Skoči na vsebino

Džamija, Romi in geji


SiR

Priporočene objave

Je to kaj v žlahti s tistimi pravljicami o odprtosti do tujega kapitala, katere vsake kvatre po TV ujamem. Nekaj o gospodarstvu ... :blink:

In se mi zdi, da tisti cigo, ki sedi na ulci z rokami v žepu in gleda kje kaj pajcnt, glih ne peče lepinj in čevapov. Un stric, k'čevape peče, nima časa rok v žep tišat. ne svoj in tuj tudi ne. No, men se tko zdi. čeprow nism s foha...

In zaradi unih cigotov, ki sedijo na ulici z rokami vžepu in gledajo kje kaj pajctn še nimamo pravice vseh cigotov v isti koš metat, ker je tudi zelo ogromno drugih, ki sedijo na ulicah z rokami v žepu in kje kaj pajcnejo ... da ne govorimo o tistih, ki ne sedijo na ulica ... pa ... eh, ne da se mi ... grem na en burek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jožek Horvat Muc, predsednik zveze Romov Slovenije je na vprašanje o položaju Romov v Sloveniji v primerjavi z ostalimi evropskimi državami odgovoril takole:

"Položaj romske skupnosti se v Sloveniji generalno ne more oceniti, saj je od občine do občine drugačen. Pa vendar so okoliščine in življenje Romov v Sloveniji boljše od nekaterih (večine) evropskih držav "

Mislim, da pove dovolj. Rom sam ne jamra nad položajem Romov.

Na vprašanje o izobrazbi Romov pa je povedal tole:

Razlike so velike. V Prekmurju večinoma otroci obiskujejo in končujejo OŠ in se vpišejo v srednje šole, okrog 60 pa jih letno uspešno konča srednjo šolo. Na Dolenjskem pa jih večinoma ne konča OŠ, le redki se vpišejo v srednje šole. Romskih študentov je trenutno 7.

S tem je jasno povedal, da je položaj Romov glede šolanja slab samo na Dolenjskem.

In kdo je kriv? Po moje Romska skupnost sama, ne pa kot bi znal povedati kašen Hanžek in njemu podobni, nestrpna slovenska družba.

Celotni intervju je tukaj

Slovenčki?

definitvno :photo:

Nagaya, pa najprej kar sama sebe potolči. Nam boš vsem za vzgled.

Saj pravim, če komu ni dober slovenski kruh lahko spakira!

Najboljše, da gre v pravo Evropo. V Avstrijo recimo. Tam imajo zelo strpne politike. Haiderja naprimer. Ali pa k LePenu v Francijo. Onih italijanskih politikov, ki imajo radi Slovence pa je itaq za celo knjigo.......

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zaradi unih cigotov, ki sedijo na ulici z rokami vžepu in gledajo kje kaj pajctn še nimamo pravice vseh cigotov v isti koš metat, ...

Pa jih ne meči! Jaz jih ne. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya, pa najprej kar sama sebe potolči. Nam boš vsem za vzgled.

pozabi :grim

prvič nisem slovenka

drugič pa ideja ni zrasla na mojem zeljniku

jaz samo pridno kimam vsemu kar naštikate

daaaa :yes:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kdo?

"slovencki" tukaj, tam "cigani, geji itd.". se se kaksne pavsalizacije kje skrivajo? mogoce o "motoristih", "zenskah" ali "cefurjih" ?

ko je ze glih tako fajn vse popredalckano & urejeno v isti kos metati.

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že tako, da ko kradejo zgoraj "foteljaši" pa kar ti ostane odspodaaj še "cipelaši"...si počasi enih in drugih sit :closedeyes: in ko izraziš nezadovoljstvo s tako situacijo...si takoj ožigosan z razno raznimi slovenceljni in podobno od he he koga drugea kot nestrpnežev do Slovencev HA HA in HA :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fer je fer.. :)

če imajo svoje nasprotnike romi, geji in muslimani, je popolnoma ne fer da vrle slovence prikrajšamo za ta luksuz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že tako, da ko kradejo zgoraj "foteljaši" pa kar ti ostane odspodaaj še "cipelaši"...si počasi enih in drugih sit :closedeyes: in ko izraziš nezadovoljstvo s tako situacijo...si takoj ožigosan z razno raznimi slovenceljni in podobno od he he koga drugea kot nestrpnežev do Slovencev HA HA in HA :devil:

