Skoči na vsebino

svetovno prvenske FUZBALARIJE (was: SLO : ESP)


Priporočene objave

In baje mu je Srečko to vse toleriru, valda da mu je pol enkrat dopi..ilo

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj žalostno pa je, da obstaja folk ki vse to tolerira in podpira. Čeprav jim je jasno da to dela se s tem popolnoma strinjajo in jemljejo kot nekaj vsakdanjega...jaz ne vem kje živimo, al v Sloveniji al na Marsu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma najboljš da se več ne sekiramo o teh stvareh ker ni treba bit Dohtar da ugotoviš da stvari ne štimajo na osnovni ravni!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sej...ampak to so cist navadni ljudje...drgac mam frenda k skace s smuckami in sem slucajno prsu med nase fante (peterka,zonta,kranjec...nebomgovorunaprejpress), on "jih" ;) je lepo vozu okol po kaficih uni pa ... TV je povsem nekaj drugga in nkol si ne bi tko mislili a ! ok razen peterka k je ze marskako pi*darijo naredu ;)

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika verjetnost je, da bo Katanec prevzel Olimpijo, g.Oblak pa repko. Ker ima Katanec dolgoročno pogodbo z NZS bo še naprej na plačilni listi NZS. Tako bodo najlažje pomagali Olimpiji. Novi predsednik Olimpije je že navezal stike z Zavrlom in Katancem.

Kolk je v tem resnice presodite sami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na začetku naj povem, da sem Štajerc. No če tole drži: quote: Velika verjetnost je, da bo Katanec prevzel Olimpijo, g.Oblak pa repko. Ker ima Katanec dolgoročno pogodbo z NZS bo še naprej na plačilni listi NZS. Tako bodo najlažje pomagali Olimpiji. Novi predsednik Olimpije je že navezal stike z Zavrlom in Katancem.

Kolk je v tem resnice presodite sami.

... potem ni čudno, da prihaja do neumnih razprtij med Slovenci. Če je tole res, v MB in okolici ne bodo lepo gledal, vam povem.

Lp, Onim

p.s. Za dobro Slovenčkov upam, da citirano ni res!

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je vseeno a je štajerc, al je primorec, al gorenjc, al dolenjc... al karkoli že....

Pa tudi mi je vseeno, kam gre Katanec, lahko pa samo rečem, da če je pameten, gre v tujino, kjer menim, da ga bodo bolj cenili, kot so ga pri nas.

Onim....razkol je od nekdaj med nami, čeprav (zdej me bodo zaklali Ljubljančani) sem že od nekdaj bolj naklonjena štajercem kot ljubljančanom. Pa vseeno se nisem strinjala ne z Zahovičem ne z vsemi štajerci, ki so tako pljuvali in delali razlike. Madonca, samo 2 mio nas je...... a se je res potrebno klat med sabo??

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahovič me je prosil naj objavim njegov odgovor na vse diskusije glede njegovega odhoda in spora s Katancem...

SEM VOLK IN NE UKROČEN PES

NA TEM PASJEM SVETU

KJER VELIKI PSI VLADAJO MAJHNIM PSOM

JE SAMO MRTEV VOLK

DOBER VOLK !!!!

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa razlike obstajajo in to očitne, pa če si zatiskaš oči al pa ne. Dejstvo je da NZS dela težke pizdarije za katere bo upam da enkrat odgovarjala. Dejstvo je tudi da so tu not številna podkupovanja, dejstvo je, da denar dela čudeže. Sploh pa je take poslovne načrte lažje speljat z nekom ki je iz LJ ali okolice kot pa z nekom iz štajerske ali kirega drugega dela SLO (da prekmurcev ki za LJ skoraj ne obstajajo sploh ne omenjam). Če med nami ni razlik pol pa mi odgovori na eno vprašanje, ki sicer nima več veze s športom (neposredno!) ampak vseeno: zakaj dobi prodajalec v Emporiumu v MB 90.000 SIT, v LJ pa 160.000SIT/mesec? Ja, med nami SO razlike in na tak način si nikoli ne bomo enotni. Pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlike so jebiga.Tudi jaz sem eden od stotisočih ki hodijo vsak dan iz kmetov v prestolnico služit denar,za še enkrat večjo plačo,kot sem jo dobil na našem koncu(Dolenjska).Čisto zastopim Štajerce,ki se pizdijo čez Ljubljano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

zakaj dobi prodajalec v Emporiumu v MB 90.000 SIT, v LJ pa 160.000SIT/mesec? Ja, med nami SO razlike in na tak način si nikoli ne bomo enotni. Pa brez zamere

Zakaj je pa najemnina za garsonjero 40 kvadratnih metrov LJ 70.000 SIT v MB pa 40.000 SIT in pivo v LJ 470 v MB pa 300 ...... brezveze, debata je lahko neskončna ...

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil v LJ pred 3 tedni pa sem dal za pir 380, blo je nekje v bližini POP-TVja (imena lokala se ne spomnim, lahko ti povem v roku parih dni). Smo pa šli med vikendom na drink in sem dal za pivo 400 (v MB da ne bo pomote) Sicer pa...LJ je mesto vina Garsonjere so dražje zaradi večje gužve in povpraševanja (aja moja kolegica ki študira v LJ jo je dobila za 20.000 + stroški(36m2)), zakaj pa je plača v MB manjša? Ja maš prav, tega ne bo nikol konec in to sem hoto dokazat pupi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ga pa že spet serjete!

