Skoči na vsebino

Pisarije o motoristih


Ganges

Priporočene objave

@ Tadej - Samo toliko, da razčistimo.

Eno je Lučka Puppis (nekoč tudi zanimiva sodelavka revije Motorist) , drugo je Duška, za katero je bilo (by. tisti dr.) rečeno, da hodi na Novi marof in da ga oštro pelje. Poznam samo eno tako, in to je Dašenka, od Elbartota lepša in boljša ter lažja polovica... in ker si ravno rekel - dvomim ,da je Dašenka motor vozila 'ko sem še jaz v plenice sral'. ...

Lahko pa se seveda motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dopust v Novaljo tako kot vsa raja vesoljne slovenije, ampak kot neki novodobni vitezi in kavboji odpadniki....

Raja hodi na dopust v Novaljo :yea1: :yea1: :yea1: Izjava tedna :lol1: :lol1: :lol1:

Tadej

Ps. Kam pa hodi na dopust izjemni duo, če ni skrivnost? Mogoče Havaji, safari v Keniji, Peru,....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok preveru: jutr ob 22.50.

pater niko (je reku "ne se it vojne z avtomobili")

pa ena blond bejba (je rekla "glejte na cesto, ne motoristk")

se mi zdi, da bo tole ena zvrhana mera nakladanja :) pustim se seveda presenetiti

Se ponižno opravičujem. Sem za tvojo omenjeno blond bejbo misli, da si jo krstil v Lučko - ponavadi maš take fore...

Tadej

Tadej, a si ti mal živčen danes? :hmm:

Ne.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raja hodi na dopust v Novaljo :yea1: :yea1: :yea1: Izjava tedna :lol1: :lol1: :lol1:

Tadej

Ps. Kam pa hodi na dopust izjemni duo, če ni skrivnost? Mogoče Havaji, safari v Keniji, Peru,....?

Tebe hodiva gledat v Novaljo. :blush:

PS: malo se umiri, tole ni več ničemur podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta se je z motorjem (ZX-10) vozila :OK: ko si se ti še v pesku igral :glare: .

Najbol bi bilo da bi tebe dali v oddajo pa bi takrat videli kako sramoto bi si naredil :kva2:

sem veliko prebral o njej.. (stare številke motorista).. zato sem si pač ustvaril svoje mnenje .. pa kaj če se je vozila .. a to pomeni da je na kakšnji višji stopnji motociklizma..

še boljše bi blo da bi TI šla nastopat .. pa razložila kako se čez planinske ride vozi.. in na tistem "pit stop" makadamu prireja češnja & lubenica party .... js pa se igram v pesku, ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj tu ne štima? A je zate KVALITETNA čelada tista, ki se ne rosi, ima zračenje, lepo poslikavo, pa stane 40 jurjev? Ne rečem, da je slaba. Ampak če je tebi tvoja glava toliko vredna, ti je oproščeno.

Če se pa odločiš, da je za tvojo varnost dobro res samo dobro če ne najboljše, maš spodaj nekaj primerov iz ebaya.

Shoei XR 1000 Diabolic III Gr. M

Sofort-Kaufen EUR 1.111,00

SHOEI X-SPIRIT X-ELEVEN NORICK TC1 NEU OVP

Nur Sofort-Kaufen EUR 599,95

Shoei Raid II Nucleus TC 1 Gr. M

Sofort-Kaufen EUR 1.111,00

ARAI RX-7 GIBERNAU, Gr. S, andere Größen im eBay-Shop

Sofort-Kaufen EUR 799,00

......

... a če se boš s sto na uro zabil v drevo bo rezultat isti, kot če si nosil gate na glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe hodiva gledat v Novaljo. :blush:

PS: malo se umiri, tole ni več ničemur podobno.

Ti se umiri, sej imaš že več kot 18.000 postov. Dvomim, da vidva upata na nudistično plažo. Torej, kam hodi neraja na dopust?

Tadej

... a če se boš s sto na uro zabil v drevo bo rezultat isti, kot če si nosil gate na glavi.

To bo verjetno res. Ja pa res, da bo karbonska čelada nudila večjo varnost in zaščito, ko boš napr. pri 150 km/h padel in bo čelada ružila po asfaltu.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kam hodi neraja na dopust?

Tadej

nekaj 100km bolj južno .. kjer ni toliko LJ in KR registrskih tablic :D .)

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se umiri, sej imaš že več kot 18.000 postov. Dvomim, da vidva upata na nudistično plažo. Torej, kam hodi neraja na dopust?

