Skoči na vsebino

Auspuh


Red Arrow

Priporočene objave

rko jst sm pred enim mescm dubu skutr pa sm su ful pocas pa malj bolj zdej mam pa ful tsko roko in mi gre sam 70 km/h pa me zanima kolk vec grez hudim auspuhom pa al se blokado na spuhu splača dol uzet!dons sm fuknu k sm hotu na tomosu it po zadnji!! :blush:!(padu sm zard tega k sm prevec gasa dau k sm su nazaj dol)pa kok stane recmo dobr spuh al pa blokado dol uzet

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rko jst sm pred enim mescm dubu skutr pa sm su ful pocas pa malj bolj zdej mam pa ful tsko roko in mi gre sam 70 km/h pa me zanima kolk vec grez hudim auspuhom pa al se blokado na spuhu splača dol uzet!dons sm fuknu k sm hotu na tomosu it po zadnji!! :blush:!(padu sm zard tega k sm prevec gasa dau k sm su nazaj dol)pa kok stane recmo dobr spuh al pa blokado dol uzet

če ti gre 70 potem že maš nekje blokado vzeto, verjetno na variomatu...splača se ti kupit nov izpuh, priporočam Tecnigas Next R, ker je za začetni invest poceni in zelo dober, stane mislm da oko 24 čukov, je pa enako dober kot LeoVince ZX, ki stane 32 čukov če se ne motm...

lej, tuki ga komot naročiš... KLiK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti gre 70 potem že maš nekje blokado vzeto, verjetno na variomatu...splača se ti kupit nov izpuh, priporočam Tecnigas Next R, ker je za začetni invest poceni in zelo dober, stane mislm da oko 24 čukov, je pa enako dober kot LeoVince ZX, ki stane 32 čukov če se ne motm...

lej, tuki ga komot naročiš... KLiK

problemcek je da da ni cis moj skuter(moz od mtke ga je kupu ampak ga zdej vozm sam jst...) in da ce ze ,da dam blokado dol,pa kok stane to kdo lahko to nrdi pa kje se jo najbolj splaca uzet dol! lp thenks

moj skutr bom pa dubu k bom lepo cez pocitnice naredu ispit tkrt ga bom pa spedenu !!!!pa se kere znamke so dobre (70 mi gre v klanc navzdol)sori k sm pozabu povedat!pa se neki kako naj se furam po zadji( sm mal blj adrenalinski tip)ceprov sm se s tomosem razf..ku me se zmer prvlac ta adrenalin in hitrost!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problemcek je da da ni cis moj skuter(moz od mtke ga je kupu ampak ga zdej vozm sam jst...) in da ce ze ,da dam blokado dol,pa kok stane to kdo lahko to nrdi pa kje se jo najbolj splaca uzet dol! lp thenks

moj skutr bom pa dubu k bom lepo cez pocitnice naredu ispit tkrt ga bom pa spedenu !!!!pa se kere znamke so dobre (70 mi gre v klanc navzdol)sori k sm pozabu povedat!pa se neki kako naj se furam po zadji( sm mal blj adrenalinski tip)ceprov sm se s tomosem razf..ku me se zmer prvlac ta adrenalin in hitrost!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja, pod breg gre vsak skuter več... :D potem ti gre še vedno 50 po ravnini al kako? :hmm: raje povej kolk ti gre po ravnini...

zdj nwem iz kje si tko da ti nmrom povedat kam pejt, to se da sam doma nardit, blokada je ena v variomatu, odšraufaš pokrov prenosov in ta levo je variomat, tist odšraufaš dol in boš vidu, da so ene podložke prevel :D tiste vzameš vn, sestaviš nazaj in dela, priporočam ti, da nabaviš enga ko se spozna na to, ko je to že delu, ker sam ne boš kj velik naredu, na forumu je biu pa postopek tut še za auspuh miljonkrat napisan, tko da... :P nared raj tist izpit, bezveze da te zdj dobijo kapsi, potem še delat izpita nauš mogu :BUA:

