Skoči na vsebino

STAVNICA 3 SESTRE


Priporočene objave

Podn nastop! Na začetku so tako zafušali, predvsem backvokalistke, da jih je lahko sram. Res pa je zajebal tudi tonski mojster, ker je backv postavil preveč v ospredje. Pa Sestre so bile lesene kot že dolgo ne. Upam, da nas drugo leto ne bo na Evroviziji. Šanse so!

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jojjj... kakor sem na začetku podpirala sestre, sem bila čisto razočarana. Mogoče delno tudi zaradi tega, ker sem pričakovala veliko pizdarijo s perjem, s škornji z debelimi podprati, vidno umetnimi lasuljami, pretiranem make upu.. torej kot jih vidiš na love parade.

Ker potem bi naredile cirkus, šov, kateri bi bil odmeven. Tako pa... dati (baje) 4 mio SIT za obleke... ki niso prav nič posebnega.. celo brez vezene so... mislim.... s tem so dokazale, da so se prodale.. prodale za "dober okus" malih vernih slovenčkov. BLJAK

In potem še.... zajebejo.. .dajo back vokale glasneje kot vokal, s tem da Jadranka fuša ko svinja.... medlo gibanje.. še bolj medlo petje.... mislim, če so te "ženskice" mislile, da bodo na prvih petih mestih, samo zaradi transvestizma... potem so se pošteno zmotile.

Pa tudi.. kako polemiko smo delali, kaj pošiljamo na Evrosong. In kdo zmaga??? Ženska v moški obleki, ki celo pleše z žensko, dva tipa plešeta med sabo.. potem žensko tistedva moška slečeta in vsi so srečni.. in komad zmaga.

Se vam ni zdelo to čisto lezbijčna scena??? No ker jo poznam (sceno namreč) vam lahko zagotovo povem, da je bila. Pa ne da bi me motila.... daleč od tega... samo, da se ne boste vsi toliko samo čez sestre pritoževali... ali pa mogoče nam je ženskam usojeno, da nam je vse oproščeno... od vojske naprej.....

I want some more!!!!

Popravil/a - pupa dne 27/05/2002 ob 11:14:54

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

.. .dajo back vokale glasneje kot vokal, s tem da Jadranka fuša ko svinja....

aja ??? si prepričana ... saj res tvoje šolano glasbeno uho ti je povedalo ... Jadranka fušala ne sploh ...

quote:... vsojeno.....

quote:I want some more!!!!me too ....

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

.. .dajo back vokale glasneje kot vokal, s tem da Jadranka fuša ko svinja....

aja ??? si prepričana ... saj res tvoje šolano glasbeno uho ti je povedalo ... Jadranka fušala ne sploh ...

hotschko

Hotscko.... moj talent ne zadostuje temu, da bi pisala. Pa stalno pozabljaš da moj brat študira solo petje in je sprejet v razne svetovne in evropske mladinske zbore... kar pomeni, da je njegovo znanje kompetentno za presojanje Jadrankinega petja... čist tko.. BTW....

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pa sn vido tisti evforicen folk na ADRIJI pa me je kar minlo do vsega....pa kaj so toti res cist nori, kaj te sploh majo v glavi? Podn od podna! Te bi blo bolse ce POPSTARSE poslali tja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas smo glasovali doma za čim nižje mesto, meni osebno pa je bila najbolj všeč Švicarka (bila je tako prijetna pupca), medtem ko Hrvatica je pa prav sekala kaj se tiče slovenske nostalgije na jug.

Zraven toliko lepih deklin - pupc ipd. so morali glih slovenci priti s ponaredkom, ki niti ni prav nekak zgledal.

Pa še to, ko sem doma prvič na TV zagledal te SESTRE sem v 10-15 sekundah dal izjavo, če te sestre nimajo binglov , jih tudi jaz nimam. Pa so vsi rekli, da so res sestre, jaz pa da moj radar dobro dela in da spodaj nekaj ne štima, sem jih pa v živo srečal v MB pred ŠTUKom, kjer so imeli -e žur, ker sem se že naveličal čakanje sem šel domov, ker sem imel zjutraj predavanje in obvezne vaje, sem jih srečal na parkirišču in so dali -e izjavo: A bo žur. Pa smo rekli da bo in potihomona brez nas.

Zame osebno je bila švicarka zakon: tako glas kakor stas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Važno da je minilo...

S.F.S.N.

In da se ne bo ponovilo!

Moja osebna preferenca je bila Estonija s tisto luštno "razcapano" deklino, ki me je spominjala na J.Lo. Pa še ena redkih je bila, ki se je primajala do pomožnega odra. Tisti tipi spodaj so bili čist potni zaradi razporka na krilu.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hip hip hura!!!!

Sestre so pogorele!!! In naslednje leto se Slovenija nebo mogla, kot že tolikokrat, ponovno mednarodno blamirati!!

Hip hip hura!!!

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj je že potrjeno da naslednje leto ne bomo mogli pet, al kaj!

Jst sem bral samo neuradne vire!!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ta vir ne drži kajti za drugo leto sem sama planirala iti gor eno zapetfull huda fora

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk kva vm je da to gledate, men se je** za eurosong za "sestre" jebe se mi za svije. razen za motorje-zato pa DRIVE ON.aja pa še to upam da ne bomo mogl drug let bit tm ker take pizdarije.....

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!