Skoči na vsebino

Pisarije o motoristih


Ganges

Priporočene objave

jap, cirka 27-letna hčerka šefice zveze potrošnikov :D... pred 12 leti sva skupaj hodila na poletne prakse na Večer ... morda se ni nič naučila o objektivnosti in preverjanju :D

PS: čas kislih kumaric pač :D

Jabolko ne pade daleč od drevesa, isto velja tudi za coconut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, cirka 27-letna hčerka šefice zveze potrošnikov :D... pred 12 leti sva skupaj hodila na poletne prakse na Večer ... morda se ni nič naučila o objektivnosti in preverjanju :D

PS: čas kislih kumaric pač :D

Bi bilo bolje, če bi ostala pri primerjavi cen na mariborsaki tržnici (saj je verjetno tako začela počitniško prakso pri Večeru....). Je manj škode..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je človek napisal članek z mržnjo v srcu ampak čisto vse le ni iz trte izvito in predvsem manjkajo prepotentni vozniki na štirih kolesih, ki dobesedno izzivajo nesrečo.

Motorist sem šele dobro leto in v tem času sem na svojem čoperju naredil 16 000 km. Prej motoristov nisem tako opazil zdaj pa se mi dostikrat obrača želodec, ko vidim "frajerja" na Ninji z sončnimi očali, v kratkih hlačah in ne boste verjeli opankah za na plažo. Jasno je da takoj ko spelje izpred semaforja nabije do konca.

Preveč je takih in podobnih primitivcev na cesti in tukaj gre iskati odklonilen in dostikrat sovražen odnos ljudi do motoristov.

Zelo "lepo" je tudi poslušati tuljenje motorja z odprtimi rori ko v naselju nalašč prestavi navzdol in spet nabije na polne obrate, češ poglejte mene heroja na rjoveči zveri- spet primitivec..... prehitevanje v škarje, nespoštovanje rdeče luči, ovinek v nagib ob črti (jasno na polno) glavo pa naprodaj na nasprotni pas..... še bi lahko našteval. Motoristi smo sami krivi da nas imajo za primitivce, težko pa je dopovedat da nismo vsi taki sploh še nekomu, ki ni nikoli vozila motorja

Večkrat se mi je zgodilo, da avtomobil ki ga popolnoma normalno prehitim dobi pogum ko opazi da gre za čoperja in me poskusi z vožnjo za ritjo zvleči v dirko, praviloma bi ga zmogel moj moped in tudi jaz ampak takemu idiotu se da desni žmigavec in se ga spusti naprej...... Spusti se v dirko in obvezno boš poražen, lahko sicer da te ne bo prehitel, vendar je poražena inteligenca !!!!!

Kaj pa motoristi med seboj? Lepo se pozdravljamo (motorista brez čelade ne pozdravljam ker ni motorist ampak bedak) vendar nekako spet parim izjemam paše prehitet čoperista ki uživa pri stotki z šaltanjem navzdol da bo z tuljenjem motorja dokazal svojo dominanco na cesti, čeprav dokazuje samo svojo prazno glavo in izziva nesrečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vendar nekako spet parim izjemam paše prehitet čoperista ki uživa pri stotki z šaltanjem navzdol da bo z tuljenjem motorja dokazal svojo dominanco na cesti, čeprav dokazuje samo svojo prazno glavo in izziva nesrečo.

Ali pa samo hoče kar se da hitro prehiteti čoperista in biti s tem čim manj časana nasprotnem pasu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh trhla je tale o čimhitrejšem prehitevanju. Navadno je vedno dovolj časa in placa. Nekajkrat so me taki motoristi fajn ustrašl in verjetno je bil to njihov namen.

Je pa zame tak motorist isti kot golobradi smrkavec v golfu ki je zadnjič ko sem ga začel prehitevati počasi lezel proti sredini ceste in ko sem bil vzporedno z njim sem ga pogledal in videl da se mi reži.... ustavil sem in njega prisilil da se usavi za mano pa se je cestni heroj usral in od znotraj zaklenil avto..... režal se pa ni več. Sicer sem ga hotel samo ozmerjati :) pa je bil že sam strah mulca tako hud da dvomim da se bo še kdaj spustil v tako avanturo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej Gebre če si prebral kar sem napisal ne bi niti pomislil na zaroto. Napisal sem "par izjem" kar pomeni da velika večina motoristov gleda na druge motoriste kot na kolege kar je edino prav.

In vse kar sem napisal slabega o motoristih gre na tiste ki se pač primitivno obnašajo in nč druzga.

Tako v življenju kot na cesti se je treba držat načela živi in pusti živeti ali pa kar ne želiš da storim jaz tebi ne stori ti meni. Tako preprosto je to.

Ne ločim motoristov na čoperiste, nagce, cestake itd ampak na normalne in na norce. Pa da ne bo pomote med norce ne štejem tistih ki vozijo hitrejš kot je omejitev ampak na tiste ki s svojim obnašanjem spravljajo v nevarnost druge in na tiste ki z svojim objestnim obnašanjam mečejo slabo luč na motoriste, kasiramo pa nazaj vsi!

Lepo pozdravljen pa velik varnih km ti želim

Mimgrede se bom verjetno drugo sezono preselil med nagce :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, VN800, to kar si napisal je vse res in ti dam prav. A nekaj ti moram pa le reči.

Si se nekajkrat "us..l", ko te je na tesno prehitel cestak. Verjamem, jaz tudi že nekajkrat.

A za razliko od tebe, ki jih obtožuješ, v tej situaciji obtožujem in grajam samega sebe. Nisem bil dovolj pozoren, nisem opazoval prometa, ogledala sem za kratek čas imel le za okras! Iz te malomarnosti se potem lahko še kaj nevarnega izcimi, a krivda bi bila moja. Odgovornost takisto, tako zame kot mojega sopotnika, ki so praviloma moji najdražji!

Na cesti ni prostora in časa za strah! Tresti se je dovoljeno le kasneje na počivališču!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če združim vajina dva posta dobiš idealen post!!

Lih zadnič se mi je zgodilo na ta stari pred Postojno v pred drevoredom, da je mimo mene padu eden na GSX-R in moja draga je pomoje lih za 5cm v luft skočila, ker se je ustrašila. Jst pa sem tut trznu, ker ga nisem vidu ampak sem se pa dost manj ustrašu, ker me je kilometraža nardila že nekako imunega(mah...čuden izraz) na take stvari... Je pa dokaj težko opaziti takega motorista za sabo, ker je v vidnem polju vzvratnega ogledala kakšnih 5 do 10 sekund...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!