Skoči na vsebino

akrapovič izpuh za scoot


TURBO_91

Priporočene objave

drgač pa povpraši za kak dnar ti jo naredi toni na www.spacelife.net

hvala za nalov si sem ze narocil nalepke :OK: samo za auspuff se vseeno nimam nalepke :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In s tem ko boš imel na izpuhu nalepko od akrapoviča boš izpadel kaj? Misliš da car. Prej budala. Po možnosti boš še okoli razlagal akko ti je ta nalepka dodala 5KM in ma skutr zdej odlične pospeške itd.

V forumu skutrji pa res ne najdeš več pametne teme.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In s tem ko boš imel na izpuhu nalepko od akrapoviča boš izpadel kaj? Misliš da car. Prej budala. Po možnosti boš še okoli razlagal akko ti je ta nalepka dodala 5KM in ma skutr zdej odlične pospeške itd.

V forumu skutrji pa res ne najdeš več pametne teme.

Crownless

to so ostre besede pa sicer pa kaj se te nekaj pametnega delaš. a ti veš zakaj nalepko potrebujem?

neveš,pol pa take pišeš.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boga: najbl simpl -> greš na njihovo spletno stran in jim pošlješ email da prosiš če ti lahko pošljejo kako nalepko in to je to. 100% ti bodo kej poslal, še veseli bodo k boš reklamo delu ;)

Btw: Leplenje Akrapovich nalepk na skuterske auspuhe oz. kere kol druge auspuhe je BEDNO

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm akrapovič ne dela in tud najbrš ne bo delu auspihov za scoterje. Neki cajta anzaj ga je klicu en prjato kako bi se dal zment da bi mu naredu po naročilu auspuh, pa je reku da tega on ne bo naredu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to vidite se je eden našel pa zadel v polno , aja pa akrapovič dela samo za 4t motorje auspuffe

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so ostre besede pa sicer pa kaj se te nekaj pametnega delaš. a ti veš zakaj nalepko potrebujem?

neveš,pol pa take pišeš.

lp

Sem kje v mojem postu slučajno omenjal tebe? Govoril sem na splošno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi radi neki konktern izpuh matu v slo Roosta na NL pa DPR, ki delajo sami izpuhi ki iz cilindra potegnejo največ kaj je zmožen dat, ampak delaju le na high end kitih, nevem zakaj vsi tolko z totim akrapovičem silite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je kul.Ne se zdej razburjat bo ze pa nej ma napelke ce hoce a ne!!!sej je njegov motor pa bol je da kupite od kasne firme izpuh ko ima ze iskusne ko da akrapovicu Murite!!!!! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tko pravm kokr je ferari enzo reku(čeprav mi grejuo ti avto na nekam). limajte na motor tiste firme ktere imajo z vašim skutom kaj veze(če maš polini kit polini...)

iz tega lahk sklepate; če maš akrapovič nalepko gor, maš neki od njega na motorju, torej daš gor napisat akrapovič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe..pa nalepke itak sux..treba jih vse skinit! Najbolše kaki flame al pa ime kluba v katerem si druga pa nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa svojo cifro das gor :D :P pa ne je cist brez nalepk ni prav lepo ce jih je pa prevec je pa se slabs :BUA: :BUA: :BUA: (fantje poglejte temo za ljubljana meeting k je u soboto spet pa da vs vec pride :P :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst je nimam pa pomoje je tut ne bom imel--ne zdi se mi nevem kako pomembno to se malossijeve nalepke nisem dal gor pa imam 2 stravi od malosija pa mam se nalepke doma ko sem jih zraven dobil.Ce gdo rabi mu jih dam za 200 sit;)dosti ceneje kot v trgovini;)

polini nalepko sem pa ze senkal :P :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pustmo te nalepke :) lahk kr ze zaprete to temo ker smo sli ze prevec od teme lahk kr zaprete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm akrapovič ne dela in tud najbrš ne bo delu auspihov za scoterje. Neki cajta anzaj ga je klicu en prjato kako bi se dal zment da bi mu naredu po naročilu auspuh, pa je reku da tega on ne bo naredu!!!

Akrapovič dela izpuh za scooterje, vendar za maxi-je. Konkretno za yamaho T-max a.

Slika kot dokaz, je pa res da ta scooter nima veliko skupnega s aerxom in podobnimi manjšimi skuterji.

IPB Slika

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap le ta skuter je 4takten maxi, v dvotaktne se ne pogljblja (že rečeno .) )

admin prosim zakleni to temo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo skuterist, to smo že ugotovili.... :BUA:

mod, prosim, zapri to temo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če malce bol pogledate se vidi na izpuhu napis APRILIA :)

samo nalepka gor in čista nategavščina nevedih ljudi...

akrapovič ne dela za 2T motorje izpuhe in konec debate!!!izjema so samo nekaj krosarjev!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem zakaj bi zaklepal.

al hocs da ti cez 1mesc en nou spet isto temo odpre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!