Napača ... nezadovoljstvo s takšno situacijo je nekaj povsem normalnega ... ni pa normalno, ko pride do ekstremnega nezadovoljstva za določeno popredalčakano skupino v smislu vsi motoristi so huligani ipd. ... in od tukaj dalje se lahko začne debata, v kateri "nestrpneži", "malomanjstrpneži" in "strpneži" ne bomo nikoli prišli do konca ... meni je pač osebno čisto vseeno kdo je nekdo - motorist, homoseksualec, cigan, Bosanc, ateist ... nikoli nisem po tem presojala nekoga kot osebe in tudi nikoli ne bom, obsojam pa tiste, ki to počnejo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjic sem dubu poljub na usta od tipa. Ma ni blo slabo :blush:

call me sometimes.... ;)

you taste funny

:angry2: back off! he's mine!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že tako, da ko kradejo zgoraj "foteljaši" pa kar ti ostane odspodaaj še "cipelaši"...si počasi enih in drugih sit :closedeyes: in ko izraziš nezadovoljstvo s tako situacijo...si takoj ožigosan z razno raznimi slovenceljni in podobno od he he koga drugea kot nestrpnežev do Slovencev HA HA in HA :devil:

Oh, sem mislil, da nam bo uspelo pa nas je nekdo razkrinkal - Brutto sciavo di m...., che stai infestando questa terra sacra Italiana, abbaiando in quella lingaua orribile e barbarica, qiedendo sempre dei soldi e diritti che agli animali non spettano. Con quella puzza slava che ti avolge e mi fa quasi vomitare. Ma come ti permetti anche ad apprire la boca. Via, via!

Malo za šalo, malo za res. Lahko bi tudi nemško napisal a ti je tako verjetno bolj razumljivo. Pa ne zaradi jezika :devil:

Ni problem v tem, da ljudje izražajo nezadovoljstvo. Problem je v tem, da si radi najdejo žrtveno jagnje - skupino, ki je ponavadi v manjšini in brez realne moči. Stigmatizirajo celo skupino na podlagi svojih predsodkov ali zaradi obnašanja posameznikov. Po tvoje povedano, ko ti dopizdi začneš udrihat po "cipelaših" vsepovprek, ker veš, da "foteljašem" tako ali tako nič ne moreš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej,

Če se nekdo čuti Slovenca in se deklarira kot Slovenec, spoštuje to državo in jezik, je ta zame Slovenec pa naj mu bo ime Jovan Jović, Ante Antić, Hasan Hasanović, Todor Todorovski ali Janez Novak.

To je čisto res in se popolnoma strinjam s tabo. Samo beri pol naprej.

Fašisti, ki so državljane delili tako kot ti, so odgovorni za 130.000+ žrtev v BiH :angry2:

Po moje so bolj krivi tisti, ki so začeli z mitingi resnice in idejami o veliki Srbiji in na drugi strani idejami o širjenju islama, na tretji strani pa Albanci v stilu naredimo Kosovo albansko - pol je pa počilo. No, pa pustimo zdej to, da ne bomo zašli čist off topic.

Z Direktom se hvalit, nej dobr za imidž :grrr

Direkt sem vzel samo zaradi imen misic.

No zdej pa k bistvu mojega "prispevka", ki te je tako zelo zmotil.

Nanaša se na enega k...... varuha, ki nima pametnejšega dela, kot da se vtika v "naše uboge" rome, izbrisane, pa po moje sploh nima pojma za kaj se gre. Je pač moderno in inn vzeti pod drobnogled eno novo članico EU in jo mal javno spluvat.

Istočasno pa lahko gleda po TV kako v Franciji sprejmejo en zakon, ki krši človeko pravice in niti ne pisne o kakih kršitvah človekovih pravic.

Pol v nadaljevanju lahko gleda skor čisto mirne proteste študentov (za razliko od tistih, ko je banda kurila avtomobile), francoski policaji jih pa mlatijo kot črno živino. Se vse lepo vidi po TV. Njihova policija uporablja prisilna sredstva točno tako, kot se ne sme. Npr. s tonfo direkt tresk po glavi, pa po ledvicah. S solzilcem na 30 cm direkt v oči,.... Tukaj se pa ne upa omenjeni varuh niti pisniti.

Še več jamra o pravicah nekih neavtohtonih manjšin. Pa sem pač citiral Direktov članek, iz katerega je razvidno, da bodo Slovenijo na lepotnem tekmovanju zastopala tudi dekleta t.i. neavtohtone manjšine. Me zanima katera od demokratičnih članic EU, bi pustila, da bi njihovo državo zastopal kdo iz neavtohtone manjšine. Jih lahko preštejemo na prste mizarjeve roke.

