Skoči na vsebino

HOSTESA BARBARA


mišo from krtina

Priporočene objave

psihične in fizične, jz ne vem kje pri vam "stoji" problem :hmm:

Lahko ugotovim samo to, da se boš morala začeti ukvarjati s tem problemom. Kot smo enkrat tukaj že ugotovili: Ženska, ki ni nataknjena čez noč, je nataknjena čez dan. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem pa pri parih opazla, ja da kar neki mencajo, upajo pa nič. sploh uni ta fejst! narobe svet... tisti k bi bli za ponucat se vedno neki userjejo...khm, khm :glare:

se popolnoma strinjam s tabo, rep med noge pa zzzzzzzvvvvvvvviiiiiiiiizzzzzzz, lih tik predn ga primš tm spodi, jao jao :angry:

se popolnoma strinjam s tabo, rep med noge pa zzzzzzzvvvvvvvviiiiiiiiizzzzzzz, lih tik predn ga primš tm spodi, jao jao :angry:

če pridš do ke seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Virtualna steklina :)

:lol1:

se popolnoma strinjam s tabo, rep med noge pa zzzzzzzvvvvvvvviiiiiiiiizzzzzzz, lih tik predn ga primš tm spodi, jao jao :angry:

če pridš do ke seveda

:o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se popolnoma strinjam s tabo, rep med noge pa zzzzzzzvvvvvvvviiiiiiiiizzzzzzz, lih tik predn ga primš tm spodi, jao jao :angry:

če pridš do ke seveda

Točno tako!!!! zaprmej, to je očitno pogost pojav na MS!!! Neki bo treba narest...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ugotovim samo to, da se boš morala začeti ukvarjati s tem problemom. Kot smo enkrat tukaj že ugotovili: Ženska, ki ni nataknjena čez noč, je nataknjena čez dan. :grim

jz bi bla nataknjena noč in dan, pa vi raj goflate pa nč ne nardite :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi bla nataknjena noč in dan, pa vi raj goflate pa nč ne nardite :BUA:

Jaz ti ti pri tem problemu pač ne bom pomagal. Matex_46 pa že ves čas hrza tukaj in ga sploh nočeš opaziti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti ti pri tem problemu pač ne bom pomagal. Matex_46 pa že ves čas hrza tukaj in ga sploh nočeš opaziti. :)

samo temo spremljam in dajem občasne komentarje. :P

hej, tu sem juhu bwahahahahahah, opažen sem jaz čisto vredu; v realnem svetu mislim.

kakšne misli imate, neverjetno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti ti pri tem problemu pač ne bom pomagal. Matex_46 pa že ves čas hrza tukaj in ga sploh nočeš opaziti. :)

preveč romantičn, pa itak je vrgu oko na barbaro, mene pa še vidu ni tako da............ :P

Jaz ti ti pri tem problemu pač ne bom pomagal. Matex_46 pa že ves čas hrza tukaj in ga sploh nočeš opaziti. :)

poj priznaš, da desci sam goflate .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveč romantičn, pa itak je vrgu oko na barbaro, mene pa še vidu ni tako da............ :P

poj priznaš, da desci sam goflate .)

Oprosti Tanjuška, seveda sem te opazil. Preveč romantičen, jaz, kdaj? Meni se ne zdi.

preveč romantičn, pa itak je vrgu oko na barbaro, mene pa še vidu ni tako da............ :P

poj priznaš, da desci sam goflate .)

Oprosti, ne goflam, ponavadi tisto kar rečem storim. - za ostale "desce" pa sama veš. Povej, če kaj rabiš.

O? o, sam sebi grob kopljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bomo samo kritizirali klele!!! Folk, kar sem vas spoznala (bilo vas je sicer bolj malo due to working hours seveda) ste se mi vsi zdel ful uredu (not jumping to conclusions, first impressions seveda), res in če mi ne bi bli face, tud ne bi zdej visela kle gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveč romantičn, pa itak je vrgu oko na barbaro, mene pa še vidu ni tako da............ :P

poj priznaš, da desci sam goflate .)

Če nekdo ne pokaže interesa, potem samo gofla? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Presuha...

Ko bo rekla "Da", se bo zredila...ko prasica, ki jo spitas za zakol.... mogoce pa celo porocna torta tako deluje na njih....

