Skoči na vsebino

HOSTESA BARBARA


mišo from krtina

Priporočene objave

1. ta tema nima nikakršne zveze z nasveti oz. popraševanjem po njih ;)

2. razlaga oz. pojasnilo oz. poskus dokaza da je neka določena stvar slaba..pri vseh je prišlo do določenih napačnih razumevanj postov - Od matex-a pa do lininega odg. ;)

Btw: Tudi tukaj ni nihče želel nasveta oz. mnenja drugega :)

Glede na to da je pa to forum se pa z določenimi tvojimi napisanimi stvarmi strinjam ;)

Lp. Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te ne?

ne...

me pa moti ponavljanje vedno istih napak... :photo:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakj jih potem ponavljas ? :?

:winkiss: bad one....

moja edina napaka je ta, da še vedno občasno preberem kak tvoj post :blush: obljubim da je ne bom nikoli več ponovila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: o perfect one, samo to ne !

bo moje zivljenje tonilo v bedi, vedé, da me taka intelektualna eminenca ignorira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse...tebi je že Nagaya odgovorila, da se da vsako stvar razumeti kot ti tisti moment paše....in kaj te jebe, da zajedaš me niti ne zanima

Jur3 ...glede na to, da si pol pismen nisem pričakovala, da boš kakšno svojo misel uporabil...dobro, da imamo klanjajočega smeškota...v bistvu mu bom od zdaj rekla kar Jur3-oproda, ki bi rad bil vitez...če mu bo Kruse to dovolil, seveda.

Vazelin je cenejši če ga vzameš v hobukih, da ne boš preč za tubice zmetal.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ali pa tudi ne...

Nekako nisem uspel prebrati (nekateri tudi delajo v tej državi ;) ) vseh postov v tej temi, saj so se strani nanizale s svetlobno hitrostjo. Ampak če sem prav razumel teče beseda o hostesi Barbari (ma daj ne seri, kaj res? :hmm: ), ki po videzu in tudi po pameti zgleda zelo :worship: dekle. Taka dekleta pa ljubijo barabe. Torej 90% poštenjakov tukaj odpade. Sprijaznite se že enkrat! Za vse ostale, ki pa ne boste uspeli užiti čarov te sočne breskvice, ostaja "google is your best friend". Samo ne ukol gowort!

Osebno mi je najboljša ta. Bo treba samo malo robove poštelat da bo zrela za wallpaper.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ali pa tudi ne...

Nekako nisem uspel prebrati (nekateri tudi delajo v tej državi ;) ) vseh postov v tej temi, saj so se strani nanizale s svetlobno hitrostjo. Ampak če sem prav razumel teče beseda o hostesi Barbari (ma daj ne seri, kaj res? :hmm: ), ki po videzu in tudi po pameti zgleda zelo :worship: dekle. Taka dekleta pa ljubijo barabe. Torej 90% poštenjakov tukaj odpade. Sprijaznite se že enkrat! Za vse ostale, ki pa ne boste uspeli užiti čarov te sočne breskvice, ostaja "google is your best friend". Samo ne ukol gowort!

Braavo jexta... če se kdaj srečamo, dobiš za pjačo :yes: Lepo povedano, brez nakladanja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ali pa tudi ne...

Nekako nisem uspel prebrati (nekateri tudi delajo v tej državi ;) ) vseh postov v tej temi, saj so se strani nanizale s svetlobno hitrostjo. Ampak če sem prav razumel teče beseda o hostesi Barbari (ma daj ne seri, kaj res? :hmm: ), ki po videzu in tudi po pameti zgleda zelo :worship: dekle. Taka dekleta pa ljubijo barabe. Torej 90% poštenjakov tukaj odpade. Sprijaznite se že enkrat! Za vse ostale, ki pa ne boste uspeli užiti čarov te sočne breskvice, ostaja "google is your best friend". Samo ne ukol gowort!

Osebno mi je najboljša ta. Bo treba samo malo robove poštelat da bo zrela za wallpaper.

Ne ona ni taka. Saj sebe ne smatram kot barabo no :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa ste najdli to stran, kar sem jaz že na motoboomu :blink: :devil:

"Po bitki je lahko biti general"

Ne ona ni taka. Saj sebe ne smatram kot barabo no :) .

