Skoči na vsebino

Džamija, Romi in geji


SiR

Priporočene objave

ravnokar me je skoraj en cigan na prehodu za pešce z novim passat karavan povozil :kva2: , sem bil že na pol prehoda pa se mu zgleda ni dalo bremzat in me je "obvozil"! mamicu mu jebem cigansko pa slovenski kuzli (po videzu sodeč), ki je sedela zraven in debilno bulila kaj krilim z rokami! :angry2:

prebral vso temo, še vedno ne spremenim mnenja - cigane mrzim!!! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ima posebne pravice?

mogoče romi v določenih šolah, kjer morajo imeti razrede posebej, ker jih dragi naši razmazani malčki nočejo gledati med sabo??

Se ti ne zdi, da imaš malo več pravic kot jih imajo recimo musliči (ker imaš možnost iti v svojo cerkev moliti), gayi (ker se lahko brez problema poročiš in brez problema posvojiš otroke, ker te noben ne bo zasliševal kakšna je tvoja seksualna usmerjenost, ker v osnovi nobenega ne briga, ker te ne bodo zaradi tega iz službe vrgli, ker se te ne bodo starši odpovedali, ker ne morejo prenesti, kaj bodo familija in sosedje rekli, ker ne boš delal samomora, ker se boš imel občutek, da je vse proti tebi, itd....), romi (ker tvoji otroci niso postrani gledani v šoli in morajo imeti pouk zase, da ne "motijo" ostalih), izbrisani (ker imaš pravice kot vsak državljan, oni pa ne (pa ni važno zdej razlog - gre samo za dejstvo, da nimajo nobenih pravic))?

Zakaj tudi otroci v šolah samo vejo, kaj so njihove pravice, ne vejo pa, kaj je njihova dolžnost?

Vsi, ki se tako bunite čez vse - dajte prosim sami na hitro spisat, kaj so vaše dolžnosti, ki vam jih narekuje Ustava RS? Predvsem kar se tiče medsebojnih odnosov...... no, da vas vidim, koliko poznate dolžnosti, ne samo pravic........ no, predvsem pravic drugih, lastnih itak ne poznate vseh.....

Pupa, kako je z Cigani hodit v šoli, ti lahko povem in razlozim.

Kako je igrat fuzbal z njim in se druzit znjimi tudi.

Zato kje, zakaj in zaradi koga ločeni razredi :eek:

le čevlje sodi naj kopitar :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, kako je z Cigani hodit v šoli, ti lahko povem in razlozim.

Kako je igrat fuzbal z njim in se druzit znjimi tudi.

Zato kje, zakaj in zaradi koga ločeni razredi :eek:

le čevlje sodi naj kopitar :hmm:

Tudi sama vem, kako je z njimi hoditi v šolo. Še celo skupaj na treninge tae kwon do-ja, kjer smo jih vsi prav dobro vohali (imajo pač en svoj specifični vonj, kot ga imajo belci in kot ga imajo črnci in vse ostale rase), pa še vedno nisem sodila njih zaradi vonja........ In še vedno nisem nestrpna in nisem zahtevala, da vadijo enkrat, ko mene ne bo tam.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sama vem, kako je z njimi hoditi v šolo. Še celo skupaj na treninge tae kwon do-ja, kjer smo jih vsi prav dobro vohali (imajo pač en svoj specifični vonj, kot ga imajo belci in kot ga imajo črnci in vse ostale rase), pa še vedno nisem sodila njih zaradi vonja........ In še vedno nisem nestrpna in nisem zahtevala, da vadijo enkrat, ko mene ne bo tam.........

Omenjala si locene razrede in ce ne hodis z njimi v isti razred, ne ves zakaj mora biti tako in zakaj je treba nekomu omogočit najprej, kar ustava zagotavlja, pravico do šolanja. Tako kot imajo oni pravico do šolanja tako imajo civili (tako nam pravijo Romi) pravico do kvalitetne šole.

Ce ne gres k njim domov v vas, se ne družiš z njim, ne ves kako zivijo in tudi zakaj tako zivijo.

