Skoči na vsebino

Pisarije o motoristih


Ganges

Priporočene objave

Po čem boš sodil, če ne po tistem, kar ti pade v oči in po stereotipih?!

Torej-motoristi smo divjaki in kriminalci prav tako, kot vsi vemo, da imajo v Brdih češnje (in na Bledu kremšnite). Če v Brdih letos posekajo vse češnje (in, če povsod na Bledu takoj nehajo prodajat kremšnite) bo folk še čez 10 al pa 20 let govoru-''Poglej sine, tukej sem smo pa včasih hodil po češnje(oziroma na kremšnite)''

Mislim, da motoristi opravljamo Sizifovo delo, ko hočemo prepričati ljudi, da ''nismo slabi fantje''. Vsako pomlad nam ''skalo'' ponovno nazaj v dolino zvalijo mediji in ''fentje brez čelad''!!

Vseeno-jaz ne bom odnehal vsako pomlad kotalit ''skalo'' nazaj proti vrhu ''hriba''!! Mi bo kdo pomagal?

Zakaj se mi zdi, da se ena in ista tema ponovi večkrat na tem forumu? :hmm:

Jaz sem za, če ne drugač bom pa motor ob seb rinu, bo mal manj km pa nima veze :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da motoristi opravljamo Sizifovo delo, ko hočemo prepričati ljudi, da ''nismo slabi fantje''. Vsako pomlad nam ''skalo'' ponovno nazaj v dolino zvalijo mediji in ''fentje brez čelad''!!

Vseeno-jaz ne bom odnehal vsako pomlad kotalit ''skalo'' nazaj proti vrhu ''hriba''!! Mi bo kdo pomagal?

Zakaj se mi zdi, da se ena in ista tema ponovi večkrat na tem forumu? :hmm:

mogoče mal slabga vtisa nardijo tudi razne goveje veselice s kurjenjem gum, nabijanjem odprtih rorov, način vožnje po cestah ... niso glih za vse čefurji/čapci/fantje_brez_čelad_tablic_in_pameti krivi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavboja na yamahi

Ljubljana, 28.04.2006

V torek popoldne je 21-letni voznik iz Mozirja peljal z osebnim vozilom po Kajuhovi ulici v Ljubljani.

Pri križišču z Zaloško cesto naj bi domnevno izsilil voznika motornega kolesa. Motorist je zapeljal za predrznežem s prav posebnim razlogom. Očitno je šlo za nevarna mestna kavboja, saj je motoristov sopotnik med vožnjo izvlekel pištolo in večkrat ustrelil v Mozirjanovo vozilo, nato pa sta oddrvela proti Litijski cesti. Gre za moška, stara okoli 23 do 24 let, visoka približno 180 centimetrov, kratkih temnih las. Voznik yamahe je bil v kavbojkah in beli majici, sopotnik pa je imel oblečeno jakno.

http://www.direkt.si/domov/crna_kronika/15368/

Jihaaaaa, vigilanti ma motorjih, končno smo jih dočakal!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavboja na yamahi

Ljubljana, 28.04.2006

V torek popoldne je 21-letni voznik iz Mozirja peljal z osebnim vozilom po Kajuhovi ulici v Ljubljani.

Pri križišču z Zaloško cesto naj bi domnevno izsilil voznika motornega kolesa. Motorist je zapeljal za predrznežem s prav posebnim razlogom. Očitno je šlo za nevarna mestna kavboja, saj je motoristov sopotnik med vožnjo izvlekel pištolo in večkrat ustrelil v Mozirjanovo vozilo, nato pa sta oddrvela proti Litijski cesti. Gre za moška, stara okoli 23 do 24 let, visoka približno 180 centimetrov, kratkih temnih las. Voznik yamahe je bil v kavbojkah in beli majici, sopotnik pa je imel oblečeno jakno.

http://www.direkt.si/domov/crna_kronika/15368/

Jihaaaaa, vigilanti ma motorjih, končno smo jih dočakal!!!!

Ne vem če je tole ravno razlog za veselje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavboja na yamahi

Ljubljana, 28.04.2006

V torek popoldne je 21-letni voznik iz Mozirja peljal z osebnim vozilom po Kajuhovi ulici v Ljubljani.

Pri križišču z Zaloško cesto naj bi domnevno izsilil voznika motornega kolesa. Motorist je zapeljal za predrznežem s prav posebnim razlogom. Očitno je šlo za nevarna mestna kavboja, saj je motoristov sopotnik med vožnjo izvlekel pištolo in večkrat ustrelil v Mozirjanovo vozilo, nato pa sta oddrvela proti Litijski cesti. Gre za moška, stara okoli 23 do 24 let, visoka približno 180 centimetrov, kratkih temnih las. Voznik yamahe je bil v kavbojkah in beli majici, sopotnik pa je imel oblečeno jakno.

Sliši se grozno, ima pa tudi mene včasih, da bi izvlekel pištolo. Izsiljevanja sploh niso "donmnevna"!

Moram pa reči, da to sploh ne velja toliko za motor, kot za kolo. Na kolesu te dobesedno namenoma izsiljujejo in niti najmanj ne jebejo.

