Skoči na vsebino

Džamija, Romi in geji


SiR

Priporočene objave

Sej sem rekla, da ne bom ... ampak naj pri tem omenim vse črne gradnje na Primorskem ... če bi spoštovali zakone, bi pol lastnikov hišk in vikendic na Primorskem ostalo brez strehe nad glavo ...

samo me wikendom :grim

itaq imajo vile, kot primarna bivališča v centralni Sloveniji :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kolk haska ima vse tole tuljenje na forumu? :hmm:

Približno toliko kot tale komentar. Na celoto nič, ampak Tadej in ostali si dušo olajšajo ko se izpovejo, ti pa potem skušaš pametno izpast pa si še ti vesela. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem v tem, da ljudje izražajo nezadovoljstvo. Problem je v tem, da si radi najdejo žrtveno jagnje - skupino, ki je ponavadi v manjšini in brez realne moči. Stigmatizirajo celo skupino na podlagi svojih predsodkov ali zaradi obnašanja posameznikov. Po tvoje povedano, ko ti dopizdi začneš udrihat po "cipelaših" vsepovprek, ker veš, da "foteljašem" tako ali tako nič ne moreš.

Po moje te t.i. manjšine, oz obrobne skupine na slab glas spravljajo ravno kaki Hanžki in AI in njim podobni.

V mojih krajih ni skoraj nihče ciganov postrani gledal. So tu in tam prišli v vas, malo šli od hiše do hiše, si naprosili nekaj denarja, malo za jest, dobili kaki kos starega železa, pa šli naprej. Ukradli pa niso nikoli nič.

Nekaterim pa so cigani šli na živce in so jih nagnali od hiše, oz. jim niso dali nič.

In sedaj si zamisite, da en Hanžek javno kritizira enega Hanza ali pa Ivana iz naše vasi, ker sta iz hše nagnala cigane in jim nista hotela nič dati.

Veste, kaj se bo zgodilo?

Ljudje bodo potegnili s svojima sovaščanoma. In naslednjič, ko bodo prišli cigani, jih bo še več nagnalo cigane iz svoje hiše. In hanžek bo še glasnejši, naslednjič bo še več ljudi .............

in smo tam.

Kar pa se tiče tega, da Hanžek zagovarja že pedofile......

Raje naj se posveti žrtvam in njihovim pravicam, ne pa storilcem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem rekla, da ne bom ... ampak naj pri tem omenim vse črne gradnje na Primorskem ... če bi spoštovali zakone, bi pol lastnikov hišk in vikendic na Primorskem ostalo brez strehe nad glavo ...

Kar naj fino kasirajo za legalizacijo črne gradnje. Če se je pa ne da, pa lepo budložerje poklicat in potem poslati še račun za stroške nastale pri odstranjevanju črne gradnje.

Ker v nasprotnem primeru tisti, ki smo čakali na gradbena dovoljenje izpademo budale.

Tako kot tisti zavestni priseljenci, ki so si leta 90 uredili državljanstvo in se bodo sedaj pod nosom obrisali za milijonske odškodnine. Ok že bežim.....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z vsem

Hanžkovega dela pa podrobno ne poznam, samo iz ljudskih govoric... mora biti res ena beštija, ta Hanžek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z vsem

Hanžkovega dela pa podrobno ne poznam, samo iz ljudskih govoric... mora biti res ena beštija, ta Hanžek

Jaaa, pa travo je barabin kadil, pa nag se v Savi kopal, pa pit sem ga tud že vidu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaa, pa travo je barabin kadil, pa nag se v Savi kopal, pa pit sem ga tud že vidu!

Pa kravate ne nosi :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kravate ne nosi :angry2:

Pa riti si ne briše z guzpapirjem, ampak si jo umiva :P :lol: :grim :grrr :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaa, pa travo je barabin kadil, pa nag se v Savi kopal, pa pit sem ga tud že vidu!

Jaaaa pa predno je postal varuh je stanoval na Fužinah, pol ko je dobil dobro službo se je pa kmal preselil (odselili) :hmm: :hmm: :hmm:

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaa, pa travo je barabin kadil, pa nag se v Savi kopal, pa pit sem ga tud že vidu!

ah, ti nudisti (tudi tadej je nudist) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOČNO!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

TO in samo TO tudi jaz hočem! Če cigo gradi na tuji zemlji, naj ga naženejo kot Slovenca! Če vozi neregistriran avto naj ga MOČNO udarijo po žepu kot Slovenca!

Ampak potem pa se bodo oglašli Hanžki in njim podobni da so kršene "pravice" -

Ampak saj "cigoti" so Slovenci... prav tako večina muslimanov in verjetno vsi gayi......... Kje je sploh problem? :? :hmm:

Kar pa se tiče tega, da Hanžek zagovarja že pedofile......

