bi sicer lahko razbrala iz konteksta, ampak ni problema, z veseljem razlozim... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v tem je nekaj resnice.

Vendar pa je velikokrat tudi tako, da sta oba imel kar vredu plačane službe, pa potem nekaj mesecev nista dobila plače, na koncu je podjetje šlo v stečaj, pa sta ostala (ali pa tudi samo eden od obeh) brez službe.

Pa si na našem, štajerskem koncu poišči drugo delo, če si lahko. No, tako, za 100 jurjev ni težko dobiti.

Ali pa tako, kjer bo šef vsak dan jamral, da nima denarja in bo plačo dajal po obrokih.

Ali pa poglej recimo Prevent.

Tam so sedaj odpustili dobrih 200 ljudi.

Možnosti za drugo delo v bližini so enake nič, v Mariboru pa jih nihče noče zaposliti, ker so predaleč in je treba plačati preveč potnih stroškov.

Selitev v MB pa ne pride v poštev, ker ni denarja za stanovanje.......

Sem ti postavil nekaj vprašanj pa nisem dobil nobenega oprijemljivega odgovora.

Sedaj smo v lepem kapitalizmu in nam lepo razložijo, da zaradi konkurence bljah svetovno gospodarstvo bljah cenejša delovna sila bljah bljah bljah selijo proizvodnjo na vzhod. Japajade, selijo jo zaradi povečanja dobička, kar je ekonomsko gledano, čisto prav. Ni pa zmeraj moralno opravičljivo. A to smo že obdelovali tam nekje pri socialni državi...

Prehod v kapitalizem in sedanje stanje v gospodarstvu sta hud udarec za nekatere. A dejstvo je, da prišleki niso krivi za to (BTW po gospodarski krizi 1929-33 sta na plano prilezla fašizem in nacizem). Marsikje jih je slovenska industrija potrebovala. Marsikje opravljajo dela, ki jih Slovenci nočejo. Zdaj, ko nam je malo zaškripalo, bo pa treba družinsko zgodovino pogledat in čistost rase preveriti - ko se bo odpuščalo?

Deviantni pojavi so povsod, pri nekaterih skupinah bolj izraženi, pri nekaterih manj. Še sreča, da je Silvo Plut Slovenec, je vsaj po domače klal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehod v kapitalizem in sedanje stanje v gospodarstvu sta hud udarec za nekatere. A dejstvo je, da prišleki niso krivi za to (BTW po gospodarski krizi 1929-33 sta na plano prilezla fašizem in nacizem). Marsikje jih je slovenska industrija potrebovala. Marsikje opravljajo dela, ki jih Slovenci nočejo. Zdaj, ko nam je malo zaškripalo, bo pa treba družinsko zgodovino pogledat in čistost rase preveriti - ko se bo odpuščalo?

Deviantni pojavi so povsod, pri nekaterih skupinah bolj izraženi, pri nekaterih manj. Še sreča, da je Silvo Plut Slovenec, je vsaj po domače klal.

Ni mi sicer čisto jasno kaj ima tole s topicom ampak nihče ni napadal prišlekov. Če misliš prebrisane - 90% prišlekov si je uredilo dokumente po takrat veljavnih zakonih, nekateri pa tega niso hoteli. Torej naj nosijo posledice. Nacionalne manjšine? Po nekih definicijah so to pripadniki sosednjih držav ki jih je pač meja obšla po nepravi strani. Po tej definiciji pač Srbi in Bosanci ne morejo biti nacionalna manjšina - ali pa so Kurdi in Turki v Nemčiji ravno tako nacionalna manjšina (razloži to kakšnemu Fritzu... ups, nima veze s stvojim nickom, Fritz je sinonim za Nemca kot Janez za Slovenca). Romi? Če misliš da si enakopraven z Romi, postavi hišo na tuji zemlji in zahtevaj naj ti jo občina legalizira in komunalno opremi. Poročaj.

Vsaj zase lahko trdim, da imam prijatelje med prišleki iz Bosne, iz Srbije, da se dobro razumem tudi z Albanci, da pa mi dvigne pritisk ko Hanžek ali pa njegov evropski kolega zahteva več pravic za kriminalce kot je Plut ali pa za Rome, istočasno pa nihče niti ne pisne ko 200 ljudi izgubi delo (pa je pravica do dela ustavna kategorija) ali ko učenci v Bršljinu zaradi treh razgrajačev ne morejo imeti normalnega pouka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi sicer čisto jasno kaj ima tole s topicom ampak nihče ni napadal prišlekov. Če misliš prebrisane - 90% prišlekov si je uredilo dokumente po takrat veljavnih zakonih, nekateri pa tega niso hoteli. Torej naj nosijo posledice. Nacionalne manjšine? Po nekih definicijah so to pripadniki sosednjih držav ki jih je pač meja obšla po nepravi strani. Po tej definiciji pač Srbi in Bosanci ne morejo biti nacionalna manjšina - ali pa so Kurdi in Turki v Nemčiji ravno tako nacionalna manjšina (razloži to kakšnemu Fritzu... ups, nima veze s stvojim nickom, Fritz je sinonim za Nemca kot Janez za Slovenca). Romi? Če misliš da si enakopraven z Romi, postavi hišo na tuji zemlji in zahtevaj naj ti jo občina legalizira in komunalno opremi. Poročaj.

Vsaj zase lahko trdim, da imam prijatelje med prišleki iz Bosne, iz Srbije, da se dobro razumem tudi z Albanci, da pa mi dvigne pritisk ko Hanžek ali pa njegov evropski kolega zahteva več pravic za kriminalce kot je Plut ali pa za Rome, istočasno pa nihče niti ne pisne ko 200 ljudi izgubi delo (pa je pravica do dela ustavna kategorija) ali ko učenci v Bršljinu zaradi treh razgrajačev ne morejo imeti normalnega pouka.

se popolnoma strinjam :OK: :OK: :OK:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko takole prebiram vaše članke, se moram vedno vprašat, :? v kateri državi jaz to žiivim, slučajno sem dostavljač in se veliko vozim po sloveniji, pa moram rečt, da ni videt revščine kot jo nekateri hočete prikazat, ne glede v katerem delu države, poznam veliko slovencev, ki pravijo in to drži, da tisti ki hoče delat bo vedno našel delo pa ne glede na to kje živiš v sloveniji, moram pa povedat da dostikrat peljem tudi naše poslovne stranke iz skandinavije, na izlete po sloveniji, moram reč da so prav začudeni kako je slovenija ena krasna dežela in da sploh ne morejo vejet, da bi lahko bila pri nas TAKO velika revščina,

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale forum je ratal slaboumen. Vsa čast izjemam kot so Sym, Fritz, Avatar, Teja idr., k ne tulijo v naš podalpski rog...

A veš da maš prav.

Evo jaz prvi prepuščam tale forum pametnim. Da enkrat v zgodovini neumen prvi odneha.

Grem raje na fure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!