Skoči na vsebino

Kawasaki VN 900 Classic / Custom


motofrik

Priporočene objave

Se eno vprasanje, kje je mozno dobit naslonjalo za noge kawasaki 900vn classic??Delajo za ta motor serijsko, al si moram it h komu, da mi naredi posebaj??

hvala

?? A to misliš spredaj na šturcbuglu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro poštimaj. Poraba pa res ne bi smela biti tako visoka, sploh ker ga utekaš pri manjših obratih (torej ga nisi vrtel v visoke vrtljaje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se eno vprasanje, kje je mozno dobit naslonjalo za noge kawasaki 900vn classic??Delajo za ta motor serijsko, al si moram it h komu, da mi naredi posebaj??

hvala

Naslonjalo za noge bi moral met vn 900 classic serijsko.

A si kupo rabljenega al novega.

Če maš rabljenega in nimaš stopalk za noge te je negdo mal potegnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?? A to misliš spredaj na šturcbuglu?

ja nevem kak se rece, ampak bo to verjetno prav.

Se ve kaksna je kaj cena tega, pa kje se ga nabavi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslonjalo za noge bi moral met vn 900 classic serijsko.

A si kupo rabljenega al novega.

Če maš rabljenega in nimaš stopalk za noge te je negdo mal potegnu.

ne stopalko za noge ma, samo mislim ko se naknadno gor privije, zgleda kot ena "cev" povprek, pa bi naj mel na dolge razdalje noge gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ali pa si ''naslonjalo za noge'' mislil ploščadi za noge? To Classic ima serijsko, Custom pa ima klasične ''fustrasterje''...

Kaj drugega pa si res ne predstavljam pod tem nazivom. :hmm:

Aha, sva isti čas pisala.. Poglej pod Lojza , bi znalo kaj biti. Če ne, ti pa Smodiš naredi.

Izgleda, da nisem dal prave povezave. www.louis.de

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louis ima. Cena 29-39 evrov. Take za na cevno zaščito pritrditi.

Pa saj to ima skoraj vsaka moto trgovina. Vsaj v Avstriji, če nimajo pa naročijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju bi bile stopalke verjetno bol udobne za dolge proge kot

navadni"fustrasterji" ti so res kot neke štange gor privite.

Stopalke so pa že itak serijsko.Ko bom imel motor razmišljam,da bi tudi za odzadaj

za sopotnico nabavil širše fustrasterje čene celo stopalke.Se mi zdi ,da sem jih že nekje

videl ,da jih prodajajo.trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa si ''naslonjalo za noge'' mislil ploščadi za noge? To Classic ima serijsko, Custom pa ima klasične ''fustrasterje''...

Kaj drugega pa si res ne predstavljam pod tem nazivom. :hmm:

Aha, sva isti čas pisala.. Poglej pod Lojza , bi znalo kaj biti. Če ne, ti pa Smodiš naredi.

Izgleda, da nisem dal prave povezave. www.louis.de

V bistvu saj nevem ce mislimo isto stvar, sem zato zravn prpoal slikopost-20079-1211920417_thumb.jpg Ma pa to naslonjalo tist motor zravn(RDEČI,kromiran polkrog, gor pa se ena stopalka, na noge naslonit). Mislimo pravo?? Kaksna je kaj cena tega

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je to. Tisti ''kromiran polkrog'' je cevna zaščita motorja (šturcbugli). Cena 130-160 evrov, gor so pa dodane te dodatne stopalke. Cene teh so pa par deset evrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorfrik zdravo, mi lahko pomagas, kje si naj dobit te kromirane strucbugle, al kak se rece, bi na daljse proge prav prisle...

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Motorfrik zdravo, mi lahko pomagas, kje si naj dobit te kromirane strucbugle, al kak se rece, bi na daljse proge prav prisle...

hvala

Jaz jih imam naročene pri enem moto trgovcu, pa jih še ni... Ima tudi Louis, pa HG,... Upam, da so v Avstriji malo bolj ažurni, kar se tiče dobav.

