Skoči na vsebino

Honda CBR 954 RR Fireblade


rebel

Priporočene objave

A ti zelo rosi? Ce ti malo bi jaz mogoce kar ppusti lcecje pa trga olja vec, pa bo res potrebna menjava, mislim da bos moral podret.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ni veliko, ampak me moti... In se mi zdi zdaj pravi čas pred sezono.... Itak bom delal servis in še nekaj ostalih stvari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vecini motorjev se da zglumit da ne rabis podirat blokov. Cekiraj ksne tuje forume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam!

 

Med tem ko rihtaš semering pa lahko objaviš kakšno sliko. Tile motorji so že precej redki pr nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, zanima me ce ima kdo stevec za 954? Oz cez zimo mi je sel obratomer, vse ostalo dela. Ko smo preverjal kable in senzorje je vse ok. strom pride do obratomerja, obratometer pa mrtev:/ imam 2. Resitvi ali kupit rabljenega na ebay ali pa ga zamenjam za digitalnega. Slednje se mi bolj dopade pa se cenejse je;) ali je kdo ze to probal? Hvala slikce pa tudi pridejo;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dve sliki.....

Rep je prebarvan na črno, ker je bil malenkost poškodovan, pa tudi sam sem ljubitelj črne barve, tako da bo slej ko prej cel črn... Z "original" nalepkami v eni od živih barv.... Prebarval sem tudi zadnjo strehico, zamenjal zadnjo luč ter smernike, naredil nosilec ter osvetlitev tablice.... Čaka me še menjava sprednjih smernikov, ker smo med transportom v kombiju enega odlomili... Menjava gum, očitno tudi semeringa na sprednjem zobniku  :glare:  :BUA: , , zavorne ploščice, zavorna tekočina, hladilna tekočina, krmilni ležaji ter seveda olje, filter ter svečke... Pa tudi K&N zračni filter sem ji privoščil... Vse našteto že čaka na vgradnjo  :OK: . Če bo vse po planu bo v začetku aprila že na cesti... Sploh če bo tako vreme  :grim

 

Aja, tudi Massov izupuh je že naročen....  :blush:

 

 

2014-03-19-181318.jpg

 

2014-03-19-181404.jpg

Popravljeno . Popravil spidybaw
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

prodaja se že res doug. nevem če ga je že kdo šel pogledat. meni osebno ni lep, to je pa vse kar vem o njem. pejt pogledat pa poročej 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaja se že res doug. nevem če ga je že kdo šel pogledat. meni osebno ni lep, to je pa vse kar vem o njem. pejt pogledat pa poročej 

cca kok cajta se pa že prodaja?=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bivši lasnik Jeseničan ki jo je rasturil in prodal za 700eu. Švasano ogrodje, križ, blok motorja , prekitan v celoti in vrnjen števec.! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Takole, kar nekaj se je naredilo od nakupa... Veliki servis, krmilni ležaji, tesnilo na sprednjem zobniku, gume, barvanje, izpuh, zavorne ploščice, smerniki,....

Motor je, tako kot ste vsi v tej temi povedali, enostavno čudovit...

 

Enkrat v prihodnosti ji privoščim še crash padse, indikator prestav ter stabilizator krmila, potem pa bo počasi to to  :) Aja, pa zadnje stranske torbe moram nabavit  :OK:

 

2014-05-02-140746.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke, res je lep motor.. zdej pa sam tiščat

 

komot pa tut kšno sliko več gor daš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima če kdo ve, pod voznikovim sedežem je en konektorček, kateri ni nikamor priklopljen. Preko interneta sem naročil 12v vtičnico, katera ima iste vrste konektor... Verjetno nimam te sreče, da bi šlo to skupaj kajne? Verjetno je pripravljen za kaj drugega... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem,zadnje čase se mi dogaja,da mi števec kilometrov enostavno kaze 00. Po določenih kilometrih pa začne spet delat in dela normalno ,gre pa za motor 954rr.

 

..upam,da ima kdo kakšno idejo, kaj bi lahko bilo.

 

Hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima če kdo ve, pod voznikovim sedežem je en konektorček, kateri ni nikamor priklopljen. Preko interneta sem naročil 12v vtičnico, katera ima iste vrste konektor... Verjetno nimam te sreče, da bi šlo to skupaj kajne? Verjetno je pripravljen za kaj drugega... 

Izmeri z V-metrom,če imaš napetost na konektorju potem lahko ta tok uporabiš za vtičnico in ne se bat saj gre sigurno ta tok čez varovalko !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Odvisno kolk si pripravljen odštet  :closedeyes:  .)

 

Je pa danes tako lep dan, da je moja čist mokra...

20140930142437.jpg

Popravljeno . Popravil spidybaw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prodam nov filter zračni  znamke HIFLO za CBR954, cena simbolična:P če rabis pisi na ZS

Popravljeno . Popravil milosh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!