Npr. Nemčija, Francija ima veliko več priseljencev kot Slovenija, pa še nisem zasledil, da bi na kakem tekmovanju njihovo državo zastopala kaka Adisa, Enisa, Elvira. Kaj šele, da bi bila drugačnega porekla po rasi.

A se spomite, kakšne pizdarije je imel Boris Becker, ko je oženil mulatko? A se je takrat oglašal kak evropski varuh človekovih pravic? Curo meto!

Tko, da svetujem temu varuhu, naj se raje zase briga. A se je npr. oglasil te dni, ko bodo v Preventu odpustili nekaj sto delavcev, pa v Iskri nekaj sto? Še Hanžek se ni.... Se raje po časopisih ukvarja z nekaj let starim primerom legitimiranja žene bivšega muftija. Pa z izjavami o kaznovanju pedofilov, ki so jih itak izrekle neke blondinke. Zgleda, da je to zdej moderno.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Po tvoje povedano, ko ti dopizdi začneš udrihat po "cipelaših" vsepovprek, ker veš, da "foteljašem" tako ali tako nič ne moreš.

Saj "cipelašem" tudi nič ne moreš. Samo da je razlika pri udrihanju. Ko šimfaš čez lopovske bele ovratnike, ali pisarniške dihurje, te ljudje samo pomilovalno pogledajo, češ pa kaj boš ti revček. Ko pa začneš čez "cigane", si pa takoj označen za ekstremista, pa čeprav še v roki drži tvoj tošelj, ko ga za vrat stiskaš.

Tako kot motoristi, so tudi vse te skupine same krive za image kakršnega imajo. Pa ne mi sedaj, da se v vseh teh letih brezplačnega šolstva in sociale niso mogli v red spravit! Marsikateri so se in tudi marsikateri avtohtonc je bil v še slabšem položaju, pa se je tudi. Moji starši npr. niso imeli NIČ! Le pridne roke njihovih staršev in lastno željo po boljšem jutru! In NIČ jim ni bilo podarjenega in NIČ niso ukradli!

Ne men base prodajat! :angry2:

Ko se bom peljal mimo Romskega naselja, kjer ne bodo vsevprek viseli kabli prek katerih kradejo elektriko, kjer ne bo cel kup ukradenih avtomobilov, kjer ne bo moč na črno kupiti kakršnokoli orožje, kjer sosedje ne bodo trepetali za svojo lastnino in varnost, potem se bom pa zbudil!

Pa saj je Muc-ov citat dovolj povedal.

grem, ker tle je za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... grem, ker tle je za :SS

Horjo,

my friend ... a si ti zmeri zju3 tkole slabe vole?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se bom peljal mimo Romskega naselja, kjer ne bodo vsevprek viseli kabli prek katerih kradejo elektriko, kjer ne bo cel kup ukradenih avtomobilov, kjer ne bo moč na črno kupiti kakršnokoli orožje, kjer sosedje ne bodo trepetali za svojo lastnino in varnost, potem se bom pa zbudil!

To je pa "vloga" države, pravil igre ki veljajo v njej in tistih, ki jih sprejemajo ... tako, da mislim HHV, da boš še doooooooooooooolgooooooooooooooooooooo spal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pravim, če komu ni dober slovenski kruh lahko spakira!

padam najbolj na koruznega, ajdovega z orehi in kakšnega polnozrnatega rženega. mljac

PS: od cigotov me toijo tisti, ki kradejo in razgrajajo, tisti, ki pa so pošteni in znajo kako lepo vižo na violino zašpilat in si tako prislužijo tudi od mene kak cekin, pa so mi kar pri srcu, moram priznat

od južnjakov nisem glih navdušen nad tistimi, ki kradejo in pretepajo in dilajo droge in orožje, kakšni drugi so mi pa zelo fajn in so tudi moji prijateljo

od slovencev imam nekaj prijateljev, nekaj mi jih pa povzroča orenk bruhanje

tko kategorično pa ne bi mogel rečt, da so mi vsi slovenci kul, ali pa, da so mi vsi cigoti čist mim, al pa kaj podobnega

no, vi kar ... ko voli, nek izvoli

toijo = motijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama imam rajši lepinjo, sam spakirala še ne bom ... tudi džulbastija je fina ... pa uštipci ... pa bosanske kifle :grim

Eno vprašanje. La zakaj pri hudiču vedno več slovenskih podjetij kupuje bosanska in izkorišča poceni delovno silo ... torej vsi spakirat, ker imamo umazane roke ...

mesi Rocky, mesi :grim

Vale, ne posplošuj! :nono: Preberi si še enkrat moj post. Nikjer ne pišem o nobenem slovenskem podjetju, ki kupuje bosanskega. :eek:

Ja, pa mesit zagotovo znaš boljše kot jaz. V to pa sploh ne dvomim! .) :D

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa "vloga" države, pravil igre ki veljajo v njej in tistih, ki jih sprejemajo ... tako, da mislim HHV, da boš še doooooooooooooolgooooooooooooooooooooo spal ...

