Skoči na vsebino

Auspuh


Red Arrow

Priporočene objave

ma ti kup kit in tm boš dubu MOČ ko boš fural dva al pa će boš sam ti bo letel k iz pizde :D

pr avspuhu boš mogoče zgubu 2-3hp al pa pridubu sam to po števu v real nič;)

mam jaz use doma, valčke in fedrce, doma sm tm skor u Zalogu, bolj točn Kašlj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Harko pošl mi cifro na PM da če bom kj rabu da te pokličem pa da mi zrihtaš pa dobiš keš al pa za pir kukr čš :OK: :OK: :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj auspuhi pokajo????? se posebi tm k grejo iz celindra vn. Men je spet pocu pa sm ga dobr prsraufu pa un mi ga je zavariu pa usen smo se fural iz lj do grosuplga po enih poutah(cesta res prima ovinmki krasni z svojo 50 sm jih nazgou za ene 50m zihr :P--na bremzanju sm jih dobu fante:p) pa se pelm nazaj pa kr zacne se drt k pizda :angry: :angry: :angry: zakaj? :blush:

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

stari moj, celo bremzu je... :) ;)

dj ne ga srat s 50cc... :)

em... poka ker imaš nek šrot, kupi pošten auspuh pa ne bo poku... al pa poka ker noče bit več na tvojem motorju, ker je (auspuh) vidu da ta tvoj sesalc pa ni normaln... :D če ne druzga, lastnik ni... :)

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm ugotovu da ni pocu da se mi je vijak odstaufu:) Fantje nimam jst tok dnarja k vi da bi not zmetu!!!!.pa to u bistvu sploh ni to sam itak bom prodou;) pa bomo pol vidl kdo bo su hitrej;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm ugotovu da ni pocu da se mi je vijak odstaufu:)

no pol ni panike :OK:

Fantje nimam jst tok dnarja k vi da bi not zmetu!!!!.pa to u bistvu sploh ni to sam itak bom prodou;)

aja, nimaš dnara :hmm: zakaj bi ti pol predelu vse, samo cilinder bi pustu original....izgleda da maš denar če bi ga stran metau

pa bomo pol vidl kdo bo su hitrej;) B)

jst :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti mas motota :P sej ga bom jst tut mogoce kupu..ni mi glih vazn zdej kaj je sam da je 125 ccm:P k tko al tko cez 2 let kupm mocnejsko kubaturo:P :OK: :OK: pa se auto dobim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej mi edn powe kulk se pozna giannelli na AM6 mašini kulk pripomore hitrosti :?

samo dušilec ni vreden dnara, celotn izpušni sistem gianelli pa se pozna ene 10 - 15 kmh... na pospeških še bolj, tko da se splača... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima ce kdo pozna avspuhe proma ? isku sm na netu pa nism nc pametnga najdu o teh avspuhih. mam pa en avspuh k usem k ga vidjo pade u oci :eek: namrec zato ker gre pr skuterju na zacetku tk kt usi normalni avspuhi pol je pa cev spelana cez kolo pa na drugi strani lonc prtrjen. je pa u bistvu iz dveh delov. tko da ga lahk komot razstavm (kar se je izkazal izredno prakticno za tehnicni ker tja umes nafilam tisto zelezno krtacko za lonce pucat in lepo zadusi masino na tistih 45 km/h). Aja pa avspuh je italjanski. A ma kdo ksne izkusnje s takimi avspuhi?

Ce koga zanima lahk tut ksno sliko nalimam.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mam eno novo vprašanje. Na Gilero runner 50 sp 05 modelno leto bi dal izpuh giannelli. Zdaj pa ker model naj dam gor pa cenovno kolk to pride. Na skuterju nimam nič drugega predelanega kot športni filter. Zdaj bi pa dal gor giannellia katerega??? Samo za giannellia se zanimam tko da prosim ne mi predlagat kero drugo firmo, prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!