Skoči na vsebino

Honda CBR 954 RR Fireblade


rebel

Priporočene objave

Hvala, ampak je ta samo ventil, ki ga upravlja servo motor.

Bom verjetno mogel nekaj časa spremljat in kupit ko bo kaj pametnega na ebay-u.

Lp, Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, ampak je ta samo ventil, ki ga upravlja servo motor.

Bom verjetno mogel nekaj časa spremljat in kupit ko bo kaj pametnega na ebay-u.

Lp, Simon

http://www.moto.it/moto-usate/honda/cbr-900-rr-fireblade/cbr-900-rr-fireblade--2002-04/index.html?msg=3219793

tega vprašaj če ima E-mail: info@motolullo.it - Sito Internet: www.motolullo.it

pa tukaj sm na hitro nekaj našel http://www.intormoto.it/index.php?action=show_products_list&id=74&subid=86

sigurno se dobi dej.. malo pobrskaj, v sloveniji od 27 prodanih jih samo 7 al 5 ni blo razbitih, teh kosov je ogromno, samo brskaj... v italiji boš dobil. google-> "moto incidentate" teh mega skladišč je dol ogromno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Če sprašuješ ali je ta kombinacija original, bi rekel da se na motorje, oziroma na 954 ne spoznaš prav dosti in prosim ne kupuj sam...

pri 954 je treba pogledat vpetje kriza na spodnjem delu (okvir je rad počil pri trku). ostalo pa kot ostali mopedi.

Če je motor druge barve ni nujno da je bil sesut, je pa treba pogledat bolj temeljito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo rabljen cel izpušni sistem Akrapovič za prodat? Sem sicer spraševal na ready-2-race pa mi je cena "malček" previsoka (950€) hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za lastnike cbr954, zanima me glede porabe goriva,če bi lahko malo napisali koliko km s polnim rezervoarjem goriva in kakšna vožnja (hitra,umirjena...), hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko smo šli v bosno...se pravi zmerno več zjat okol kot na cesto cca 5 L na 100km...drugače pa med 160 in 190km tankaš polnega, vsaj jaz :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za lastnike cbr954, zanima me glede porabe goriva,če bi lahko malo napisali koliko km s polnim rezervoarjem goriva in kakšna vožnja (hitra,umirjena.. .), hvala

pri 120-125km/h po ravni cesti dela 5L/100km .. to je po večini tudi potovalna hitrost na takih daljših furah po neznanih cestah. Pa odvisno od pospeševanj in agresivnosti skozi ovinke. torej nekje 270 km do rezerve bi moral naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri 120-125km/h po ravni cesti dela 5L/100km .. to je po večini tudi potovalna hitrost na takih daljših furah po neznanih cestah. Pa odvisno od pospeševanj in agresivnosti skozi ovinke. torej nekje 270 km do rezerve bi moral naredit.

ja nekako tako...smo "že" tankali pri 240km pa je blo notri še za cca. 3l goriva ;) lahko je šparovček....lahko je pa...no saj vsi vemo

še malo off topic še vedno iščem cel sistem akrapovič pa raznorazne racing dodatke...tako da če se katermu valjajo po garaži jih z veseljem kupim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lep pozdrav

Kot sem že omenil v postu na prejšni strani, sem po par letih lastništva fz6 fazerja odločil, da bom imel motor, ki sem si ga želel že prej. Cbr954. zdej me zanima, sicer se to naj nebi prosilo, ampak bom vseeno poskusil svojo srečo. ali je kdo tuki gor ki si lasti 954, in da je iz okolice brežic, krškega, da se dobiva na pijači, da bi posodil motor za en krog, da vidim pozicijo sedenja, višina krmila kako je prvi vtis. namreč, nebi se rad zaletel pri nakupu in kupil nekaj kar mi nebi odgovarjalo. za primerjavo, doma sem imel za dva tedna aprilio rsv 1000r letnik05, super motor, navor, ni da ni, le ta pozicija telesa, mi ni nagajal. n mojem mopedu sem lahko bil 2 uri gor brez postanka, pa razen kake žeje ni blo utrujenost, nič me ni bolelo. na aprili sem po prevoženih 50km se moral ustavit, ker sem mislil da ji bodo roke odpadle. mogoče ker nisem navajen, mogoče ker mi ne ustreza. slišal sem da 954 nima toliko nizkega krmila kot rsv1000 ali pa cbr1000r, pa bi rad se vsaj usel na motor, če bi mi ugajalo.