Razen pri tvoji.... ;)

:o :kva2: What? Did Michelangelo create u?

Sicer pa.... stara pa zgonena...

:BUA:

..Michelangelo? A ves, da je Michelangelo "izzumil" nekaj cemur se baje rece "notranji naris"....

Hja, mogoce ni biu glih Michelangelo......

AMPAK..."notranji naris" zna bit pomembnejsi....

verjetn tut tipi pričakujejo določen nivo - a je mogoče zato suša? :devil:
Skor, da ne verjamem....Ne glede na "nivo"...

P.S.

Si videl slikce iz Brazilije "Zrtev drunken driverja iz Brazilije?" Si kdaj pomislil(a) kako hitro se surovo meso spremeni v peceno?

Si kdaj videl, kako hitro se kri strdi na zraku?

Rabis :demon:stracijo?

P.S. : ĆEVAPi, hir aj kom...

Cist tako BTW..... Michelangela se danes "skoraj vsi" poznajo.... enih bednih "smrklj" kateri edini adut je "kao" dobr gestel....ali pa "Novohišo"... prevec jih je.....

Ampak nostalgija vlace.....kopija Ducatija 1000 Sport iz 70-ih.....TO JE KOPIJA KLASIKE....in s Termignoni avspuhom....

:kva2:

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa.... stara pa zgonena...

:BUA:

Najbrz sem bil prevec kriticen do deklet....ki so si zelele......karkoli so si pac zelele....in ce pozabim rjave oči dveh deklic....

V hali A.... v moto hali.... so bile najboljse hostese.....

:OK:

P.S.

(Samo zaradi motorev, seveda....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je najbolj kul njen nickname. B)

Mogoče bi bla za pravšnja za g. Pirrulza... :grim

Daleč najboljši nick med babami tu naokrog. :grim :yea2:

Ampak če ne zna dunajskih delat, ne bo nič. :grrr :fredy: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč najboljši nick med babami tu naokrog. :grim :yea2:

Ampak če ne zna dunajskih delat, ne bo nič. :grrr :fredy: B)

Tezka bo. Idealnih ni :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogami, tale tema je pa prav vroča :hmm: :OK:

Saj se bo čez v tem tednu malo ohladila ker tako ščije če beerbara ne dobi neta v lj :devil:

To sem pa pri parih opazla, ja da kar neki mencajo, upajo pa nič. sploh uni ta fejst! narobe svet... tisti k bi bli za ponucat se vedno neki userjejo...khm, khm :glare:

Mogoče so bili že prevečkrat ponucani :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je zdaj jasno kdo koga jebe??? :glare:

mi tebe ai ti nas - saj je vseeno, samo, da je nek odnos ;)

Tako pač je. Fotkajo se in na tistih kravjih miss semnjih sodeluje ena kopica butastih in nerazgledanih buč pod frizuro. Menda same pravijo, da so one tu zato, da so lepe, ne pametne. Pač ni čudno, da nimajo prav visokega ugleda v družbi. Žal tudi vse ostale punce, ki hostestirajo ali se fotkajo, vržemo v isti koš. Ko se spustiš v ta posel telesnosti, se boš morala v "civilu" še toliko bolj dokazati, da si kaj več od 3-ke v košarici.

no, let's face it - motosalon po povprečju intelekta ni nič kaj več od kravjih semnjev? In ne trdim, da na motosalone ne hodim :P

Ja haloooo!!! kakšno žalost pa tam najdeš! sori sam a se ti res zdi da sem za tja not? žalostno da bi me kar med tolk low budget hoes požokal no.... :D

hočeš rečt, da si za hostesiranje kasirala na uro več, kot one? ;)

Tastara ne se sekirat kdo kerga jebe, sj so itak sami gobci, pol k je pa akcija jim pa vesm dol pade, sj veš kdo. Na gobcu so pa itak vsi desci močni. :closedeyes:

also sprach Tanjuschka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki samo gobcate in Tanjuški odtegujete "vitamina S", poglejte. Lahko ji ga vložite doggy style. Užitek zagotovljen. :grim :P

(Hotel Lari Kranjska gorax, če dobro pogledate napise na steni)

Tanjushka, prosimo še fotko z golim hrbtom. :photo:

post-5358-1145345605_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Insallah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!