Skoči na vsebino

analni spolni odnos


pupa

Priporočene objave

divji romantik. :D

fak, vedno več tipov se sploh noče z mladimi (mlajšimi) ukvarjat, ampak raje hodijo porivat stare kurbe, ki jih še zmasirajo in večerjico skuhajo.

a maš spet sušo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist logično! Dobiš sex,masažo in večerjo! Pri mladi jo pa moraš pelat na večerjo,zmasirat,ko je treba dat tačke narazen,jo pa glava boli! :D

Itak je pa ženska pri 42ih bolša od ene 18 letne smrklje,ki misli,da ma samo ona pičko. :whistle:

rečmo od malo manj, ampak ja, res je. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jumfer mi je vzela ena druga, ugibaj katera :naughty: Pa že takrat je rekla, da sem napiljen ko novi liter od Gsx-r

Lepo, lepo..........omika je vedla, katere modele dela Suzuki??? Ej, svaka čast....... :naughty: :whistle:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

divji romantik. :D

fak, vedno več tipov se sploh noče z mladimi (mlajšimi) ukvarjat, ampak raje hodijo porivat stare kurbe, ki jih še zmasirajo in večerjico skuhajo.

He, he, he....se ni treba matrat...... :naughty: Pa balkoni še štrlijo?? :D

Popravljeno . Popravil GRUNF
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak, vedno več tipov se sploh noče z mladimi (mlajšimi) ukvarjat, ampak raje hodijo porivat stare kurbe, ki jih še zmasirajo in večerjico skuhajo.

kaj češ, če je najboljše razmerje price/performance......pa še ne pričakuje zakona in ključev od bajte.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj češ, če je najboljše razmerje price/performance......pa še ne pričakuje zakona in ključev od bajte.....

Nimam kaj dodat! :worship: :worship: :worship:

@mikena,ko boš ti tolk stara,boš ziher vesela,če te bo hotel kak mlajši povaljat! :naughty: A znaš skuhat kosilo,večerjo? :whistle: :P :D :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že en napisal.....niso zahtevne, he, he, he pazi zdaj, ne trošijo,, kresnejo se kjer jim pač trenutno pride na pamet, vedo zakaj fukajo in predvsem ne delajo problemov.... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil GRUNF
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso zahtevne, he, he, he pazi zdaj, ne trošijo,, kresnejo se kjer jim pač trenutno pride na pamet, vedo zakaj fukajo in predvsem ne delajo problemov.... :evilgrin:

Jebemumater, samo spol spremeniš, pa si me trofo v nulo... :eek:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist logično! Dobiš sex,masažo in večerjo! Pri mladi jo pa moraš pelat na večerjo,zmasirat,ko je treba dat tačke narazen,jo pa glava boli! :D

Itak je pa ženska pri 42ih bolša od ene 18 letne smrklje,ki misli,da ma samo ona pičko. :whistle:

temu se rece bolestna navezanost na mamo in nezmoznost navezovanja stikov s sebi enakimi... tud dandanasnji fantje postajajo bolani in zelo godni za kakega tezkokategoriziranega psihiatra :evilgrin:

no ja,ce jo mas pa za sugar-mamo,je pa opravicljivo :rolleyes: sej so picke tud vecina pleh..

He, he, he....se ni treba matrat...... :naughty: Pa balkoni še štrlijo?? :D

lahk te sklofta z njimi :yea1:

matrat se pa res ni treba...porines enkrat pa se gujsa se pol ure...na koncu ti pa rece da si totalna žvau :lol1: ...pumpanje ega B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da mi nea oke prepikne. BTW presek Freuda in dr. Košička kar vre iz tebe.... :evilgrin: Le tako naprej :naughty:

Popravljeno . Popravil GRUNF
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da mi nea oke prepikne. BTW presek Freuda in dr. Košička kar vre iz tebe.... :evilgrin: Le tako naprej :naughty:

hvala,hvala :evilgrin:

sej je le zanimivo spremljati veleumne izjave prepotentnih mladičev,ki jim cvetni prah ze posteno v jajca skace to pomlad :krneki: od manekenk do starih kok,ni da ni :grim ...sam da toplo scije,pa je,ane decki :kva2:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temu se rece bolestna navezanost na mamo in nezmoznost navezovanja stikov s sebi enakimi... tud dandanasnji fantje postajajo bolani in zelo godni za kakega tezkokategoriziranega psihiatra :evilgrin:

no ja,ce jo mas pa za sugar-mamo,je pa opravicljivo :rolleyes: sej so picke tud vecina pleh..

Aja,tak se temu pravi? Viš,nisem vedo! :P

A slučajno veš za kako "sugar-mamo"? Bi rabo nov moped. :D

hvala,hvala :evilgrin:

sej je le zanimivo spremljati veleumne izjave prepotentnih mladičev,ki jim cvetni prah ze posteno v jajca skace to pomlad :krneki: od manekenk do starih kok,ni da ni :grim ...sam da toplo scije,pa je,ane decki :kva2:

:lol1:

Hvala! :OK::whistle:

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr.Košičku morš vse povedat po resnici..... :naughty: Je tak zaupanja vreden tip.... :D

Popravljeno . Popravil GRUNF
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam da toplo scije,pa je,ane decki :kva2:

osebno mi je bolj pri srcu, ce to opravi malo kasneje... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam da toplo scije,pa je,ane decki :kva2:

osebno mi je bolj pri srcu, ce to opravi malo kasneje... :whistle:

to je prispodoba za "zadeve",ki so se zive in so naskočljive...seveda misljeno za mosko populacijo...najbrz se ne spravljate na trupla ipd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!