Skoči na vsebino

Auspuh


Red Arrow

Priporočene objave

Evo, mene zanima, kolk kj stavte na auspuhe, kteri se vam zdijo najboljši...gledano za vse skuterje... kateri vam je optimalno najboljši...

Navedu sm sam najbolj znane, tko da ostali....sorry :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da kakšna taka tema že obstaja, mogoče se motim :) . Yasuni izpuhi so zelo lepi in kvalitetni :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da kakšna taka tema že obstaja, mogoče se motim :) . Yasuni izpuhi so zelo lepi in kvalitetni :) .

Sorry glede teme, nism je najdu, pa tut Malossi se mi zdi vseeno močnejši v vseh pogledih, razen v ceni... :hmm:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm še vedno za polini-ja!

Zakaj? ker: polini trasforma il meglio in massimo;)

[attachmentid=67219]

post-10580-1144577877.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navedu sm sam najbolj znane, tko da ostali....sorry :D

mau sm zaje**, ka nism dou gor Hebo, ka si bi zaslužu :( ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vidm, da je Yasuni kr povedu, zgleda, da je res eden najboljših auspuhov za skuterje kokr sm se tut pozanimu.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisn a za 50 kubou al za 70 kit pa se za ker 70 kit

:D

za Malossi 70 MHR Team je sigurn Malossi MHR Team auspuh najbolš...logično :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

za Malossi 70 MHR Team je sigurn Malossi MHR Team auspuh najbolš...logično :D :OK:

so še bolši od teama tudi :)

No jaz sem absolutno za dstage6...za majhen dnar dobiš kvaliteto in moč...to zaj govorim za midrace in sport predelave..pri high end pa ti tak ne sme bit škoda dnarja..za high end bi pa bil kak yasuni,roost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se grem stavit, da je najboljša kombinacija MHR Team komplet, ker so ti deli spiljeni do konca, saj so testirani tako, da delujejo eni za drugega maximalno... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se grem stavit, da je najboljša kombinacija MHR Team komplet, ker so ti deli spiljeni do konca, saj so testirani tako, da delujejo eni za drugega maximalno... :D

polini evo izpuh tudi ni najbolša izbira za polini evo celinder..pa ga dela iista firma pa še za kao isti celinder je delan! Saj mhr team je odličn high end izpuh..samo so recimo majn znani izpuhi še bol ˝odprti˝ recimo roost,DPR..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polini evo izpuh tudi ni najbolša izbira za polini evo celinder..pa ga dela iista firma pa še za kao isti celinder je delan! Saj mhr team je odličn high end izpuh..samo so recimo majn znani izpuhi še bol ˝odprti˝ recimo roost,DPR..

MHR Team auspuh je high end auspuh in je totalka odprt, tm za 16 000 obratov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MHR Team auspuh je high end auspuh in je totalka odprt, tm za 16 000 obratov...

to vse vem ja..saj nisn zaj mislo s tem da so bol odprti da ma team še kje kaki prekat! Recimo roost ki dela izpuhe..s posebnim programom uzračuna kak more bit izpuh na resonančnem predelu širok, kake mere morejo met krivine pa to...pa še velikoo cenejši je od teama..pa na testih bi ble tudi mogoče razlike..vendar minimalne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vse vem ja..saj nisn zaj mislo s tem da so bol odprti da ma team še kje kaki prekat! Recimo roost ki dela izpuhe..s posebnim programom uzračuna kak more bit izpuh na resonančnem predelu širok, kake mere morejo met krivine pa to...pa še velikoo cenejši je od teama..pa na testih bi ble tudi mogoče razlike..vendar minimalne

brez skrbi, ma Malossi tut "poseben program" za izračune... :) cenejši je res, ampak ne boljši :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez skrbi, ma Malossi tut "poseben program" za izračune... :) cenejši je res, ampak ne boljši :nono:

razlike so ziher minimalne..sem gledal grafe in posnetke ko so meli na teamih različne izpuhe..team pa oni dpr sta mela zlo podobno krivuljo. Drugače pa itak je malossi zakon za high end :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlike so ziher minimalne..sem gledal grafe in posnetke ko so meli na teamih različne izpuhe..team pa oni dpr sta mela zlo podobno krivuljo. Drugače pa itak je malossi zakon za high end :OK:

ne, sj verjamem, da so zelo dobri drugi auspuhi, še ne tko priznanih firm... tko je Tecnigas, ki ima kr dobr auspuh Next R, ampak ta definitivno ni za High End... :) je še dost takih...ki jih tut ne poznamo še...

Sigurno sta Malossi in Polini res najjača v high end proizvodnji delov, vendar se resda bližajo novi, tko kot Hebo, TP in še marsikteri... tudi Yasuni glede auspuhov... :)

Malossi pa vseeno RULZ :D :P :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, sj verjamem, da so zelo dobri drugi auspuhi, še ne tko priznanih firm... tko je Tecnigas, ki ima kr dobr auspuh Next R, ampak ta definitivno ni za High End... :) je še dost takih...ki jih tut ne poznamo še...

Sigurno sta Malossi in Polini res najjača v high end proizvodnji delov, vendar se resda bližajo novi, tko kot Hebo, TP in še marsikteri... tudi Yasuni glede auspuhov... :)

Malossi pa vseeno RULZ :D :P :OK: :devil:

tak kot si reko..ti dve firmi sta si utrdili svoje ime v skuter tuningu predvsem z močnimi kiti in dobro reklamo..pa še med prvimi firmami sta bli ki so sploh začele se s tem ukvarjat..zato še veliko skuteristov prisega na polini in malossi! samo me prav zanima kak se bo obnašal novi stage6 r1400 pa predvsem cena..ker stage6 ima res preveč poceni dele pa tudi zelo močne

Popravljeno . Popravil ticmantl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak kot si reko..ti dve firmi sta si utrdili svoje ime v skuter tuningu predvsem z močnimi kiti in dobro reklamo..pa še med prvimi firmami sta bli ki so sploh začele se s tem ukvarjat..zato še veliko skuteristov prisega na polini in malossi! samo me prav zanima kak se bo obnašal novi stage6 r1400 pa predvsem cena..ker stage6 ima res preveč poceni dele pa tudi zelo močne

ja, stage6 je postal res največja konkurenca se mi zdi... vsi kupujejo prek njega... matr... :) pol res mora neki velat... boš poroču, kak se bo obnesl... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj glas gre za yasunija ker je zelo lep auspuh, poleg tega se pa odlično odnese :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf..preveč redki so :)

ja, j*** ga, na žalost...potem bi mogu še miljon drugih napisat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo če kdo rabi YASUNI R (Chrom edition) izpuh za gilera/piaggio mašine mi naj piše ne email: rok.bagoros@siol.net ali pa na msn : rok.bagoros@siol.net :OK:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!