Skoči na vsebino

STAVNICA 3 SESTRE


Priporočene objave

Le še nekaj ur nas loči do težko pričakovanega nastopa,še bolj pa uvrstitev naših dragih sester.

Pišite na katero mesto se bojo uvrstile naše lepotičke

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med prvo polovico zagotovo ...

"Norci" na evrosongu vedno dobr skos pridejo, muska je sam neki za zraven ....

Pocasi se dalec pride, hitro pa se dlje.

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.mesto

ali od zadaj ali pa od spredaj. Mislim pa da od zadaj ,kar imajo sestre tudi zelo rade .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Rok, to si pa dobr napisu.

Ampak jst vseeno mislim, da se jih velik na bo upal stat pred njimi (s tem mislim tud na lestvico)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med 6 pomoje. Čeprov one bi najraj vidle da bi ble med stotimi!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spreminjam stavo - stavm za gajbo, da bodo 14.

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A je kdo gledal glasovanje?

Zanima me od koga smo prejeli največ točk?

LP

Ja jz sm gledala... Od Velike Britanije smo prejeli 6 pik se mi zdi da od hrvaške 6 tudi sam nism zihr. Od teh smo najvec dobili sam smo zdej dobivali pike od tistih ki nam prej niso dajali prej nam je ciper dajau zdej pa ni blo nc. Dosegli smo pa 33 pik (celo) pa si delimo 14 in 15 mesto z bosno-hercegovino tko da drugo leto gremo naprej in ne bo potrebno predtekmovanje.

Aja pa ta kera je zmagala - Latvija meni osebno pesem ni bila vsec pa sploh ni bila kej prevec izvirna tudi komentator je komenteru da je to bolj kopija od Ricky-ja Martin-a sam zdej se pa ne spomnem pesmi...

lp, Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašate, komad je bil soliden, Vesnica zelo dobro žvrgoli, pa še boljše zgleda, he, he.

Kar se pa naših tiče... Poskusili smo z neko kvazi senzacijo in nikakršno kvaliteto, kar se tiče petja (naj mi oprosti strokovna žirija z Mojmirjem na čelu). Najboljše, kar je bilo v našem komadu, je bilo, ko se je na koncu oglasila Jadranka iz skupine Planet Groove.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če mene vprašate, komad je bil soliden, Vesnica zelo dobro žvrgoli, pa še boljše zgleda, he, he.

Kar se pa naših tiče... Poskusili smo z neko kvazi senzacijo in nikakršno kvaliteto, kar se tiče petja (naj mi oprosti strokovna žirija z Mojmirjem na čelu). Najboljše, kar je bilo v našem komadu, je bilo, ko se je na koncu oglasila Jadranka iz skupine Planet Groove.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

vesnica res dobro zgleda, nas komad pa je po mojem bil se najboljsi med vsemi ki smo jih imeli na izbiro. karmen kiss my ass.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Spreminjam stavo - stavm za gajbo, da bodo 14.

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

HA HA HA to late my friend

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slucajno sem ujel pesem.... Ej, ne mi zamerit, ampak takega slabega glasu pa ze dolgo ne....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko videl Sestre v tistih bednih oblekah in v še bolj bednem makeupu sem pomislil, da verjetno tuji komentatorji svojim bebčkom niti povedali niso, da so Sestre pobči in tako si sedaj pol Evrope s Turčijo in Izraelom vred misli, kako grde babe imamo na Slovenskem.

Punce, žal mi je

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa kaj se je samo meni zdelo al so odpeli (odpele?) slabse kot ponavadi? Ful so se neki cudni glasovi med sabo prepletali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto zjutraj so se po radiu hvalile da se bodo uvrstile med prvih pet ZAGOTOVO. Malo je manjkalo pa bi se res uvrstile med prvih pet. Seveda od ZADAJ.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!