znamke so ti dobre...Piaggio, Gilera, Aprilia, Yamaha...to ti je standart...mogoče še Peugeot zravn... sam ti priporočam Gilero Runner SP ali pa Piaggio Zip SP, to se da fjst spedenat, tut ostali so dobri za predelavo... po zadni se pa treba znat pelat, vidm da maš vlke izkušnje s tomosom, no, potem to probi na skuter :D :D :D ... eh, brez veze ga po zadnem zdj neki furat, če nimaš izkušenj, ker brez veze mami motor razbit, ker verjem da ga boš... :D :lol: ...če si adrenalinski tip pejdi v LJ al pa na primorsko na gokarte pa je... :D ker če boš preveč adrenalinski s skuterjem se boš sam razbil tko kot se vsi... zdj na skuterju ne boš doživel neke katastrofalne hitrosti, razen če ga boš tko spedenu, da se ti bo balanca majala po luftu... :D

če bi res rad hitrost in adrenalin: nared izpit, kupi Piaggio Zip SP, ga spedenaj do konca in pojdi dirkat v slo DP skuter 1... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kapsi me ne morjo dobit kr zivim izvn lj na nekih hribih in pridejo sam ce gdo umre :( :D

na ravnost kre ene 5izkusnje mam kr 2 leti z predelanim tomosom ravnina:65km/h(tist k sm mse zlomu pa se skutr pr sosedu pol ure na dan 1.5 leta!tko dan sam se dnar pa ispit

tko drgac sm star 15

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če lahko kupim tecnigas Next R crome v Ljubljani? Ker nočem ravno naročati iz Celja.

LP

men se zdi da lahko kups sam u celju.Drugje po slo ga ne bos dobil. Popravite me ce se motim,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to sam doma naročiš..rabiš samo bančno kartico od fotra oz mame pa pol dobiš lepo potrdilo pa neseš na banko pa plačaš..z lahkoto to narediš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem glih iz ljubljane, vendar sm dostrkrat tam tko da dostava delov ni problema v Ljubljnai ;)

nevem zakaj bi rabu jz bančno od fotra, če mam svoj denar in svojo kartico, aja btw jz neplačujem tko, mam posebn dogovor z njimi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me sedaj ko bom kupil izpuh Tecnigas Next R crome. Katere valjčke moram še naročiti zraven. Pa če botrebujem še kaj???? Imam Gilero Runner letnik 2004. Ker se mi zdi da v paketu z avspuhom ne dobiš ničesar.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, preko SK ne dobis poleg valckov.100% :BUA:

Drgac pa mors narocit lazje valcke od originalnih(najbolje set, da lahko pol sprobavas kaj najbol pase), pa fedrcke za sklopko(dobis jih 3x3 različne barve-trdote), povratno vzmet se pa tudi ponavadi nabav in zmontira. :OK:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh če maš multivar pol dej 16x13

če imaš orgilan variomat pol paš 19x15.5

če boš mel un avspuh pa orginal našino dej tm ene 4g ;)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem rešen..ker dobim zraven valjčke :D velikost 19x15.5 sam newem kok g so :?

Hwala res usm za odgovore

zraven ZX-a dobiš 4,5 gramske, tadva auspuha sta si pa podobna, tko da priporočam da probaš 4 , 4,5 in 5 gramske...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če maš runnera pol maš ziher 19x15.5 ker sm jz dons šraufal in sm dal te valčke not...

če pa mi kao neverjameš :D pol pejt orginal zmert kok je premer, širina....

(TO TI JZ ZA ORGINAL VARIOMAT GOVORIM- da nebo do pomote pršlo ;) )

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dej kašni športni auspuhi...

pobereš vn blokade pa tiste prekate pa maš hud zvok pa še bl leti :D

drgač če pa že kupš auspuh je pa najbolš polini pa malossi... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dej kašni športni auspuhi...

pobereš vn blokade pa tiste prekate pa maš hud zvok pa še bl leti :D

drgač če pa že kupš auspuh je pa najbolš polini pa malossi... :OK:

tako bi človek razmišlu pred dvemi leti...al pa še več... ;) zdj je velik ponudnikov DOBRIH auspuhov, nekateri so bolši od polinija in malossija... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!