V vseh glavnih mestih po Evropi, so cene bistveno višje kot v okolici, pa naj gre za stanovanja, pivo, hrano, ali babo (he,he...).

A res še nihče ni po svetu hodu al kaj?

To kar se je zgodilo v reprezentanci, nima nobene zveze s tem, od kod kak fuzbaler prihaja, dejstvo je, da je Zahovič točno vedel, zakaj je to izjavil. Vas je že prisilil da o tem zdaj razpredate, a ne? Kako je šele delovalo na fuzbalerje?

Pa če se bo že kdo slučajno vprašal, sem doma na robu Štajerske, in nisem del zarote... Nikoli nisem opazil, da je Srečko npr. Šiljaka vrgu iz reprezentance ker je iz LJ (ponočevanje in popivanje med nočnim počitkom), niti da je za kratek čas vrgel ven Ačimoviča ker je iz LJ (lenoba med treningom).

Po moje te teorije zarote nimajo nobene osnove. Pa brez mednacionalne zamere...

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da to nima veze. To samo dokazuje nošo zagamanost in fovšijo, k bi jo blo lahko že enkrat dost!!!

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zahovič me je prosil naj objavim njegov odgovor na vse diskusije glede njegovega odhoda in spora s Katancem...

SEM VOLK IN NE UKROČEN PES

NA TEM PASJEM SVETU

KJER VELIKI PSI VLADAJO MAJHNIM PSOM

JE SAMO MRTEV VOLK

DOBER VOLK !!!!

S.F.S.N.

Ko bodo Katancu rekli: ja lepo da si izgubu tekmo, tvoji volkovi niso bili ravni pri volji, bo pa drugič bolje, do takrat jih pa pridno božaj.

Potem ja, stvar ima smisel. Pa še kakšno svetovno prvenstvo bi morali vmes organizirat, za takrat ko bodo volkovi pri volji.

Kekec ne me basat.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni ubistvu že čist vseen - mogoče bojo pa igralci mal bolj sproščeni, ker bojo vedl da Srečkota ni? Drgač pa mislm, da je zdej primarna naloga NZS-ja, da proba Srečkota prepičat, da ostane selektor; magar pa še Srečkota pa ZZja zaprejo v eno zidanco polno cvička, pa dokler se ne bi zmenila bi mogla not ostat.

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi jima še poleg cvička noža dal, pa naj se pobijeta al pa pobotata.

Oba tak ne morta bit glavna.

Drugače pa navijam za Zahota

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zdej ga pa že spet serjete!

V vseh glavnih mestih po Evropi, so cene bistveno višje kot v okolici, pa naj gre za stanovanja, pivo, hrano, ali babo (he,he...).

A res še nihče ni po svetu hodu al kaj?

To kar se je zgodilo v reprezentanci, nima nobene zveze s tem, od kod kak fuzbaler prihaja, dejstvo je, da je Zahovič točno vedel, zakaj je to izjavil. Vas je že prisilil da o tem zdaj razpredate, a ne? Kako je šele delovalo na fuzbalerje?

Pa če se bo že kdo slučajno vprašal, sem doma na robu Štajerske, in nisem del zarote... Nikoli nisem opazil, da je Srečko npr. Šiljaka vrgu iz reprezentance ker je iz LJ (ponočevanje in popivanje med nočnim počitkom), niti da je za kratek čas vrgel ven Ačimoviča ker je iz LJ (lenoba med treningom).

Po moje te teorije zarote nimajo nobene osnove. Pa brez mednacionalne zamere...

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Tomy, se 10000000% strinjam s tabo. In hvala bogu je še nekdo tako misleč, da mu je vseeno s kom se sedaj pogovarja.... sicer pa vem, da je štajersko-ljubljanska naveza lahko prav dobra....

ok ok.. malo heca.. samo se strinjam s tabo!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katanec objavo 1. postavo:

- Dabanovič

- Galič

- Bulajič

- Milinovič

- Karič

- Pavlin

- A. Čeh

- Novak

- Ačimovič

- Cimerotič

- Osterc

RUDONJE NI!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takale postava mi je pa kr všeč, sam še brez Kariča bi mogla bit!

P.S.: Pupa, Rudonja je primorc

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja??... no ja... ne bi vedela, ker ne gledam nogometa prav rada (izjema SP) in tudi mi je vseeno od kje je kdo... le vem, da ni štajerc...

Ampak me vseeno zanima, zakaj mu je tak všeč!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa pošteno - ker je njegova igra katastrofalna. Hodim na vse tekme državnega prvenstva, ko doma igra Maribor. Sem proti Olimpiji. Kar se pa tiče reprezentance - glavno da zmaguje oz. dobro igra pa ne glede na to od kod so igralci. Samo definitivno Tiganj iz Olimpije nima tukaj kaj za iskat, pa ne zato ker je iz Olimpije ampak zato ker nima dovolj kvalitet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pupika, Rudonja je Koperčan Nastja Čeh ko igra je vedno dober ampak ga vseeno drugič ne uvstri v 1. postavo. Zakaj? Odgovor se kar sam ponuja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!