In kakšna je vloga države? Sprejema zakon o romih. Po ustavi smo pa vsi enaki.

Zakaj je potem sploh potrebno sprejeti zakon o romih? Bodo imeli notri zapisane "bonitete", kot jih omenja Horjo?

Sej država sploh ne ve kaj bi rada.....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pita uciteljica klince kako su dosli na svijet.

Prvo: Mene donijela roda.

Drugo: Mene teta iz Amerike.

Cigo: Mi smo siromasni, mene je tata sam napravio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšna je vloga države? Sprejema zakon o romih. Po ustavi smo pa vsi enaki.

Zakaj je potem sploh potrebno sprejeti zakon o romih? Bodo imeli notri zapisane "bonitete", kot jih omenja Horjo?

Sej država sploh ne ve kaj bi rada.....

Tadej

Vloga države je, da oblikuje pravila igre ... če so pravila igre oblikovana je nadalje njena vloga, da se jih drži in da poskrbi, da se jih držijo tudi ostali ... Tadejčke, zakona o Romih ne rabimo, država naj poskrbi, da bodo Romi spoštovali naše zakone ... ne vem zakaj ti je to tako težko kapirat ...

Država ne ve kaj bi rada, ker ima državljane, ki ne vedo kaj bi radi ...

Sploh pa sem že prej rekla ... never ending story ... mejte se, jaz se ne bom več tukaj prepucavala z vami in povem še zadnjič, da ne maram ljudi, ki posplošujejo in serjejo na tisti kup gnoja, ki najbolj smrdi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadejčke, zakona o Romih ne rabimo, država naj poskrbi, da bodo Romi spoštovali naše zakone ... ne vem zakaj ti je to tako težko kapirat ...

Ej a si ti čist naravno blod :eek: :eek: :eek: Sej to kar ti zgoraj praviš tudi sam trdim.

Ko pa hoče država poskrbet, da bi spoštovali naše zakone, se pa tu vmeša Hanžek as himself, Amnesty International, Helsinški monitor in jih branijo in zagovarjajo. Na koncu pa EU napišejo tako poročilo, da oni tam mislijo, da rome za vsak najmanjši prekršek najmanj streljamo ali pa obešamo na drevesa.

Pol so pa tukaj še novinarji s prispevki tipa: Policijski specialci (če bi se malo bolj pozanimali bi izvedeli, da to sploh niso specialci ampak neke druge policijske enote) oboroženi do zob obkolili romsko naselje in izvedli nekaj hišnih preiskav. Pri tem so vse rome pretepli in jim kratili človekove pravice. so policaji posebej opremljeni, če so prej dobili informacije, da imajo romi v tistem naselju orožje.

In sigurno se ne delajo preiskave pri tistih romih, ki lepo v gostilni špilajo violino in jim da Symru kakšen tolar napitnine.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakona o Romih ne rabimo, država naj poskrbi, da bodo Romi spoštovali naše zakone ...

TOČNO!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

TO in samo TO tudi jaz hočem! Če cigo gradi na tuji zemlji, naj ga naženejo kot Slovenca! Če vozi neregistriran avto naj ga MOČNO udarijo po žepu kot Slovenca!

Ampak potem pa se bodo oglašli Hanžki in njim podobni da so kršene "pravice" -

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOČNO!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

TO in samo TO tudi jaz hočem! Če cigo gradi na tuji zemlji, naj ga naženejo kot Slovenca! Če vozi neregistriran avto naj ga MOČNO udarijo po žepu kot Slovenca!

Ampak potem pa se bodo oglašli Hanžki in njim podobni da so kršene "pravice" -

Sej sem rekla, da ne bom ... ampak naj pri tem omenim vse črne gradnje na Primorskem ... če bi spoštovali zakone, bi pol lastnikov hišk in vikendic na Primorskem ostalo brez strehe nad glavo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!