Skoči na vsebino

svetovno prvenske FUZBALARIJE (was: SLO : ESP)


Priporočene objave

Ja jaz bi se v vsakem primeru. Svoje je nardil, vec ne more, v naslednjih letih pridejo novi igralci s katerimi uspeh ni zagotovljen, naj se z njimi ukvarja drugi pa dokaze kaj zmore. Na koncu bo izpado glavni car, ne glede na vse. Se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako mi je blizu občutek, da je to dogajanje na SP odraz slovenske kolektivne zavesti in da se to pojavlja tudi na drugih področjih in se še bo, dokler se ne bomo zavedali, da smo med seboj mnogo bolj povezani in da vsi skupaj vozimo ta voz v napačno smer.

Ni tabuja na celem svetu, ki nebi zrasel le v tvojih oceh!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber tu se pa ne morem strinjat...na žalost V mišljenju smo mnogo bolj razdvojeni in omejeni kot v marsikateri 30x večji državi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anglija je premagala Argentino 1:0!!!

To mi deli!

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost smo bli čist nadigrani, ampak mislm, da če bi bil ZZ v ekipi ne bi blo nč boljš, ker preprosto EKIPA ni zalaufala, pa mal preveč kompliciramo pred golom - namesto, da ustrelijo na gol takoj ko je priložnost, pletejo in pletejo, dokler ne izgubijo žoge.

Ampak mislm, da to ni tragika-spomnte se vsi, kaj smo govoril k smo se uvrstil na SP:važn da smo pršli, pa če vse zgubimo. Tko da spomnte se zdej tega, pa ne pluvat po ekipi, k zame so še vedno carji, sej so 2 miljonski narod spravl na mondial!!!

Tko da fantje in Srečko: kapo dol, pa upam da sestava ostane enaka oz. da Srečko ostane, ker drugač ne bomo vidl ne EP ne SP več!

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sestava NIKAKOR ne sme ostat enaka, če še kdaj hočemo videt EP ali celo SP. Do naslednjega tekmovanja jo je treba deloma prenovit in pripravit, postopno pomlajevanje. Enkrat bojo itak mogli nehat, boš pol vse menjal? Sploh obramba ki nam je bila včasih v ponos je delovala totalno zgubleno. Kak te lahko da BULAJIČA not, ko žoge na terenu ni vido ze ziher eno leto?! Eh...ne glede na nerealna pričakovanja je blo za pričakovat vsaj več borbenosti in tehnike če že ne zadetkov. Če je blo to 100% pol pa je res žalostno...sredina je stala namesto da bi se gibali, prevec statični smo bli skratka. O kondicijski pripravljenosti pa nima smisla debatirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kondicija so bo izboljšala šele ko bodo vsi igrali v svojih klubih - drgač pa je čas, da nekatere igralce zamenjajo mlajši - Sankovič, Pavlovič, N. Čeh, Gajser,...

Važn, da Srečko ostane selektor - čeprov se človk vpraša kdaj bo (končno) obupu nad Ostercem, Rudonjo, Karičem,...

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pavlovič je brezvezn, igralec tipa Rudonja - laufa pa laufa nima pa tehnike (vsaj kolkor se je dalo videt) pa konkretnih potez. Ziher je notri predvsem zato ker ne špila v naši "divji ligi". Vugdalič je bil totalni podn, lahko bo srečn če bo še špilal v Mariboru, mene je razočaral. Aja...dokler si ne bodo zbirali nekih realnih klubov v tujini, tak dolgo ne bodo redno špilali. Pa kaj te je Ačimoviču da gre v Tottenham, kaj res misli da bo tam špilal? Karič, Križan, Rudonja in Rudonja pa tudi Vugdalič bi mu lahko bli za zgled nepremišljenega ravnanja, nič se ni naučil. Sedel bo brez da bi stopo na igrišče in čez leto al pa dve spet iskal klub, seveda v še slabši formi. Nesposobnost NZS med drugim, ki se gre neki meneđment!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravite na tekmo Hrvaška : Italija ( 2 : 1 ). Sodnik ja Italijanom razveljavu dva čist regularna gola! Čestitka Hrvatom za zmago, ampak mel so pa več sreče kot pameti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Pavlovič je brezvezn, igralec tipa Rudonja - laufa pa laufa nima pa tehnike (vsaj kolkor se je dalo videt) pa konkretnih potez.

