Skoči na vsebino

analni spolni odnos


pupa

Priporočene objave

Jah, kaj bi pa ti mamka ponavljala??evilgrin.gif

al se ne spomniš , al ne moreš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja da te navadim za kaj je kaj grim.gif ker te zajebava še pr teh letih trance_11_confused.gif

Čuj tak mamo...starih bab ne fukam!! trance_33_sleep.gif Bo dovolj razumljivo??trance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stara koka,dobra juha whistle.gif

kaj pa ti veš kulku sm jst stara-prosim worship.gif

Stara koka.....mastna juha.evilgrin.gif ... ne res je težko ugotovit kolko si staratrance_25_naughty.gif ....v kolikor pač ne lažeš sama sebi.,..whistle.gif ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara koka.....mastna juha.evilgrin.gif ... ne res je težko ugotovit kolko si staratrance_25_naughty.gif ....v kolikor pač ne lažeš sama sebi.,..whistle.gif ..

Ojej, ojej, sama nežnost vas je:grrr pa tako romantični cajti so :hmm: O:-) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara koka.....mastna juha.evilgrin.gif ... ne res je težko ugotovit kolko si staratrance_25_naughty.gif ....v kolikor pač ne lažeš sama sebi.,..whistle.gif ..

Da lažem to bi prej za tebe rekla,jst pa nebi mela od laži nič,tko da..... :wacko:

Ojej, ojej, sama nežnost vas je:grrr pa tako romantični cajti so :hmm: O:-) :blush:

A nisi še spoznau ga.....saj ne zna druzga kot sam neki nakladat in težit.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da lažem to bi prej za tebe rekla,jst pa nebi mela od laži nič,tko da..... wacko.gif

A nisi še spoznau ga.....saj ne zna druzga kot sam neki nakladat in težit.... tongue.gif

yawn.gif Torej velja rek: stara kura-mastna supa??grim.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da lažem to bi prej za tebe rekla,jst pa nebi mela od laži nič,tko da..... :wacko:

A nisi še spoznau ga.....saj ne zna druzga kot sam neki nakladat in težit.... :P

No ja, če po sliki sodim mu razen par stvari čist nič ne fali :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike, z lahkoto poskrbim da boš... :whistle:

:lol1: misliš da ti bi ratalo :lol1: kaj bi naredu,da bi bila msna-ale povej :yes:

Bwa :lol1: ha ha ha :xx: :blush::whistle:

greeny ma kaj bi ti na to reku,prvo te pljuva,pole bi on se mstu na meni :whistle: ma kaj misli da sem tinto pila :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_21_laughing1.gif misliš da ti bi ratalo trance_21_laughing1.gif kaj bi naredu,da bi bila msna-ale povej yes.gif

greeny ma kaj bi ti na to reku,prvo te pljuva,pole bi on se mstu na meni whistle.gif ma kaj misli da sem tinto pila laugh.gif

Čuj tak je, ne......glede na to, kake ti tu gor pišeš...nisi samo tinte pilatrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: misliš da ti bi ratalo :lol1: kaj bi naredu,da bi bila msna-ale povej :yes:

greeny ma kaj bi ti na to reku,prvo te pljuva,pole bi on se mstu na meni :whistle: ma kaj misli da sem tinto pila :lol:

Hm, glede na situacijo s katero se trenutno ubada cel parlament in na osnovi dosedanjih odločitev, ki so v skladu z navodili in priporočili EU. Na osnovi dosedanjih sklepov naših odgovornih v vladi, odgovornih resorjev, ministrov ter vseh strokovnjakov, ki sodelujejo s posameznimi resorji, da se dejansko ugotovi, če se deluje v skladu že omenjenimi priporočilo in jasnimi navodili EU, njihovih resornih strokovnjakov, zunanjih priporočil v skladu z dosedanjimi ugotovitvami, ......

Nebi vedu iz glave :naughty: ampak mal se vse čudn bere Anja :whistle: pa sej veš kaksni smo moški (baje sem tud jest :hmm:)

kukr kol se obrneš ....... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa še :lol1::lol1::lol1:

Men je tud učas kakšen whyski pasal, da o vodki sploh ne govorim, pivo se ve, da Laško. Ampak od kar mam na mopedu registracijo gor prpopano ne pijem ne alkohola in ne pive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tud učas kakšen whyski pasal, da o vodki sploh ne govorim, pivo se ve, da Laško. Ampak od kar mam na mopedu registracijo gor prpopano ne pijem ne alkohola in ne pive.

Men je tudi včasih pasal,sam mi še sedaj-tko da mi ni nikol dost-da se ve VODE :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake ilegalne substance?? evilgrin.gif Če napišem "GHB" bo to malo preveč zate, al se motim??trance_25_naughty.gif

Biš me pa lohku navadu kaj je za kaj in za kam,če si ti tulku prepameten :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biš me pa lohku navadu kaj je za kaj in za kam,če si ti tulku prepameten :?

Ko te bo navadu, :hmm: te bi pa prosu za kakšno instrukcijo, :blush: da ne bom tolk neveden :?:cry: :grim :xx:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da med vami bolj al manj tega noben ne prakticira, razen mene in mogoče še koga. Evo, jaz sem ta teden 3x, seveda kot "dajalec", ne "prejemnik". B)

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!