Skoči na vsebino

Honda CBR 954 RR Fireblade


rebel

Priporočene objave

fixy tale cbr954 se že uelo dolgo prodaja na netu upam si stavit da najmanj pol leta, tak da pomoje je lahko kaj z motorjem narobe. Mene motijo sprednji pa zadnji žmigavci ker niso isti. Rečmo že to je lahk kak dokaz pa še vse se preveč sveti na motorju tak da edina možnost je ogled v živo. Jaz imam cbr929rr pa se rečmo vidijo praskice in pikice od kamenja tak da motor po teh letih nebi smel biti čisto tip top. Preveri pa javi če boš šou gledat. Drgač pa moj motor ma že 63000km in zaenkrat laufa ko singerca :)))))

Lp Josip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Tale rdeča tudi mene zanima, ampak se mi tut zdi malo sumljiva. Sem klical, pa jo je baje vzel za kompenzacijo. Ni znal nič velik povedat o motorju, razen da gume so in da vžge v prvo... Treba bi blo jit pogledat.

Popravljeno . Popravil frenk86
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem na tak način kupil aprilio. Vzel jo je nekmu ker mu ni mogel vrnit denarja. Sam ni bil motorist in o samem motorju ni vedel nič, tudi to ne da ima ohlinse, kovana platišča itd.

In na koncu sem jo kupil ta tak mali denar da se mi je kar smejalo. Z motorjem ni bilo narobe čisto nič, praktično sem kupil nov motor za eno malo boljšo štipendijo.

Pa take izjave da z motorjem ki se dolgo prodaja je pa sigurno nekaj narobe so tudi malo bose. Če prodajaš zadevo ki ni več akutalna je ponavadi tako, da se prodaja celo večnost, lastniki ki vejo kaj prodajajo cene ne bodo spustili če jim ni potrebe po hitri prodaji, oziroma nujno ne potrebujejo denarja.

Pojdi motor pogleda, dejansko si vzemi čas prešnofej čisto vse, bolj boš kopal prej se bo tudi lastnik razgovoril če je slučajno res kaj narobe, ker mu bo nerodno če boš našel kakšno napako, ki je dejansko napaka. Pustimo praske, zvite ročke itd. Prave napake so ponovno varjenje gaštela, ravnane vilice, itd.

Pri 954 ob padcu vilice skoraj vedno spustijo, ker so kot repa :)

Srečno z nakupom.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na slikah je videti odlično ohranjena...tudi v originalnem stanju razen izpuha, kar pa ni nič narobe, bi bilo treba pobližje pogledat (preizkusit)

Kar se tiče kilometrov (če so realni) je BP moja jih ima 60+k pa dela samo olje je treba redno preverjat in dotočit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Lp

 

V tej temi sem že sledil nekaj malega glede višine zadnje gume vendar točnega odgovora nisem dobil. Original je dimenzija zadnje gume 190/50/17, sam pa imam sedaj gor 190/55/17. Ker bom moral sedaj kupiti nove gume, me zanima katera dimenzija je taprava. Kaj je razlika med temi 5 milimetri višine in kako to vpliva na obnašanje motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

 

V tej temi sem že sledil nekaj malega glede višine zadnje gume vendar točnega odgovora nisem dobil. Original je dimenzija zadnje gume 190/50/17, sam pa imam sedaj gor 190/55/17. Ker bom moral sedaj kupiti nove gume, me zanima katera dimenzija je taprava. Kaj je razlika med temi 5 milimetri višine in kako to vpliva na obnašanje motorja?

Original višina je 50, 55 je bolj okrogla in posledično lepše pada v ovinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,mene zanima,če kdo morda pozna ta motor,njegovo zgodovino?

post-41562-0-29775300-1367105098_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil 954RR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,mene zanima,če kdo morda pozna ta motor,njegovo zgodovino?

 

pošlji mi v sporočilu link..  ne  najdem tega oglasa, nekaj podobnega je imel neki čefurček na obali, ampak ne spomnim se če je bila spredaj črna. če ne pa vprašaj prodajalca od kje je prišla ta. če je ful ugodna cena potem ok, drugače raje dodaj za kakšno v original stanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošlji mi v sporočilu link..  ne  najdem tega oglasa, nekaj podobnega je imel neki čefurček na obali, ampak ne spomnim se če je bila spredaj črna. če ne pa vprašaj prodajalca od kje je prišla ta. če je ful ugodna cena potem ok, drugače raje dodaj za kakšno v original stanju.

Oglasa ni več gor,je letnik 2002,48.000km

Dobil sem jo za 2.800 z crash padi,akrapovičem,stabilizatorjem,novo zadnjo gumo in verigo.

Plastike niso original,okvir je videti cel.

Edino v tanku za gorivo se vidi majhen var.

Hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdravo!

 

eno vprašanje. kolega ima cbr fireblade 2002. a je to 1000rr?

koliko olja potrebuje ob menjavi filtra?

 

boljše 10w-40 ali 15w-50? cena je ista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

 

eno vprašanje. kolega ima cbr fireblade 2002. a je to 1000rr?

koliko olja potrebuje ob menjavi filtra?

 

boljše 10w-40 ali 15w-50? cena je ista.

To ni 1000rr.Letnik 2002 je model 954.Olja pa gre 3,7litra z menjavo filtra.Za poleti bi jaz nalil 15w50,pa tudi z 10w40 ne bo problema.

 

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

 

kupujem 954 rr- ko, a se mogoče katera prodaja ve kdo za kakšno???

 

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno je ena ali dve na avtonetu

 

LP

Popravljeno . Popravil milosh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno je ena ali dve na avtonetu

 

LP

je bla rumena, ki je včeraj prišla na avto net, danes pa sem jo hotel iti gledat oz poklicat lastnika je pa že ni bilo več....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bla rumena, ki je včeraj prišla na avto net, danes pa sem jo hotel iti gledat oz poklicat lastnika je pa že ni bilo več....

Rdeča z akrapovičem:

www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=7401372

Črno rumena res lepa

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=6857422

Popravljeno . Popravil milosh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pred 2 mescoma sem klical lastnika rumene 954 ,no osaben v picko materino ko pa je rekel ceno 5k mi je padla celjust na tla...no comment res;/

K&n sem samo zamenjal to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lp

 

Rabim levi deklc, ki pokrije navitje motorja. Nujno da kar voda že gori. č ma kdo, 051330862. Ali je morda od 929 enak pokrov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!