Raje naj se posveti žrtvam in njihovim pravicam, ne pa storilcem.

Nihče ne zagovarja pedofilov, še najmanj verjetno Hanžek. Kar pa je njegova naloga in katero kar se tega tiče opravlja korektno pa je, da brani vse interese in vse ljudi. In oprosti, en kretenček Jelinčič in kretenka na kubik Manca pač ne moreta javno križati in pobijati pedofile. To je totalno nedopustno, nehumano in predvsem za enega politika in kvazi eno novinarko (kar ta kokoška nikoli ne bo) nehigienično..........

Zakaj s kamenjem obsipate takoj nekoga, ki nima črednega nagona (kot velika večina) in ki si upa izpostaviti, da pa vsega čreda pač ne more početi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da za nekatere pač MORAJO bit neki posebnega...in imet neke posebne pravice :doze:

no sej mogoče ko bodo vsi dotični dobili svoje extra posebne pravice, bomo samo še mi brez posebnih pravic pač...ee brez njih in bomo končno nekaj posebnega in bomo lahko zahtevali posebne pravice...neki ne štima :hmm:

no vsaj na črno bom lahko zidal kjer mi bo pasalo in se fural z neregistriranimi avti, motorji itd :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da za nekatere pač MORAJO bit neki posebnega...in imet neke posebne pravice :doze:

no sej mogoče ko bodo vsi dotični dobili svoje extra posebne pravice, bomo samo še mi brez posebnih pravic pač...ee brez njih in bomo končno nekaj posebnega in bomo lahko zahtevali posebne pravice...neki ne štima :hmm:

no vsaj na črno bom lahko zidal kjer mi bo pasalo in se fural z neregistriranimi avti, motorji itd :kva2:

kdo ima posebne pravice?

mogoče romi v določenih šolah, kjer morajo imeti razrede posebej, ker jih dragi naši razmazani malčki nočejo gledati med sabo??

Se ti ne zdi, da imaš malo več pravic kot jih imajo recimo musliči (ker imaš možnost iti v svojo cerkev moliti), gayi (ker se lahko brez problema poročiš in brez problema posvojiš otroke, ker te noben ne bo zasliševal kakšna je tvoja seksualna usmerjenost, ker v osnovi nobenega ne briga, ker te ne bodo zaradi tega iz službe vrgli, ker se te ne bodo starši odpovedali, ker ne morejo prenesti, kaj bodo familija in sosedje rekli, ker ne boš delal samomora, ker se boš imel občutek, da je vse proti tebi, itd....), romi (ker tvoji otroci niso postrani gledani v šoli in morajo imeti pouk zase, da ne "motijo" ostalih), izbrisani (ker imaš pravice kot vsak državljan, oni pa ne (pa ni važno zdej razlog - gre samo za dejstvo, da nimajo nobenih pravic))?

Zakaj tudi otroci v šolah samo vejo, kaj so njihove pravice, ne vejo pa, kaj je njihova dolžnost?

Vsi, ki se tako bunite čez vse - dajte prosim sami na hitro spisat, kaj so vaše dolžnosti, ki vam jih narekuje Ustava RS? Predvsem kar se tiče medsebojnih odnosov...... no, da vas vidim, koliko poznate dolžnosti, ne samo pravic........ no, predvsem pravic drugih, lastnih itak ne poznate vseh.....

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem rekla, da ne bom ... ampak naj pri tem omenim vse črne gradnje na Primorskem ... če bi spoštovali zakone, bi pol lastnikov hišk in vikendic na Primorskem ostalo brez strehe nad glavo ...

A se ti ne zdi da je razlika med gradnjo na tuji zemlji in gradnjo na lastni zemlji...

Sicer pa ja, zakon mora veljati za vse. Tudi za Revozovo lakirnico (če še niso dobili dovoljenj :? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ima posebne pravice?

mogoče romi v določenih šolah, kjer morajo imeti razrede posebej, ker jih dragi naši razmazani malčki nočejo gledati med sabo??

Tudi razmazani malčki imajo pravico do NEMOTENEGA pouka. Če so slučajno motilci pouka romi, me ne zanima. Moj otrok ima pravico do enake kvalitete pouka kot v tistih razredih kjer ni razgrajačev.

Se ti ne zdi, da imaš malo več pravic kot jih imajo recimo musliči (ker imaš možnost iti v svojo cerkev moliti),

Kdo pa brani musličem hoditi v njihove molilnice/džamije/mošeje?

gayi (ker se lahko brez problema poročiš in brez problema posvojiš otroke,

Za posvojitev je potrebna normalna družina. Težko boš dokazala, da dva dedca predstavljato dobro okolje za vzgojo otroka. Sploh pa je otrok za posvojitev že tako daleč premalo in tudi normalni pari čakajo več let na otroka (če ga sploh dobijo).