Btw: si se že prijavil na chopper forum? To in še več na njem...

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih imam naročene pri enem moto trgovcu, pa jih še ni... Ima tudi Louis, pa HG,... Upam, da so v Avstriji malo bolj ažurni, kar se tiče dobav.

Btw: si se že prijavil na chopper forum? To in še več na njem...

Sem se prijavil, samo se nakako ne znajdem....

bil sem ta teden v Gradcu pri Lujzu, pa nisem nikjer zasledil teh stojal za noge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno jih nimajo na zalogo, pač pa naročijo iz centralnega lagerja v Hamburgu. Na njihovi strani piše da so kmalu dobavljivi. Drugače pa pojdi tja, kjer si kupil motor, pa ti naroči originalne.

Tam na onem forumu se moraš registrirati, da lahko bereš. Pač ena varovalka pred raznimi zajebanti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saos! Iščem sprednje ščitnike oz. branike (Crashbar) za VN 900 pa nevem kje ga lahko kupim ali ga dam delat. Ima kdo predlige ali ideje. Mora pa biti v HD stilu :)

Hvala v naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Originalni (veliki) okoli 130 Evrov, pri moto trgovcu.

Louis ima velike, enake, za 159 Evrov.

Oba modela sta velika, kot za HD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se prijavil, samo se nakako ne znajdem....

bil sem ta teden v Gradcu pri Lujzu, pa nisem nikjer zasledil teh stojal za noge.

Vsak dan spremljam nove objave na chopper forumu, pa nisem zasledil tvoje včlanitve... Imaš tam isti nick? Če ni skrivnost, -jaz imam povsod enakega (nimam kaj skrivati , da bi imel na vsakem forumu drugega).

Si že našel kje te cevi? Ima jih tudi Promotor (Pilko, Drešinja vas).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Vsak dan spremljam nove objave na chopper forumu, pa nisem zasledil tvoje včlanitve... Imaš tam isti nick? Če ni skrivnost, -jaz imam povsod enakega (nimam kaj skrivati , da bi imel na vsakem forumu drugega).

Si že našel kje te cevi? Ima jih tudi Promotor (Pilko, Drešinja vas).

Seveda sem se prijavil(isti nickname), samo tako kot pravim, se tam ne znajdem, zato ga tudi ne uporabljam prevec.....

Aha glede porabe goriva; se enkrat sem tankal poln tank, pa sem nardil 280 km, pa sem se prav lepo vozil!

Ste se vedno mnenjda, da naj grem na servis, ali je to dejanska poraba???

Klical sem tega Pilko(Promotor), pravi, da so ti crashbari za vn 900 classic 250€.

Kje se dajo dobit kaksni cenejsi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louis jih ima za 159 Evrov (reci za velike), originalni pa so 128 Evrov. Vsaj tako mi je rekel, ko sem jih naročeval pri Yogiju. Uradna cena pri dealerjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje jih lahko torej najceneje dobim?? Jaz bi jih tudi tam narocil, mi je 250€ "too much"

Louis jih ima za 159 Evrov (reci za velike), originalni pa so 128 Evrov. Vsaj tako mi je rekel, ko sem jih naročeval pri Yogiju. Uradna cena pri dealerjih.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje jih lahko torej najceneje dobim?? Jaz bi jih tudi tam narocil, mi je 250€ "too much"

:hmm: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te za 128 €, kje lahko narocim??

Ja, pri Kawasaki prodajalcu... Ne vem, od kod si, -Yogi Velenje, Panigaz Kranj,...

Malo Google zalavfat, pa pljune ven rezultate ''DKS Kawasaki''.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zivijo,

imam eno vprasanje in sicer me zanima, kdo ma izkusnje z dušilci na auspuhu...

Sam mam sicer Kawasaki 900 classic, pa me fuuuul mika, da bi si odstranil dusilce....

Pogresam tisti pravi "dum" glas, ki ga majo eni čoperji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!