Stvar percepcije... zagotovo si že kradu, lagal ali pa psoval, pred bajto pa imaš ziher parkirano bemflo z litimi feltnami -> torej si wannabe baraba. (kot prvo zagotovo naš čas, drugo vsaj v davčni napovedi, tretje zagotovo vsak dan, četrto je default kot kapca za golfiste).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Po bitki je lahko biti general"

Stvar percepcije... zagotovo si že kradu, lagal ali pa psoval, pred bajto pa imaš ziher parkirano bemflo z litimi feltnami -> torej si wannabe baraba. (kot prvo zagotovo naš čas, drugo vsaj v davčni napovedi, tretje zagotovo vsak dan, četrto je default kot kapca za golfiste).

Mas prav. Čas krademo en drugmu itak skoz, za laganje in psovanje pa itk podobn velja . Aja pa na zalost je moj avto bl bogi v primerjavi z bemflom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolša obramba je napad bwahahahaha :grrr B)

Zakaj mas pa italijanskega reprezentanta za avataraja???

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena boljših tem :lol:

zej morem samo še najt neki trapastega za napisat.... :hmm:

al pa ne... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mas pa italijanskega reprezentanta za avataraja???

Ker sem prodana duša (sej vem da bi eni radi to slišal) :D

Ne hecam se, ker mi je Francesco Totti (da se ve kdo je :P ) najdoljši igralec žogobrca nasploh ;)

Pustimo..Ronalda, Adriana itd. ;)

Mal offtopic again :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah to jaz ne jemljem ne kot bitko, ne kot general, ampak bolj kot to, da sem bil pravi čas na motoboomu :devil: (pač nisem bil za vikend, ko se je paslo na njih xyz oči, ampak med tednom dopoldne ko so se lahko bolj posvetile "obiskovalcem"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse :worship:

najlepš je tko zaj**** nekoga ki misli da je tok pametn in popovn da lahko daje nasvete kaj in kako drugim ubistvu pa še sam ne ve kaj je hotel s tem povedat, samo da se je slišalo/bralo visoko in učeno ;)

Hmm..kje je že blo neki podobnga..Janko Kersnik - Jara Gospoda ? :naughty:

:D

1. ta tema nima nikakršne zveze z nasveti oz. popraševanjem po njih ;)

2. razlaga oz. pojasnilo oz. poskus dokaza da je neka določena stvar slaba..pri vseh je prišlo do določenih napačnih razumevanj postov - Od matex-a pa do lininega odg. ;)

Btw: Tudi tukaj ni nihče želel nasveta oz. mnenja drugega :)

Glede na to da je pa to forum se pa z določenimi tvojimi napisanimi stvarmi strinjam ;)

Lp. Jure

Ko sem prebral svoje poste sem si mislil: "ljubi boh, kaj sem pisal" -vem bedarije, no vseeno se opravičujem za svoje tečnarjenje.

srednji vek nikakor ni dopuščal, da bi kdo v družbi napredoval, saj so vsi imeli svoj status trdno pripisan.

oproda, vitez; LINA? WTF? čeprav je bil mogoče, mogoče kakšen fraktal, košček realen

:topic: ali pa tudi ne...

Nekako nisem uspel prebrati (nekateri tudi delajo v tej državi ;) ) vseh postov v tej temi, saj so se strani nanizale s svetlobno hitrostjo. Ampak če sem prav razumel teče beseda o hostesi Barbari (ma daj ne seri, kaj res? :hmm: ), ki po videzu in tudi po pameti zgleda zelo :worship: dekle. Taka dekleta pa ljubijo barabe. Torej 90% poštenjakov tukaj odpade. Sprijaznite se že enkrat! Za vse ostale, ki pa ne boste uspeli užiti čarov te sočne breskvice, ostaja "google is your best friend". Samo ne ukol gowort!

Osebno mi je najboljša ta. Bo treba samo malo robove poštelat da bo zrela za wallpaper.

:eek: WTF?

PA čE jE žE TeMA O bEERbARI, nAj sE o nJEj tUdI pIŠE.

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!