Skoči na vsebino

akrapovič izpuh za scoot


TURBO_91

Priporočene objave

če je blo miljooon krat povedano da ni akrapota za 2T skutere a pol se še kuj nekdo najde pa vpraša če akrapovič dela za scoote..ne štekam tega <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flam007 nea bit pameten, če ti povem da se da nabavit za 50 in 125 2taktne!Samo dnar moraš pokazat :OK:

tudi jaz sem že slišal da se da po naročilu narest tud za 2T, mislim, da sem enkrat kle na forumu bral da ga je imeu en tip na cagivi mito, vendar to pride zelo drago

ne garantiram pa 100%, tko sm slišov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem že slišal da se da po naročilu narest tud za 2T, mislim, da sem enkrat kle na forumu bral da ga je imeu en tip na cagivi mito, vendar to pride zelo drago

ne garantiram pa 100%, tko sm slišov

:lol1: matic20 pa flam007 sta brata, ki pa se očitno ne razumeta najbolš, sploh pa smo to debato končal

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam tud avpuh ponaredek pa samo nalepko gor AKRAPOVIČ pa se mal foleram pa vsi mislijo da je re BEDAKI in OSLI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Majke ti? :) Skutera ali motor? :) Pa nevem zakaj še niste zaklenili te teme, vsak si lahko naroči Akrapovič nalepke in si pol nalepi na izpuh. Eni pa pač mislite da je Akrapovič izpuh. Je bilo veliko krat v tej temi povedano da Akrapovič NE DELA izpuhov za 2t motorje, najmanj pa za skuterje. Moderatorji pa bi lahko to temo zaklenli, ker je brezveze.

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flame , ti ki tako trdiš da poznaš Akrapoviča in njegovega sina osebno , potem lahko slikaš sinov skuter z akrapovič auspuhom ane? Razen če seveda ne basaš in se samo delaš frajerja... ;) :?

Popravljeno . Popravil Arne
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bo kdo vido izpuh na skuteru pa bo mel na izpuhu zavarjeno značko z napisom akrapovič exhausts se naj javi! Jaz tui lahko dam nalepko na skutera BOEING 747 pa še to ne pomeni da mam letalo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flame , ti ki tako trdiš da poznaš Akrapoviča in njegovega sina osebno , potem lahko slikaš sinov skuter z akrapovič auspuhom ane? Razen če seveda ne basaš in se samo delaš frajerja... ;) :?

kaj mi daš? da nebom res zastonj hodu u rožno da ga slikam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res sam smeh ej :lol1:

kake strelate vi ej . če odprete eno moto revijo pa mate naslove firm ki so kakor koli powezani z motorjim zasledi da ma AKRAPOVIČ izpuhe samo za 4 taktne razrede to se pravi da 2 taktni otroci odpadejo

pa zaklente to smetišče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

dej mi ti, pametnjakovič, pokaž ponudbo na njihovi web strani, v kateri so izpuhi za 2t scooterje....ayde da te vidm :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

:slap: :slap: :slap: :slap:

KERE MATE!!!

Am mi ni potrebno brat teh 8 strani, ker vem kaka je zgodba o akrapoviču ;)

ŠE VEDNO NISTE ODGOVORIL NA UPRAŠANJE...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuješ ti polini sport..ti bom jaz zaj povedo zakaj ne dela akrapovič za 2t motore! Akrapovič ne dela auspuhe niti za avtomobile,edino enkrat je delal neke za formulo! Sam g.akrapoviuč ki je bil pred nekaj leti izbran za naj podjetnika v SLO je povedal da dela izpuhe za 4T NAVITE motore,zaradi tega ker se iz njih dobi največja moč.tu je mislil o motorih z 100hp+ in tudi dirkalni 190hp+! ENOSTAVNO MU NI V VESELJE DELAT IZPUHA ZA NEKEGA PRDECA KI MA 10-15HP ! Pa to smo že v tej temi povedli 1000000000x pa še nekaterim kr ne potegne :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napača. Akrapovič bo kmalu začel s proizvodnjo izpušnih sistemov tudi za avtomobile. Halo že gradi. Sicer je to :topic: ampak čist tako povem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok..če mi pokažeš vsaj sliko auspuha namontiranega na 2T mašini bom verjel! Kolega je htel nabavit izpuh za aprilijo rs 250 pa mu je akrapovič reko da mu lahko nardi 4T verzijo auspuha samo nebo takega učinka kot če bi mel orginal odprt auspuh gor.... aja pa še to! Če bi že delal akrapovič auspuh za skuterje v redni prodaji bi jih delal za piaggiote yamahe..skuteri ki se dajo predelat na 20hp+ ne pa za peugeota ko lahko daš gor maximalno eno šibko replico <_< logike nimaš čisto nič :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se še vedno z totimi akropoti drkate? nebo on šel an ta trg ker se mu ne splača ker bo mel visoko ceno zaradi kvalitete in frocovje nebo kupovalo rora za 90k če dobi boljšega za 60

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!