Tadej

Ne vem, vpraš Rajka Hrvatiča, on ni raja ... No, eni hodjo tut v Libijo pa Tunizijo ... ;)

Ampak mislim, da se tole že dolgo več ne tiče zadeve te teme.

To bo verjetno res. Ja pa res, da bo karbonska čelada nudila večjo varnost in zaščito, ko boš napr. pri 150 km/h padel in bo čelada ružila po asfaltu.

Tadej

... karbonske čelade so predvsem lažje od navadnih (tu mislim primerljiv višji cenovni razred Arai, X-lite, Shoei,...) , kaj bistveno boljše pa ne ... kar se tiče absorbcije udarcev pa bojda še niso tako dodelane... vsaj tako mi je nazadnje zatrjeval gospod Pintar ... in en gospod ,šef razvoja pri Schuberthu ... ki mi je tudi povedal, da je razlika med BMW in Schuberth karbonko, čeprav sta kao iz iste tovarne, orjaška ... ako su lagali mene, ja lažem vas ...

sploh pa - tudi to ni point te debate. se je pač tistemu govorcu zareklo, mi smo pa to pač slišali in že na dolgo in široko debatiramo o tem ...

PS: tukaj es sori, če okoli tega dlakocepim ... in lahko se tudi motim, itd. Sploh ker vem, da je Tadej strokovnjak za varnostno opremo.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ja pa res, da bo karbonska čelada nudila večjo varnost in zaščito, ko boš napr. pri 150 km/h padel in bo čelada ružila po asfaltu.

Železna bi bila še boljša :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še boljše bi blo da bi TI šla nastopat .. pa razložila kako se čez planinske ride vozi.. in na tistem "pit stop" makadamu prireja češnja & lubenica party .... js pa se igram v pesku, ja ...

vsak ma svoje veselje :P :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogledal zdele oddajo,...hmmm sej ni nč takga blo povedano,da bi moral popluvat vse...čist lepo povedan da razume tud širša množica gledalcev ne samo motoristi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

nekaj 100km bolj južno .. kjer ni toliko LJ in KR registrskih tablic :D .)

aa....dobro , da vem....da Vas KR tablica moti....

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ljubi Bog!!! Že tako smo "majhni", pa se še ne maramo.

Slovenska omejenost pač!

Nekoč sem bil med domorodci, pa še porajtal nismo, da smo čist' drugačne barve!

Čudno, ne???!!! :? :hmm: :hmm:

Verjet'n smo b'li tol'k zaplankan! :hmm: :hmm: :hmm: :? :o :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še en 'poučen' članek. Avtorici očitno tudi geografija dela probleme. KLIK

Populistično, nestrokovno, omejeno, skregano z geografijo......uredniki, naj se vprašajo, kaj spustijo slozi svoje roke... :slap: :wacko: :BUA: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se res to dogaja, kar sta možakarja povedala. Se kr strinjam z njima. OK- O avtorici in njenem znanju geografije ste pa že sami napisal.

Pa varno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skregano z geografijo vsekakor, drugače je pa namen znanka biti čimbolj poljuden. Napisano s strani nemotorista za nemotoriste in tako pač je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en 'poučen' članek. Avtorici očitno tudi geografija dela probleme. KLIK

ne pozabite da je poletje in čas počitniških praks nadebudnih novinrjev in da lahko pričakujemo še več takih člankov čeprav ni ta nič posebno groznega razen "male" geografske napake :blush:

pač prosti spis - "en dan sem se vozila z motorističnim klubom in poslušala njihove poglede na problematiko motoristov v SLO." :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabite da je poletje in čas počitniških praks nadebudnih novinrjev in da lahko pričakujemo še več takih člankov čeprav ni ta nič posebno groznega razen "male" geografske napake :blush:

pač prosti spis - "en dan sem se vozila z motorističnim klubom in poslušala njihove poglede na problematiko motoristov v SLO." :grim

A veš, da sem imel sam to v mislih.......pa pozabil napisat...... :slap: Je že tako, da lahko napiše članek o motoristih vsak/a, ki je pisal v kak dijaški mesečnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač prosti spis - "en dan sem se vozila z motorističnim klubom in poslušala njihove poglede na problematiko motoristov v SLO." :grim

jap, cirka 27-letna hčerka šefice zveze potrošnikov :D... pred 12 leti sva skupaj hodila na poletne prakse na Večer ... morda se ni nič naučila o objektivnosti in preverjanju :D

PS: čas kislih kumaric pač :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!