Stari sori, ampak tuki se pa motiš. Pavlovič je po igri še najbolj podoben Pavlinu, kar men sploh ni slabo, tko da mislm, da ga čaka še kr lepa priložnost.

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tetsuya Hrvati so me navdušli z borbenostjo in predvsem končnico ampak zmaga ni bla zaslužena.

Chebi povej mi, kdaj si vido Pavloviča:

- preigravat

- dajat kake uporabne podaje (ne tistih standarnih ali iz panike)

- hitro zašprintat (počasen)

Pa še nekaj:

- je zelo okoren in nestabilen pri štartih 1:1

Pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno tekmo na kvalifikacijah za SP je odigral super 2. polčas - sam se ne spomnim kera tekma je bla to.

Zdej pa nazaj učit!

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater.....sej Turbo Rudi je tut odšpilal eno tekmo ( od 55)full u redu,drgač pa tut men ni čist jasn,kakšne naloge ima on......al je za številko,okras,moteči element,ki brezveze dirja po igrišču,neko bitje ,ki je tam kjer ni žoge,če ga pa le ta najde.....panika kam z njo.......pa bla bla bla........

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW......kokr se je Hrvatom usral......ma tok velik kup dreka še nisem u življenju vidu na kupu......pa sem že kar v letih.

Jest osebno bi jim(seveda če bi fifa to lahko naredila)po pregledu posnetkov gladko vzel zmago.....sudijo pa na kol nabil v opozorilo ostalim "kao"delilcem pravice na igrišču!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mater.....sej Turbo Rudi je tut odšpilal eno tekmo ( od 55)full u redu,drgač pa tut men ni čist jasn,kakšne naloge ima on......al je za številko,okras,moteči element,ki brezveze dirja po igrišču,neko bitje ,ki je tam kjer ni žoge,če ga pa le ta najde.....panika kam z njo.......pa bla bla bla........

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Turbo Rudi je čist O.K. Pa še primorc je.

Ko bo 100-to tekmo igral, bo pa spet odločilnega dal.

Mislim da Katanec ve kaj dela.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsepovsod (ne na forumu) je zdaj splošna polemika, a je se je poznalo, da Zahoviča ni blo.

Seveda se je poznalo, vendar se je s svojim obnašanjem sam odločil, da ne bo igral v majici s slovenskim grbom.

Počasi prihajajo v javnost tudi podrobnosti s priprav reprezentance na Brdu in njegovo stalno pizdarjenje o vsaki malenkosti (pivo, trening,..). A veste, kako je izgledal stalni 10km-ski tek reprezentantov? Prvi je praviloma pritekel ata Srečko. potem nekaj za njim, ne boste verjeli včasih leni Ačimovič!, nekaj za njim glavnina s kapetanom Čehom, zadaj pa Zaho in še eden.

Čudi me, da je Srečko zdržal toliko časa, verjetno le zaradi pritiskov NZS, v rit bi ga moral nabrcat že doma!

Pa ne mi zamerit, da spet odpiram to temo, so me samo razpizdile te informacije...

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomy ni panike.sem sam enakega mnenja.ce nek profesionalec (zahovic bi to naj bil) ne ve kako se obnasa,kdaj in kako se kritizira in se spusca na nivo petletnika v vrtcu potem je vec kot razumljivo,da so ga odstranili iz reprezentance.izgleda,da mu je denar stopil na mesto sive mase.zalostno.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledate Rusijo - Japonsko? Dobra tekma! Al pa prej Turčija - Kostarika, oboji so me navdušli, z njimi bi tak zgubli da brezveze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govori se tut, da je med pripravami ZZ hodu od 5 zjutri dam in da so ga mogl nest iz taxija. Res je, da so to samo govorice, ampak kjer je dim je tudi ogenj...

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se jaz sem ga tud že vido totalno komo tak da me to niti ne preseneča. Binkovski, Pekič, Plošnik, Šimundža pa ponavadi poleg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!