Predvsem in najbolj zato, ker jim drzava to omogoča

Vprašanje Romov je zelo kompleksno in občutljivo in se ne da poenostavljat stvari tako kot počneš to ti in na drugi strani Tadej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ničesar ne poenostavljam, ker tudi ne dajem nobenih predlogov za rešitev (če nisi opazil). Se dobro zavedam, da je to zelo kompleksno vprašanje, verjetno veliko bolj, kot "druga stran".

Sploh ne vem, zakaj to meni pišeš...... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne bom. :grrr

kako lepo je brati branilce vseh samo lastnih pravic ne. :ninja:

sicer ne berem misli, a ob branju tvojega posta mi je na misel prišlo včerajšnji Pod žarometi in debata o vojnih odškodninah, upravičencih .... :krneki: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veste kaj. jaz imam en predlog, kaj ko bi vsi moderni liberalci vzeli domov kakšnega brezdomca ali pa romsko družino, ki se stiska v eni leseni baraki med mišmi in podganami, k sebi domov jih prevzgojili, ali pa naučili manir , jim pomagali najti službo itd....

potem pa prišli sem spet svoj liberalizem prodajat. a velja.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dr.looney :OK: :OK:

Lahko je s tujim po koprivah mahat ... in drugim pamet solit do česa naj bodo strpni. Kar lepo - k sebi koga vzemite, da boste lahko preizkusili vašo strpnost v živo :devil: Boste uživali v tujih kulturah ... :yea2:

Bo gotovo prag strpnosti nenadoma blazno padel. :blush:

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bodo Slovenijo na lepotnem tekmovanju zastopala tudi dekleta t.i. neavtohtone manjšine. Me zanima katera od demokratičnih članic EU, bi pustila, da bi njihovo državo zastopal kdo iz neavtohtone manjšine...

Miss Italia 1996, Denny Mendez

[attachmentid=66877] [attachmentid=66878] [attachmentid=66879]

[attachmentid=66880] [attachmentid=66881]

Ostalo bom prebral jutri. Ali pa tudi ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostalo bom prebral jutri. Ali pa tudi ne.

ti, ti Pepsy, ti .. merkey, da ne bo to prečitala tvoja Miss.

.)

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

a veste kaj. jaz imam en predlog, kaj ko bi vsi moderni liberalci vzeli domov kakšnega brezdomca ali pa romsko družino, ki se stiska v eni leseni baraki med mišmi in podganami, k sebi domov jih prevzgojili, ali pa naučili manir , jim pomagali najti službo itd....

potem pa prišli sem spet svoj liberalizem prodajat. a velja.

dr.looney :devil:

smo imeli kar nekaj časa v gosteh (tudi doma, v našem stanovanju, dokler se ni problem drugače rešil) muslimanske begunce iz vojne, ki jo je zakuhal Miloševič... prijateljstvo še vedno traja ... but what the heck do I know ... je pa res, da niso bili ravno s kmetov, ampak je bila gospa arhitektka in njen mož novinar ...

in ja: sprva sem jih (takrat sem bil v srednji šoli) zelo postrani gledal in staršev nisem razumel, zakaj so nudili nekim čefurjem streho na glavo in hrano na naši lastni mizi in iz naše lastne špajze ... potem sem pa dobil par lekcij iz človeškega dostojanstva ... z raznih koncev ... kakšno pa sem si tudi sam dal po sistemu 'avtogol' ...

možno, da so to bile res svetle izjeme

in še: cyc & looney - tudi vidva 's tujim po koprivah mahata'

brigajmo se vsak zase, pa bo najbolje ...

A se ti ne zdi da je razlika med gradnjo na tuji zemlji in gradnjo na lastni zemlji...