Kupujem pištolo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej iz kje izhaja članek! Pa tut če je blo res jim ne verjamem. Direkt še za rit ni dober obrisat, lahko izpuščaje dobiš! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej iz kje izhaja članek! Pa tut če je blo res jim ne verjamem. Direkt še za rit ni dober obrisat, lahko izpuščaje dobiš! :BUA:

a si probov? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sedaj sem videl napoved, da bo Polnočni klub na RTV SLO 1 namenjem motoristom. Med gosti sem uspel zaslediti tudi patra Nika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITIRAJ(Ganges @ 3 May 2006 @ 23:17) 695341

Med gosti sem uspel zaslediti tudi patra Nika.

hura, še en zelo kvalificiran sogovornik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

benka, pater niko, kros dirkač po izbiri in kak tatuator bi bili idelani :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sedaj sem videl napoved, da bo Polnočni klub na RTV SLO 1 namenjem motoristom. Med gosti sem uspel zaslediti tudi patra Nika.

kdaj pa je ta polnočnjak?

benka, pater niko, kros dirkač po izbiri in kak tatuator bi bili idelani :)

pa kak Motosvetovec ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok preveru: jutr ob 22.50.

pater niko (je reku "ne se it vojne z avtomobili")

pa ena blond bejba (je rekla "glejte na cesto, ne motoristk")

se mi zdi, da bo tole ena zvrhana mera nakladanja :) pustim se seveda presenetiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj (ali ze predvceraj) slucajno zasledil na HRT 1 prispevek o motoristih, zacetnikih in zakonih na hrvaskem. interesantne izjave prodajalcev in starejsih motoristov.

kdo gledal mogoce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj (ali ze predvceraj) slucajno zasledil na HRT 1 prispevek o motoristih, zacetnikih in zakonih na hrvaskem. interesantne izjave prodajalcev in starejsih motoristov.

kdo gledal mogoce?

Super zadeva! Na žalost lahko pri nas o takšnih oddajah samo sanjamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor sem gledal je bilo predvsem govora o problematiki mrtvih in iz kaksnih razlogov pride do tega.

tenor je bil, da so vecinoma krivi tako mularija na 100+ KM masinah kot starsi, ki jim to kupijo/dovolijo/whatever. ampak 50 ccm skuterja pri 16 pa ne.

predvsem zaradi pomanjkajocega znanja 18-letnika (takoj na 150 KM R1 npr.) kot starsev zaradi preprecevanja nabiranja znanja s strani mulca na cesti s 50 ccm prduljic. ker 18-letnik vidi samo 150 KM in kako to "gre" na TV/DVD, nima pa nobenih izkusenj se napici direkt v naslednji kandelaber. in ker so starsi proti vsem kar je tako "nevarno"..... mladina pa ima premalo "soli" v glavi, da bi prezivela tistih kriticnih prvih par let in nabirala izkusnje na cesti.

potem so govorili se malo z raznimi "imeni" (meni osebno nobeno ni nic pomenilo) cro-moto dirkaske scene in kako se oni odreagirajo na grobniku za rekreacijo.

oddaja kot taka kar kriticna s strani motoristov samih o podmladku in motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... gledal ...

... motoristi kritično o sebi ...

... prikaz večih motoristov, ki so utrpeli hude poškodbe ...

... vsi razen enega (ta ne bo nikoli več vozil) spet na dveh kolesih ...

... firma Šepič (ob brata - nekoč dirkača - oba poznam) zelo kritično o mladcih na 150 KM motorjih in o opremi ...

... realno prikazano ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej nocoj na LJ1, tema v Nočnem klubu: Kako preživeti kot motorist na cesti.

Bomo videli kaj bodo dorekli gostje. Malo sem skeptičen. Ne vem, če je glih izbira gostov primerna. Živi bili pa vidjeli. :P

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je glih izbira gostov primerna. Živi bili pa vidjeli. :P

Napovednik:

MOTORISTI, petek, 5. 5. ob 22.50 na TVS 1

Začela se je sezona motoristov, ki jih je iz leta v leto več tudi na naših cestah. Ali je imeti motor danes modni trend? Kakšna je njihova varnost na naših cestah? Kakšen je odnos drugih udeležencev prometa do ljubiteljev jeklenih konjičkov? O tem, kako voziti, uživati in preživeti, bodo v pogovoru z Danico Lorenčič svoje izkušnje razkrivali članica prvega ženskega motorističnega kluba v Sloveniji Lučka Puppis, pater Niko Žvokelj, mednarodni inštruktor za nujno medicinsko pomoč - reševalec na motorju Danijel Andoljšek in dr. zgodovine Darko Friš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sem gledal

bila je omenjena dašenka :D

pa nekdo je rekel da čelada mora bit karbonska :)

drgač pa kr okej klepet ... nič novega. .. nekaj pametnih je povedal motorist-reševalec... je bilo videti, da je voditeljica-moderatorka naklonjena tem hecom, zato ni nič kaj provokativno spraševala ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nekdo je rekel da čelada mora bit karbonska :)

ja ja.. pa titan mora bit na škornjih !! pa vsaj 500€ za čelado ,

mehaniki v MB nimajo dela ....

tisti Dr. zgodovinar .. pa tista furja .. sramota ... niso mogli tobit koga ki mal bolj obvlada motociklizem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!