če je kdo mi naj sporoči, dam za pivo.

lp

Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

Kot sem že omenil v postu na prejšni strani, sem po par letih lastništva fz6 fazerja odločil, da bom imel motor, ki sem si ga želel že prej. Cbr954. zdej me zanima, sicer se to naj nebi prosilo, ampak bom vseeno poskusil svojo srečo. ali je kdo tuki gor ki si lasti 954, in da je iz okolice brežic, krškega, da se dobiva na pijači, da bi posodil motor za en krog, da vidim pozicijo sedenja, višina krmila kako je prvi vtis. namreč, nebi se rad zaletel pri nakupu in kupil nekaj kar mi nebi odgovarjalo. za primerjavo, doma sem imel za dva tedna aprilio rsv 1000r letnik05, super motor, navor, ni da ni, le ta pozicija telesa, mi ni nagajal. n mojem mopedu sem lahko bil 2 uri gor brez postanka, pa razen kake žeje ni blo utrujenost, nič me ni bolelo. na aprili sem po prevoženih 50km se moral ustavit, ker sem mislil da ji bodo roke odpadle. mogoče ker nisem navajen, mogoče ker mi ne ustreza. slišal sem da 954 nima toliko nizkega krmila kot rsv1000 ali pa cbr1000r, pa bi rad se vsaj usel na motor, če bi mi ugajalo.

če je kdo mi naj sporoči, dam za pivo.

lp

Mitja

preskok iz turing motorja na SS je kot dan in noč...fotr ma fazer1000 jaz pa 954 torej vem kaj govorim ker vozim oba motorja. Na SS rabiš kondicijo, ki jo pridobiš s prevozenimi kilometri...na začetku se boš pač večkrat ustavlal.

Glede posoje motorja pa hm...bab,dnarja pa motorja se ne posoja ;) lahko pa mirne volje prideš s koverto polnih €€€ pa ti bo kdo zamenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, super, ko bo kej v unim koncih te bom poskušal kontaktirat, oz. ker je majhna vasica, pa se vsi poznate, predvidevam, da te Dule pozna.

Še eno vprašanje, je katero od teh CBRk ki so na avto,netu šov že gledat,oz. če mogoče kdo pozna koga, ki prodaja katero. sprašujem, da si mogoče kak kilometer brezvezne vožnje privarčujem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da je bilo v slo. prodanih teh motorjev nekje okrog 35.. in samo cca.7 ni bilo sesutih :D

a ve kdo kaj več o teh cifrah?? .. 1x me je nekdo klical ko je bila moja v oglasniku pa mi je to povedal, da so na ASu podatki o naročnikih rez. delov (ki niso za servis )... prave številke sem pa pozabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je bila nedotaknjena, dokler je nisem jaz dobil :blush:

Prodanih v Sloveniji jih je bilo zelo malo, mislim da številka kr drži ker sem še nekje nekaj podobnega prebral, je pa bilo 954 veliko tudi uvoženih iz drugih držav (Italija..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno ki se je prodajala brez slike in podrobnega opisa bom verjetno šel v kratkem pogledat, je iz dolenjskih toplic, rdeča kombinacija, solidni kilometri-22kkm, po besedah lastnika odlična. bomo videli. je kdo slučajno šel že gledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, kako je s tisto?

na kratko: če bi bila tako super bi bila že prodana ;) mogoče narediš tako kot bom sam, čez zimo še nabereš denar in potem spomladi kupiš kak boljši oz novejši primerek 954 ali pa glede na navite cene 954 kar novejšo 1000rr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo videli kako bo. denarja imam dosti tudi za dražje, ampak nimam namen več dati. 1000rr pa mi vizualno ne gre skoz. imam željo po 954 zelo veliko. Bom že kej našu.

bomo videli, hvala ti za odgovor

Popravljeno . Popravil fixy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!