Sicer pa ja, zakon mora veljati za vse. Tudi za Revozovo lakirnico (če še niso dobili dovoljenj :? )

:OK:

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s pisanjem Symru, ampak nisem ravno prepričana, da je res najboljše, če se vedno in povsod brigamo le zase in gledamo le sebe......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče ne zagovarja pedofilov, še najmanj verjetno Hanžek. Kar pa je njegova naloga in katero kar se tega tiče opravlja korektno pa je, da brani vse interese in vse ljudi. In oprosti, en kretenček Jelinčič in kretenka na kubik Manca pač ne moreta javno križati in pobijati pedofile. To je totalno nedopustno, nehumano in

Jaz imam že dalj časa občutek, da sta Hanžek in Jelinčič v neki dogovorjeni simbiozi...eden brez drugega ne bi obstajala....vsaj za javnost ne. Hanžek preži na Jelinčiča in se obregne v vsako ( predvsem) njegovo besedo...in ga spopularizira -za njegovo besedičenje na nekem levem tv programu moramo tako izvedeti vsi...in se s tem celo ukvarjati....Hanžek s tem opraviči svojo plačo, da neki pač dela in se v druge zadeve sploh ne spušča...Zmago dobiva publiciteto, ki jo drugače ne bi imel...in vprašanje je kdo je tukaj trapast.-retorično vprašanje

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s pisanjem Symru, ampak nisem ravno prepričana, da je res najboljše, če se vedno in povsod brigamo le zase in gledamo le sebe......

no, na forumih stvari malce uhajajo iz rok ... forumi me vse bolj spominjajo na 'mitinge resnice' ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanžek oz. njegov urad je že marsikomu pomagal. Pa ne samo muslijem in ciganom, da smo si na jasnem!

V fašizmu, kakršnega se gredo sedanji oblastniki, je še presneto potreben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veste kaj. jaz imam en predlog, kaj ko bi vsi moderni liberalci vzeli domov kakšnega brezdomca ali pa romsko družino, ki se stiska v eni leseni baraki med mišmi in podganami, k sebi domov jih prevzgojili, ali pa naučili manir , jim pomagali najti službo itd....

potem pa prišli sem spet svoj liberalizem prodajat. a velja.

dr.looney :devil:

A Pepe pa je že katalog objavo ? :P

No jaz bi, eno že, za začetek.

Potem pa lahko po ene tednu mal menjamo.

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, kako je z Cigani hodit v šoli, ti lahko povem in razlozim.

Kako je igrat fuzbal z njim in se druzit znjimi tudi.

Zato kje, zakaj in zaradi koga ločeni razredi :eek:

le čevlje sodi naj kopitar :hmm:

jaz sem imel v Oš od 1.do 3.razreda 3 cigane za sošolce potem pa dva, v petem pa sem šolo zamenjal, ker smo se preselili.z enim sva še sedaj v normalnih odnosih, za druga dva pa ne vem, kje sta.

V glavnem se ne spomnim, da bi bili problemi z njimi večji, kot z ostalimi.

vendar je šlo takrat še večini kar dobro pa nismo rabili krivcev iskat drugje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ne vem zakaj moramo vse ne slovence tlačiti v isto vrečo, saj med njimi najdeš tudi nekaj uredu ljudi, moja izkušnja s cigani-romi je bila zelo pozitivna, ko sem kupoval poč. prikolico adria, sem naletel na očeta in sina cigana-roma iz kranja, imela sta kar nekaj rabljenih prikolic, ko sem si izbral eno od njih, so stekla pogajanja o ceni, cena je bila poštena s tem da smo se dogovorili, da prikolico pripravijo za odvoz(teh. pregled, preizkušna tabla do lj.), moja žena ni čist verjela, da bo vse to štimal, naslednji dan sva prišla po prikolico, ta naju je že čakala pripravljena za odvoz, kot je bilo dogovorjeno, še celo oprala sta jo,

moram pa reč, da sem bil kar pri nekaj slov. preprodajalcih pa si niso vzeli toliko časa, da bi me prepričali o nakupu njihovih prikolc, prvič previsoke cene potem pa največ 10% popusta, toliko o mojih izkušnjah s cigani-romi, mislim da ste tukaj v tej temi eni mal preveč nestrpni kar ni dobro

l.p. janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očistite mi Slovenijo, pa ne le južnjakov, tudi raznih nemškutarskih priimkov nočem več videti ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitam vsem romom-ciganom ob njihovem današnjem prazniku, le tako naprej :yea1: :yea1: :yea1:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očistite mi Slovenijo, pa ne le južnjakov, tudi raznih nemškutarskih priimkov nočem več videti ... :P

Lahko začneš kar pri meni. Pa naj te ne moti, da smo tukaj že od 12. stoletja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!