Skoči na vsebino

Auspuh


Red Arrow

Priporočene objave

Bv da novo temo odpiram, zato bom vprašal kar tukaj...

kak se vam zdijo izpuhi stage6...ker sem gledo na scooterkit-u, pa so cenovno enaki drugim...

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bv da novo temo odpiram, zato bom vprašal kar tukaj...

kak se vam zdijo izpuhi stage6...ker sem gledo na scooterkit-u, pa so cenovno enaki drugim...

l.p

Glede performanceov so zelo dobri izpuhi in cenovno ugodni :) . Edino lakirani so bolj bogo, R1200 in R1400 pa sploh nista in posledica tega je rjavenje :BUA:

ZAKAJ ni MF power v anketi? kaj pa vsi šoferji slovenskih mopedov? :angry:

Na skuterjih boš videl bolj malo MF Power izpuhov in verjetno je to temo odprl skuterist :) , ki pa očitno ni mislil na mopediste.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mr ciao to pa je neki hudi ror sam je nekaj ekstra samo moje mnenje je nek čudn ror pa brez zamere vsak ma svoj okus java script:emoticon(':eek:', 'smid_20')

:eek:

java script:emoticon(':hmm:', 'smid_25')

:hmm:zakaj pa technigasa ni gor sicer jih ne poznam dosti sam pa technigasa next r-a mam sam lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKAJ ni MF power v anketi? kaj pa vsi šoferji slovenskih mopedov? :angry:

Ma MF power je krneki :) Bolj me zanima zakaj ni opcije homade exhaust (to so najboljš rori) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš zravn leovincea RR alpa ZX valčke zravn ?

Da, je bilo že povedano :) .

Sta ZX alpa RR tut za 70ccm ?

Lahko jih imaš na sport predelavi, pa tudi na MHR Replici, samo ni kit maksimalno izkoriščen.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak izpuh je narjen tak ko je in nimaš več različic istih izpuhov za različne prostornine (so redke izjeme) vendar technigas next-r je tak kot je, če paše na 70 paše, če ne pač ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, je bilo že povedano :) .

Lahko jih imaš na sport predelavi, pa tudi na MHR Replici, samo ni kit maksimalno izkoriščen.

Lp

Sej bolše da ni max, se bojim za blajerco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi prasow kaki malossi ispuh priporocate na malossi sport kit70 mam se na motorju malossi multivar varjomat, dellorto phva 17,5 ed sportni filtr malossi e5

torej kaki malossi avspuh priporocate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sas jas bi pa nekaj vprasal ker je lih tu ta tema ne kje bi se dalo dobit afspuh stage6 pro replica v cim krajsem casu (ali pa ce bi lahko preko koga ga dobo)novega seveda!!!LP ROK :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zanima me kaj je vse potrebno narediti z izpuhom LEOVINCE RR. Kje vse ima blokade in tako naprej, da bom iz njega iztisnil maximum. Pred kratki sem kupil Malossi e5 športn filter in me zanima, kako se nastavi uplinjač, ker mi je to rekel prodajalec? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najverjetneje ima eno podložko (blokada) čist na začetku, pač tam kjer pride na cilinder... tisto se komot zbije vn z šraufencigerjem in kladvom... ;)

Na fergiju si morš pa štandgas naštimat pa razmerje zrak/bencin... šraufki šraufki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najverjetneje ima eno podložko (blokada) čist na začetku, pač tam kjer pride na cilinder... tisto se komot zbije vn z šraufencigerjem in kladvom... ;)

Na fergiju si morš pa štandgas naštimat pa razmerje zrak/bencin... šraufki šraufki :)

To je pol tko če jest prow razumm an :D :D[attachmentid=81635][attachmentid=81635]

RR.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pol tko če jest prow razumm an :D :D[attachmentid=81635][attachmentid=81635]

ja, tam ko si napisu je notr blokada, tm pri dušilcu pa ni nič, in ne diraj, da ne boš resonanco sfuku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pust tko kot je pa bo ce ne misls ksne hude predelave delat :)

em, blokado pred cilindrom treba vn dat, ker če ne mu bo šlo še počasnej... resonanco pa nj pusti na miru, ker se je v vsakem primeru ne spreminja, tudi če ma newem kako predelavo, ker je auspuf tko narjen, potem naj raje kupi bolši auspuh... ampak RR je za original več kot dovolj... mogoče bi blo še bolš ZX, ker je mašina original...

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, blokado pred cilindrom treba vn dat, ker če ne mu bo šlo še počasnej... resonanco pa nj pusti na miru, ker se je v vsakem primeru ne spreminja, tudi če ma newem kako predelavo, ker je auspuf tko narjen, potem naj raje kupi bolši auspuh... ampak RR je za original več kot dovolj... mogoče bi blo še bolš ZX, ker je mašina original...

Ja sam tud če kupm RRa naw nč narobe an :D. Ja letos nimam u načrtu anbene predelave, kt pa sam auspuh pa filtr, toj pa to, drug let pa mybi kšn kit, sam kt je pol trea še drug menat an :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!