Skoči na vsebino

akrapovič izpuh za scoot


TURBO_91

Priporočene objave

pa če jaz sem se že tui neke učil po zadni vozit, pa nekak ne gre...dans sem poskušal neke dvigovat tajfoona z mhr-om...še totih 17 konjev kaj je mel mi ni pomagalo na zadno spravit...nimam tega v krvi jaz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam nekaj...samo sm potem odnehu, kr sm tko telebnu ko pujsek :D

pred celo šolo sm dvigoval...ok, prvič je blo kul...potem pa drugič...waaaaa....ka je šlo, ene 30 metrov po celi cesti, potem pa bumf na hrbet, motor malo opraskan, meni nič, se hitro poberem in od takrat ga nism več velik, mogoče samo ene 5 metrov, ampak bom spet začel...po prvem pa nwem...ker mi je škoda prednje nove luči, če bi fuknu :D

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se tut neki ucim furat po zadni sam gre bl pocas k mi je skoda ce bom fuknu :( pa jst mam 50 ccm sam bi se dal.ga ze dvignem ene pou metra pol mi pa kr dol pade :S

Kosmac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ne vem kaj nej rečem fantje :D mene bl k peljanje po zadnji gumi zanima kako bi jst lahko skriv moj tank za olje uzadi pri GILERI RUNNER SP... :( k mi grdo zgleda ce daš stjalo za tablico dol, pol ti pa tm vn gleda tank za olje:(:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega, to boš pa mogu potrpet, drugače se pa kupi karoserijski del, ki ga samo preštrihaš na barvo kakšno želiš in se prišraufa odspodaj, je pa take zavite oblike, tko da lpo zgleda...jst drgač nism za to, ker imam raje mau odprt, da lažje šraufam pa lepš mi je tko... ;)

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo to sam a noben ne pozna Od akrapovica sina???????? a ni un mau prej to reku da pouzna pa bi lahk sliku!!!!!

Kosmac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka si peder ratu, da bi tok rad vidu akrapovičovga sina al si sam smotan... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo to sam a noben ne pozna Od akrapovica sina???????? a ni un mau prej to reku da pouzna pa bi lahk sliku!!!!!

Kosmac

jaaaaaaaaaa jst ga poznam pizda kaj bi rad da slika?

bom mu rekel!!! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdi na netu logotip od akrapoviča oz. tak napis, kot je na nalepki in dj delat v nalepko, če ne pa naroči najcenejši izpuh oz. dušilec za nwemkter motor in nalepka je tvoja :D pa dušilec potem prodaj naprej, sam reč, da si nalepko zgubu :D :D :D :D :D

joke.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa povedal najdrazjo idejo , sej bi slo samo bolse mal pocakati pa nalepko dobiti skonto

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dzabe nalepko ce nimas nc od Akrapovica ;)))

Jst sm jih vidu drgac u italiji nalepke od akrapovica cist pocen za par Evrov ne spomnm se tocn;)))

Pejt do akrapovica u rozno dolino pa mu rec ce ti da eno nalepko;);) sej mogoce ti jo bo dal ker bos njega oglaseval;) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rozna dolina pa moj dom je odaljen kr nekaj km :BUA:

bil bi hvalezen ce bi mi jo keri tu na furomu zrihtal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst lahk uprasam pa ti povem;))) ker poznam ene tip k mi to lahk zrihtajo;))))

Kosmac :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neboma tuki barantala za ceno ti prvo povej ce mas pol pa se menimo dalje :OK: :OK:

no, ko jo dobim, ti povem, če ne kupiš bom jst obdržal al bom pa kr dve nabavu...vela?

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majstori !!

dajte mi povedeti ki naj dobim od akrapoviča nalepko za auspuff ???

lp

drgač pa povpraši za kak dnar ti jo naredi toni na www.spacelife.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za naslov :OK:

če bo keri dobo nalepko pa da bo jo prodal se priporočam , posljite mi sporocilo :OK: :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se matrate s tem. nabavte avspuh, logotip dol strgejte, avspuh pa stran vrčte. pa boste imel original nalapko :OK: :lol1:

sam če smem vprašat; kaj vas tko veseli na tem d mate njegovo nalepko gor. a ni to bedn d maš gor polini al pa leo, logotip pa akrapovičev? itak vsak mulc vid da to ni akrapovič, pol se ti pa režijo k tavelkmu luzarju, k zna sam bremzat pa gas tiščat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se matrate s tem. nabavte avspuh, logotip dol strgejte, avspuh pa stran vrčte. pa boste imel original nalapko :OK: :lol1:

mislm, da sm te prehitel z idejo... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pa res. se ti iskreno opravičujem :xx:

ja ja, nwem kak se bova zdj to zmenla, veš mam avtorske pravice...hm...le čemu te ne bi tožu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa če rečem da maš lep avspuh, pa boš zaradi napake prvega vtisa na vse pozabu. :D

PA NE ME ZAJBAVAT? bom šel pravo študirat pa boš vidu hudiča :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!