Zakaj tudi otroci v šolah samo vejo, kaj so njihove pravice, ne vejo pa, kaj je njihova dolžnost?

A si tole vprašala tiste rome iz Bršljina?

Vsi, ki se tako bunite čez vse - dajte prosim sami na hitro spisat, kaj so vaše dolžnosti, ki vam jih narekuje Ustava RS? Predvsem kar se tiče medsebojnih odnosov...... no, da vas vidim, koliko poznate dolžnosti, ne samo pravic........ no, predvsem pravic drugih, lastnih itak ne poznate vseh.....

Univerzalno pravilo: ne delaj drugim tistega, kar nočeš da drugi delajo tebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti ne zdi da je razlika med gradnjo na tuji zemlji in gradnjo na lastni zemlji...

Sicer pa ja, zakon mora veljati za vse. Tudi za Revozovo lakirnico (če še niso dobili dovoljenj :? )

Če se ne motim, so vsi romi državljani republike Slovenije :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti ne zdi da je razlika med gradnjo na tuji zemlji in gradnjo na lastni zemlji...

Sicer pa ja, zakon mora veljati za vse. Tudi za Revozovo lakirnico (če še niso dobili dovoljenj :? )

:blink: :eek: :rolleyes: :slap:

Če se ne motim, so vsi romi državljani republike Slovenije :hmm:

:eek: :eek: :eek: VSI :eek: :eek: :eek:

da za nekatere pač MORAJO bit neki posebnega...in imet neke posebne pravice :doze:

no sej mogoče ko bodo vsi dotični dobili svoje extra posebne pravice, bomo samo še mi brez posebnih pravic pač...ee brez njih in bomo končno nekaj posebnega in bomo lahko zahtevali posebne pravice...neki ne štima :hmm:

no vsaj na črno bom lahko zidal kjer mi bo pasalo in se fural z neregistriranimi avti, motorji itd :kva2:

Gorazd kako je kaj s Slovenci v Italiji in njihovimi pravicami ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi razmazani malčki imajo pravico do NEMOTENEGA pouka. Če so slučajno motilci pouka romi, me ne zanima. Moj otrok ima pravico do enake kvalitete pouka kot v tistih razredih kjer ni razgrajačev.

Kdo pa brani musličem hoditi v njihove molilnice/džamije/mošeje?

A si tole vprašala tiste rome iz Bršljina?

Univerzalno pravilo: ne delaj drugim tistega, kar nočeš da drugi delajo tebi.

Motijo pouk vsi... eni s kričanjem, eni pa nažalost samo zato, ker so tam. In ker jim nihče ne pusti se socializirat...........

Noben jim ne brani - branijo jim nekateri džamijo oz. mošejo postaviti - torej posredno jim branijo moliti v njihovi inštituciji, ki je namenjena za to.

To vprašanje velja za vse dijake osnovnih in srednjih šol - brez izjem.

Torej pojdi malo nazaj brati svoje izjave, pa se še enkrat vprašaj kaj ti počneš oz. govoriš o drugih.

:eek: :eek: :eek: VSI :eek: :eek: :eek:

Ne? :hmm: No, mogoče res ne VSI, verjetno pa velika večina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale...vsekakor slabše kot z Italijani v Sloveniji...vsaj po izjavah naših zamejcev. boš pa ti bolje vedela, ker si pač z obale.

pupca...ne hodim v cerkev, razen kot turist na ogled mojstrovin človeškega genija in truda, nobenemu tudi ne preprečujem biti gej, musliman al karkoli. poznam dovolj ljudi "vseh sort" in nisem nestrpen. celo do Italijanov ne :whistle: AMPAK obnašanje raznih "zapostavljanih" je zame nesprejemljivo, to je moje mnenje. zato kritiziram in "foteljaše" in "cipelaše", da tudi iz lastnega naroda če se mi zdi prav. moja ustavna pravica. ustavno dolžnost pa imam, da ne ustvarjam diskriminacije. Ko pa začne nekdo natolcevat o Slovencih, kako smo vse sorte zla, samo tolerantni in dobri ne, mi dvigne pokrov.

Vse skupaj je le ena velika manipulacija. Velikanska večina ljudi je pripravljena prioskočit na pomoč in med dobre sosedske odnose pa naj bo cigan, musliman, gej, kdorkoli pač. vendar ko dobrota in tolerantnost postane gnezdo za razvoj parazitstva takrat se seveda ljudje obrnejo stran...potem so pa grdi in slabi :doze: prenašanje ima svoje meje :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!