Skoči na vsebino

analni spolni odnos


pupa

Priporočene objave

Svetovna prvakinja KONSTANTNIH slovničnih napak..Ben anja, svetovna prvakinja brez konkurencew :slap:

ma odkar je štajerščina pršla u šole, je menda ja tud primorščina dovolena... če pa maš mrzle prste, se pa zgodi tud kaka napaka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma odkar je štajerščina pršla u šole, je menda ja tud primorščina dovolena... če pa maš mrzle prste, se pa zgodi tud kaka napaka :P

Čuj :naughty: ...poudarek je bil na KONSTANTNIH napakah, al tebi tujke delajo težave??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj :naughty: ...poudarek je bil na KONSTANTNIH napakah, al tebi tujke delajo težave??

ne čujem :kva1: sam kake traparije preberem :P in kje tuki kaka tujka? od kdaj je primorščina jezik tujcev? mal manj bod pikolovski, pa ti bo lažje :OK:

če ti pa gre kdo ke nekam, se pa z njim zmeni osebno, ne takole, na forumu .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj :naughty: ...poudarek je bil na KONSTANTNIH napakah, al tebi tujke delajo težave??

Čuj, kaj ma pa Konstantin s fukom? :? Dobro no, saj verjetno ga je on tut kdaj namočo, ampak se mi vseeno zdi, da bi bolj v temo o naši cerkvi spadal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti pa gre kdo ke nekam, se pa z njim zmeni osebno, ne takole, na forumu .... :)

Jaz bi se s tabo tut raje tak zmenil...saj veš, popek na popek, ampak pač, kot sama vidiš, ne uspe vedno. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne čujem trance_38_surprise.gif sam kake traparije preberem tongue.gif in kje tuki kaka tujka? od kdaj je primorščina jezik tujcev? mal manj bod pikolovski, pa ti bo lažje trance_40_thumbup.gif

če ti pa gre kdo ke nekam, se pa z njim zmeni osebno, ne takole, na forumu .... smile.gif

To je tvoj problem, če ne čuješ.....primorščina ni jezika tujcev, če je kolikor toliko OK napisana......winkiss.gif Btw ni potrebe, da si še odvetnik nekomu, saj ma dovolj dolg jezik, da se sama brani.....winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, kaj ma pa Konstantin s fukom? trance_11_confused.gif Dobro no, saj verjetno ga je on tut kdaj namočo, ampak se mi vseeno zdi, da bi bolj v temo o naši cerkvi spadal...

Čuj nea ga še ti seri.....pa že enkrat za pir daj, šuft....evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tvoj problem, če ne čuješ.....primorščina ni jezika tujcev, če je kolikor toliko OK napisana......winkiss.gif Btw ni potrebe, da si še odvetnik nekomu, saj ma dovolj dolg jezik, da se sama brani.....winkiss.gif

ni potrebe da koga branim.....sem predraga :P

enako velja za štajerščino, če je kokr tolk razmljivo in OK napisana ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se s tabo tut raje tak zmenil...saj veš, popek na popek, ampak pač, kot sama vidiš, ne uspe vedno. :P

tale tema ni o popek na popek, to se morš drugam zmant :kva2:

k tam koker jaz poznam ni anale....mislim na popku :P

Čuj nea ga še ti seri.....pa že enkrat za pir daj, šuft....evilgrin.gif

pa ti dej da ne sereš :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj nea ga še ti seri.....pa že enkrat za pir daj, šuft....evilgrin.gif

Ok, danes, ampak se še slišima, ker me zna nekaj "zmotit"... :whistle: Aja, pa da ne bom čisto mimo...hrbta ti ne bom obračal!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tema ni o popek na popek, to se morš drugam zmant trance_41_w00t2.gif

k tam koker jaz poznam ni anale....mislim na popku tongue.gif

pa ti dej da ne sereš slap.gif

Če pa vapo neče pira plačat.....te pač moram malo offtopičarit, kaj češ zdaj.....Lahko pa ti kaki pir plačaš ob priliki....trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!