Skoči na vsebino

HOSTESA BARBARA


mišo from krtina

Priporočene objave

Opa, sem že ql. :lol: (malce še kašljam, to je to). Hvala za ponudbo, ampak sem kupil nek ful-dober-superduper-odličen-d´best-like ever-jam-hami-tralala-hopsasa-še enkrat vcse skupaj-za prste obliznit-nenavaden-bolš k burek in lazanja + šnicel čaj. Boljšega še nisem pil, pa še zdravilen učinek ima. :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Tako, da lahko kar tistemu pirrulz - u (s tem ga nisem ozmerjal!) narediš ein groose šnicel. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, ne vem kako se bomo zmenil za tist šnicl... vprašte kšnga k je že jedel pr men... kaj js vem. al se hočte na lastne jezike prepričat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, ne vem kako se bomo zmenil za tist šnicl... vprašte kšnga k je že jedel pr men... kaj js vem. al se hočte na lastne jezike prepričat...

no ker še nisem jaz nič napisal v tej temi se jaz javim za degustaicijo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabi s pivom napolnit hladilnik. Hm a je možno dobit en steak namest dunajskih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdj se boste pa še preseraval al kaj??? no, tkole se zmenmo... ker mam v bližnji prihodnosti rojstni dan, vi prnesete hrano, jaz častim pivo in doniram svoje kuharske sposobnosti LOL. sam kuhno rabmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdj se boste pa še preseraval al kaj??? no, tkole se zmenmo... ker mam v bližnji prihodnosti rojstni dan, vi prnesete hrano, jaz častim pivo in doniram svoje kuharske sposobnosti LOL. sam kuhno rabmo!

Če prinesemo odojka, ne rabimo kuhne, samo kak kubik drv. :grim

Pa pivo, seveda, ampak to itaq nabaviš ti. :OK: (Laško, prosim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al se hočte na lastne jezike prepričat...

That would be me...ampak sem sem zainteresiran le za suši(berinaravnixxpress) :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prinesemo odojka, ne rabimo kuhne, samo kak kubik drv. :grim

Pa pivo, seveda, ampak to itaq nabaviš ti. :OK: (Laško, prosim)

Častim drva. Bukova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beerbara: za takšno lepotico si kar nekam preveč ljudska .)

In kaj je tu slabega? :hmm: Če hočeš plehpičke pa "high-society-I-am-the-prettiest-smartest-greatest" babe gledat, idi v Globala al kak se že tem sranjem reče :glare:

Beerby ti samo pir na hladno daj, mi prinesemo drva in prasca. :grim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Beerby ti samo pir na hladno daj, mi prinesemo drva in prasca. :grim B)

In če bo na hladnem dovolj pira, boš kmalu imela doma hordo prascev.

Mimogrede, kdo bo prasčev Trobec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej ga kak se dela da ne ve! :P

Jaz vem vse. B) Tudi to, kak si bil debeli, ko si bil mali (grd si pa itak še zdaj :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pivo, seveda, ampak to itaq nabaviš ti. :OK: (Laško, prosim)

Od kdaj je pa treba to posebej definirat? :huh:

P.S. Hja no ziher je ziher je rekla nuna pa dala kondom na svečo.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem vse. B) Tudi to, kak si bil debeli, ko si bil mali (grd si pa itak še zdaj :P )

Cotl arizonski. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem vse. B) Tudi to, kak si bil debeli, ko si bil mali (grd si pa itak še zdaj :P )

A to je mogoče oni pubec z vasi, ki je bil tako grd, da mu je mama venec krajnskih vsakič okoli vratu zvezala, kadar je hotla, da se je domači pes malo igral z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je mogoče oni pubec z vasi, ki je bil tako grd, da mu je mama venec krajnskih vsakič okoli vratu zvezala, kadar je hotla, da se je domači pes malo igral z njim.

Kar je blo je blo. Glavno da sem zdaj lep ko roža!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je tu slabega? :hmm: Če hočeš plehpičke pa "high-society-I-am-the-prettiest-smartest-greatest" babe gledat, idi v Globala al kak se že tem sranjem reče :glare:

Beerby ti samo pir na hladno daj, mi prinesemo drva in prasca. :grim B)

Tam so plebejske babe, ki si aristokratsko držo domišljajo. In še preveč stroškov je z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam so plebejske babe, ki si aristokratsko držo domišljajo. In še preveč stroškov je z njimi.

LOL, pol pa jaz sploh ne kvalificiram za high maintenance bejbo ker ga nesem nič in se ga loh za jurja nažulim ko kanta! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......ker ga nesem nič in se ga loh za jurja nažulim ko kanta! :D

Kakšno srečo imate nekateri. Ta svet ni fer! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL, pol pa jaz sploh ne kvalificiram za high maintenance bejbo ker ga nesem nič in se ga loh za jurja nažulim ko kanta! :D

Eni si za jurja niti jezik ne zmočijo. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!